Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Co myślisz o komisach za granicą?
Jestem za komisami za granicą 56%  56%  [ 5 ]
Jestem przeciwny komisom za granicą 33%  33%  [ 3 ]
Wstrzymuje się od głosu 11%  11%  [ 1 ]
Razem głosów : 9
Autor Wiadomość
 Temat postu: Komis za granicą
PostWysłany: 30 Kwi 2018, 08:46 

Cześć

Kolejna opcja to dodanie komisu za granicą.

W chwili obecnej jest tak że mogę auta/naczepy wstawiać do komisu z garaży zagranicznych ale nie można ich kupować.

Rozumiem, że podobnie jak z dealerem to jest "bonus" za budowanie nowych garaży wiec niech będzie że po rozwinięciu XX poziomu BA komis będzie dostępny i za granicą w pełnej funkcjonalności. Co do poziomu BA to temat pozostawiam do dyskusji jaki byłby odpowiedni.....

Temat postu: Re: Komis za granicą
PostWysłany: 30 Kwi 2018, 09:35 

Miejscowość: Rogów
Jak juz dojdziesz do załóżmy 56 garazy w polsce to raczej bedzie Cie stac na nowe auta

PostWysłany: 30 Kwi 2018, 10:22 

Miejscowość: Sosnowiec
viewtopic.php?f=202&t=4488
viewtopic.php?f=22&t=4422
viewtopic.php?f=22&t=3773

Wystarczyło w wyszukiwarce na forum wpisać "Komis za granicą". To naprawdę nie boli.

PostWysłany: 30 Kwi 2018, 16:06 

Cronox1987 napisał(a):
Jak juz dojdziesz do załóżmy 56 garazy w polsce to raczej bedzie Cie stac na nowe auta

sęk w tym że mnie stać na auta od dealera w (Kaczogrodzie mam 56 konwoi) ale czasAmi trzeba pomóc członkom spedycji.

A mając komplet konwoi NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI

a idąc tym tokiem myślenia to stać mnie na zlomowanie a nie wystawianie aut do komisu więc należy być konsekwentnym albo jest komis albo go nie ma...... a nie pół napół

MatteoG napisał(a):
http://forum.cargotycoon.pl/viewtopic.php?f=202&t=4488
viewtopic.php?f=22&t=4422
viewtopic.php?f=22&t=3773

Wystarczyło w wyszukiwarce na forum wpisać "Komis za granicą". To naprawdę nie boli.

Wiem że był poruszany ale za każdym razem kończy się na tym samym NIE BO KU...A NIE!!!!!!
A Ty kolego 99% pomysłów negujesz "...bo po co to komu....."

PostWysłany: 01 Maj 2018, 06:31 

Miejscowość: Sosnowiec
berjed napisał(a):
Wiem że był poruszany ale za każdym razem kończy się na tym samym NIE BO KU...A NIE!!!!!!
A Ty kolego 99% pomysłów negujesz "...bo po co to komu....."

1. Skoro wiesz, że był poruszany, to należałoby podbić istniejący temat skoro nie jest zamknięty. Zakładanie nowych jest spamowaniem.
2. Strona druga pierwszego linku, który wkleiłem. Jest tam wpis speedy'ego, w którym jest za. Trzeba go tylko "zmotywować".
3. Nie wiem skąd twoje wyliczenia. Nie neguję 99% pomysłów "...bo po co to komu.....". Mam prawo nie zgadzać się z pomysłami, które są moim zdaniem nieprzemyślane i nie wnoszą nic do gry. Daruj sobie takie komentarze, bo atakiem nie zmusisz nikogo do zmiany zdania.
4. Gdybyś czytał ze zrozumieniem, to wiedziałbyś, że akurat w tym temacie jestem za.
Link 1 strony 3 i 4:
Wysłany: 25 Lut 2016, 01:06
MatteoG napisał(a):
FerdekGrozny napisał(a):
A ja nie widzę sensu w kupowaniu używek za granicą jak ktoś buduje już tam to ma na tyle kasy żeby sobie nowki kupić.

Zgadzam się, jeśli ktoś buduje najpierw Polskę. Jeśli ktoś idzie w ilość garaży, to nie koniecznie to działa.

Wysłany: 13 Mar 2018, 13:54
MatteoG napisał(a):
A ja tam jestem za. Chcąc pomóc komuś kupując za max trzeba swoje auta za granice wysyłać, żeby mieć miejsce w polskich garażach, a później ściągać je znowu. Dodatkowo mając tylko garaże konwojowe trzeba je przerobić na normalne. A tak kupiłoby się do garaży za granicą, które jeszcze nie są wystarczająco rozbudowane, aby je na konwojowe przerobić.

PostWysłany: 01 Maj 2018, 09:33 

MatteoG napisał(a):
3. Nie wiem skąd twoje wyliczenia. Nie neguję 99% pomysłów "...bo po co to komu.....". Mam prawo nie zgadzać się z pomysłami, które są moim zdaniem nieprzemyślane i nie wnoszą nic do gry. Daruj sobie takie komentarze, bo atakiem nie zmusisz nikogo do zmiany zdania.

przepraszam zapędziłem się, masz pełne prawo do swojego zdania i tego nie zamierzam podważać.
masz też racje ze nie przeanalizowałem dobrze tamtych wątków....

ale prawdą jest że większość negacji (niekoniecznie Twoich) jest na zasadzie "...bo po co to komu..." albo "...jak ja zaczynałem to musiałem klikać...."

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości