Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Czy uważasz, że funkcja "anulowania zlecenia" byłaby przydatna
TAK 53%  53%  [ 8 ]
NIE 47%  47%  [ 7 ]
Razem głosów : 15
Autor Wiadomość
 Temat postu: Anulowanie zlecenia
PostWysłany: 26 Kwi 2018, 13:31 

Witajcie,

wg mnie brakuje możliwości anulowania zlecenia, zanim pojazd się załaduje.

Chodzi mi o naprawę błędu gdy się człowiek pomyli przypadkiem, (zaznaczy za dużo aut czy niewłaściwe itp).
Nawet niech to będzie kosztem tego, że auto jeszcze 1, 2 czy 5 stoi w garażu i w tym czasie można to anulować.

Wiadomo w realnym świecie, można zadzwonić i kierowcę zawrócić, tutaj już nie :(

Co Wy na to?

Temat postu: Re: Anulowanie zlecenia
PostWysłany: 26 Kwi 2018, 14:15 

modyfikacja,

wystarczy, że na telefonie jak się bierze opcje "wyślij konwoje" to tak jak na komputerze będą się układać dystansem do zlecenia, a nie alfabetycznie :)

ale to tak do admina, żeby drugiego wątku nie zakładać :)

PostWysłany: 26 Kwi 2018, 17:48 

Miejscowość: Rogów
Nie bardzo rozumiem jak mozna wyslac niewlasciwe auto albo za duzo aut.

PostWysłany: 26 Kwi 2018, 20:14 

mozna robiac klik klik ale przeciez gra ty polega tylko na klikaniu nie mysleniu :)

PostWysłany: 26 Kwi 2018, 20:40 

Mu tłumaczę. Mając setki lub tysiące aut można przegapić auto które ma kierowców bez 4 gwiazdek, albo nie zostało naprawione lub zatankowane.
Może też być że w spedycji komuś zejdzie auto bliżej ale przepływ informacji jest opóźniony.
Wersja klikacza o którym piszecie to fakt, że jak wysyłam z komputera konwoje to zaznaczam wszystkie A komputer sam wysyła te najbliżej A na telefonie robi to alfabetycznie i wystarczy chwila nieuwagi i może jechać auto kilka dni dłużej zlecenie niż powinno.
Zaproponowałem zmianę, bo uważam, że jest to rzecz , która występuje w realnym świecie a człowiek może być omylny.

PostWysłany: 26 Kwi 2018, 22:25 

Nie zgadzam się, ponieważ to już całkowicie ułatwiłoby grę, która i tak jest niemiłosiernie łatwa. To nie jest błąd gry tylko ewentualnie ryzyko wkalkulowane w Twoją nieuwagę, więc ja osobiście nie widzę powodu, żeby to było przyczyną zmian.

PostWysłany: 27 Kwi 2018, 07:26 

Krecik_Gdynia napisał(a):
Mu tłumaczę. Mając setki lub tysiące aut można przegapić auto które ma kierowców bez 4 gwiazdek, albo nie zostało naprawione lub zatankowane.
Może też być że w spedycji komuś zejdzie auto bliżej ale przepływ informacji jest opóźniony.
Wersja klikacza o którym piszecie to fakt, że jak wysyłam z komputera konwoje to zaznaczam wszystkie A komputer sam wysyła te najbliżej A na telefonie robi to alfabetycznie i wystarczy chwila nieuwagi i może jechać auto kilka dni dłużej zlecenie niż powinno.
Zaproponowałem zmianę, bo uważam, że jest to rzecz , która występuje w realnym świecie a człowiek może być omylny.

Wiec ulatwisz klikanie a nie myslenie skoro ktos wysle auta nienaprawione lub z kierowca 3g to nie mysli a juz tym bardziej w przypadku kierowcow gdyz przy multi przydziale mozna ustawic min ilosc gwiazdek. Co do apedycji taka opcja moze spowodowac wygrana lub przegrana danej spedycji a co do realnego swiata czy w realnym masz konkursy progresje itp

PostWysłany: 27 Kwi 2018, 07:31 

Dodatkowo wracajac do progresji nie bedzie wogole myslenia bo gracz zamiast liczyc odleglosci pogode i inne zmienne wysle auto z najdalszego garazu zawroci i zna dokladnie godzine powrotu itd razem z zaladunkiem i rozladunkiem wiec bez sensu

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość