Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Jak oceniasz poniższy pomysł?
Świetnie! Czegoś takiego brakowało! 50%  50%  [ 8 ]
Nie jest mi to do niczego potrzebne. 50%  50%  [ 8 ]
Razem głosów : 16
Autor Wiadomość
 Temat postu: Mapa Miasta
PostWysłany: 22 Kwi 2018, 20:33 

Witam serdecznie. Z tego co przeglądałem nie trafiłem na podobny pomysł, niemniej jeśli już był podobny temat proszę o usunięcie. Wielu może porównać pomysł do tematu >GPS w Grze< choć tutaj nie chodzi o pokazywanie aut na mapie a jedynie Państw i miast, które są w naszym posiadaniu, które to miałyby być oznaczane kolorem np zielonym. Czyli - gracz ma wybudowanych kilka garaży w Polsce więc jej terytorium oznaczone automatycznie kolorem np czerwonym. Garaże rozbudowane na max w danym mieście da kolor zielony zaś kolor Państwa zmieni się na zielony w momencie wybudowania wszystkich garaży na max lvl. Garaże konwojowe mogą być oznaczane żółtym jak to ma miejsce obecnie.
Jeśli chodzi o problematyczność wykonania i obciążenia serwerów przyznam się szczerze - nie mam pojęcia jak duży wpływ może mieć coś takiego choć wydaje mi się, że większego znaczenia nie będzie mieć ponieważ nie są to obliczenia jak ma to miejsce w przypadku pokazywania aut na mapie. I oczywiście nie wiem czy jest to wykonalne na tej konkretniej mapie bo jak mniemam jest to mapa google więc nie wiem czy jest taka możliwość. Czy może dodanie osobnej mapy miałoby sens?
Zachęcam do głosowania w ankiecie jak również dyskusji na ten temat. Oczywiście ankieta dotyczy pomysłu kolorów terytoriów bądź znaczników Państw i Miast.
Pozdrawiam.

Temat postu: Re: Mapa Miasta
PostWysłany: 22 Kwi 2018, 23:20 

Spoko i zdaje się że nie tak trudne do zrobienia. Dla porównania, w PlaneTycoonie masz identyczną mapkę google, lotniska zaznaczone na czarno, twoje lotniska-bazy na czerwono a na niebiesko samoloty poruszające się między nimi.

PostWysłany: 23 Kwi 2018, 06:39 

Miejscowość: Sosnowiec
viewtopic.php?f=14&t=5008&p=28327#p28327

Czy to nie to samo?

PostWysłany: 23 Kwi 2018, 06:58 

Miejscowość: Rogów
Ja osobiscie nie kozystam z mapy i nie wiem czy to cos przydatnego wniesie ale jesli ma to komus pomoc to czemu nie. Tylko pytanie w czym to pomoze. Aktualnie jest p garaze gdzie widzimy nasze garaze, konwojowe sa oznaczone wiec jesli wytlumaczusz potrzebe takiej zmiany to ok.

PostWysłany: 23 Kwi 2018, 20:11 

MatteoG owszem podobny temat niemniej musiałem przeoczyć. Dzięki.
Cronox1987 Jedni lubią mercedesy inni bmw ;) rzecz gustu i stąd ankieta, która obrazuje ile osób jest zainteresowanych a ile nie widzi potrzeby by iść w tym kierunku. Jeśli chodzi o p garaże to owszem jest podgląd, natomiast nie ma zobrazowania co przydatne w przypadku np konkursów zwłaszcza jeśli się nie ma zbyt wiele czasu na dokładne planowanie tras. Część woli korzystać z mapy a części wystarczy zestawienie bez szczegółów :)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości