Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Czy uważasz, że należałoby usunąć tą funkcje w konkursach?
TAK 64%  64%  [ 14 ]
NIE 36%  36%  [ 8 ]
NIE MAM ZDANIA 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 22
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Konkursy bez czeków
PostWysłany: 21 Kwi 2018, 21:17 

faktycznie nigdy wcześniej nie sprawdzałem powrotów na pusto
20h- 200 czeków
10h- 100 czeków
5h- 50 czeków
zależność widać gołym okiem, skracanie o połowę wychodzi trochę taniej ale przyspieszyć 100 konwojow to i tak drogo
konkursy wygrywa się unikatami a nie przyśpieszeniem

PostWysłany: 21 Kwi 2018, 21:48 

StawroS napisał(a):
faktycznie nigdy wcześniej nie sprawdzałem powrotów na pusto
20h- 200 czeków
10h- 100 czeków
5h- 50 czeków
zależność widać gołym okiem, skracanie o połowę wychodzi trochę taniej ale przyspieszyć 100 konwojow to i tak drogo
konkursy wygrywa się unikatami a nie przyśpieszeniem

Pełna zgoda,że konkursy wygrywa sie unikatami, a raczej ich jak największym udziałem w ogólnym tonażu... większość obecnych konkursów to sztafety... jaka to róznica czy przyspieszasz z towarem czy powrót? skoro za chwile starujesz do następnej tury.... chyba nie muszę tłumaczyć dalej?

Dla wyjaśnienia: w obecnej spedce (S7) startujemy wszyscy, ok 700 konwoi i ok 50 000 pojedynczych samochodów; o żadnym przyspieszaniu nie ma mowy...

S6-Ricci
S7-RicciS7

PostWysłany: 21 Kwi 2018, 22:18 

Ricci napisał(a):
rozumiem że ten przydługawy wywód dotyczy mnie?trafione jak kula w płot...

W zwiazku j/w EOT dla gracza @PanBerb.

Nie rozumiem dlaczego założyłeś, że mój "przydługawy wywód" dotyczy Ciebie. Pisałem o wszystkich, którzy nawalą sobie pińcet garaży nie wiadomo po co, a potem narzekają.

To teraz dla odmiany wywód skierowany bezpośrednio do Ciebie, króciutki, tak jak lubisz:

Naprawdę nie cały świat kręci się wokół Ciebie i nie każda dyskusja jest bezpośrednio o Tobie.

Koniec wywodu skierowanego bezpośrednio do Ricciego.

Jeszcze do Kilera: ten, kto kupuje czeki gra fer. Przecież kupuje je oficjalnie, za swoje pieniądze, a nie ukradzione Tobie, czy komuś kto nie kupuje czeków. A na co je wydaje, to już jego sprawa. Ty tez kupujesz Premium i masz przewagę w stosunku do tych, co Premium nie mają. Ty możesz mieć konwoje, oni nie. Ty wysyłasz 100 aut w 3 sekundy, oni muszą robić to 100 razy dłużej. Ty tankujesz 100 aut w 3 sekundy, oni 100 razy dłużej, itd. Zlikwidujmy zatem przewagę jaką daje konto Premium?

Od prawie 30 lat mamy kapitalizm. Podobno masz swoją firmę, a gadasz jak jakiś socjalista z ekipy Marksa i Engelsa. Rozumiem, że w ramach Twojej gry fer nawet nie bierzesz pod uwagę żeby zarabiać więcej niż Twoi pracownicy?

Jedni wydają na chlanie, inni na balety, inni na zakup wypasionego roweru, inni na najnowsze PlayStation, a inni na kupno czeków w CT. Ja wolę wydać na czeki w CT niż na chlanie wódy. I mam w związku z tym powiedzieć, że jesteś nie fer w stosunku do mnie, bo Ty wódę kupujesz i ją chlejesz, a ja nie? Kij innym do tego na co kto wydaje swoje pieniądze.

Dobra, obiecuję że to ostatni mój wywód w tym wątku. Nie będę się znęcał:)

PostWysłany: 22 Kwi 2018, 00:12 

@PanBerp: Po prostu padłem ze śmiechu. Niech jeszcze doping zalegalizują na olimpiadzie, w końcu mamy kapitalizm :D:D:D

A co do reszty twoich wypowiedzi, obrażanie innych i stosowanie jakiejś pokrętnej logiki pokazuje tylko twoją nieudolność. Fakty mówią same za siebie.
Zacznij myśleć, wyciągać wnioski to będziesz wiedział z kąt co się bierze.

PostWysłany: 22 Kwi 2018, 12:42 

Wystarczy brac zlecenia konkursowe jako powroty wtedy nie kosztoje to az tyle czekow i o to raczej w tej ankiecie hodzi

PostWysłany: 22 Kwi 2018, 19:53 

Chodzi o to, że jest 'furtka' (dla mnie błąd), który pozwala skracać czas w powrotach na pusto chyba ze 100 razy taniej niż normalnie. I takie krule strategi :) boją się że to naprawią i trudniej będzie im wygrywać konkursy.

PostWysłany: 22 Kwi 2018, 20:27 

PanBerb napisał(a):
Ricci napisał(a):
rozumiem że ten przydługawy wywód dotyczy mnie?trafione jak kula w płot...

W zwiazku j/w EOT dla gracza @PanBerb.

Nie rozumiem dlaczego założyłeś, że mój "przydługawy wywód" dotyczy Ciebie. Pisałem o wszystkich, którzy nawalą sobie pińcet garaży nie wiadomo po co, a potem narzekają.

To teraz dla odmiany wywód skierowany bezpośrednio do Ciebie, króciutki, tak jak lubisz:

Naprawdę nie cały świat kręci się wokół Ciebie i nie każda dyskusja jest bezpośrednio o Tobie.

Koniec wywodu skierowanego bezpośrednio do Ricciego.

Jeszcze do Kilera: ten, kto kupuje czeki gra fer. Przecież kupuje je oficjalnie, za swoje pieniądze, a nie ukradzione Tobie, czy komuś kto nie kupuje czeków. A na co je wydaje, to już jego sprawa. Ty tez kupujesz Premium i masz przewagę w stosunku do tych, co Premium nie mają. Ty możesz mieć konwoje, oni nie. Ty wysyłasz 100 aut w 3 sekundy, oni muszą robić to 100 razy dłużej. Ty tankujesz 100 aut w 3 sekundy, oni 100 razy dłużej, itd. Zlikwidujmy zatem przewagę jaką daje konto Premium?

Od prawie 30 lat mamy kapitalizm. Podobno masz swoją firmę, a gadasz jak jakiś socjalista z ekipy Marksa i Engelsa. Rozumiem, że w ramach Twojej gry fer nawet nie bierzesz pod uwagę żeby zarabiać więcej niż Twoi pracownicy?

Jedni wydają na chlanie, inni na balety, inni na zakup wypasionego roweru, inni na najnowsze PlayStation, a inni na kupno czeków w CT. Ja wolę wydać na czeki w CT niż na chlanie wódy. I mam w związku z tym powiedzieć, że jesteś nie fer w stosunku do mnie, bo Ty wódę kupujesz i ją chlejesz, a ja nie? Kij innym do tego na co kto wydaje swoje pieniądze.

Dobra, obiecuję że to ostatni mój wywód w tym wątku. Nie będę się znęcał:)

PostWysłany: 26 Kwi 2018, 14:23 

grzegorz.sikora.31 napisał(a):
a ja z ciekawosci sprawdzilem u siebie i wiecie co oplaca sie przespieszyc o te 24 h 180 konwoji
jeden u mnie tylko - 8950 czeków 22-04-2018 (15:30) Natychmiast

A patrzyłeś jak cena spada przed dostawą ? u mnie kosztuje wtedy już po 1000 za konwój, bez względu czy unikat czy normalny.
Przy legalnym zakupie czeków nie mam za złe, ale wpiszcie w gogle "czeki do cargotycoon" i macie soft do generowania czeków. Wtedy ten tysiąc od konwoju nie boli takiego typa

PostWysłany: 26 Kwi 2018, 14:55 

Bardzo dobry pomysł :) jest na TAK :) to juz się staje nudne że wygrywają ciągle te same spedycje na s2 i s3

PostWysłany: 26 Kwi 2018, 20:19 

Alikos napisał(a):
grzegorz.sikora.31 napisał(a):
a ja z ciekawosci sprawdzilem u siebie i wiecie co oplaca sie przespieszyc o te 24 h 180 konwoji
jeden u mnie tylko - 8950 czeków 22-04-2018 (15:30) Natychmiast

A patrzyłeś jak cena spada przed dostawą ? u mnie kosztuje wtedy już po 1000 za konwój, bez względu czy unikat czy normalny.
Przy legalnym zakupie czeków nie mam za złe, ale wpiszcie w gogle "czeki do cargotycoon" i macie soft do generowania czeków. Wtedy ten tysiąc od konwoju nie boli takiego typa

a to jest nie legelne jak zglaszalem to dostalem bana :) za szkodzenie lub inny powod bez uzasadnienia gdzie co jak kiedy komu :)

ogolnie tez potrafie napisac ze admin to ..... a wlasciciel to .... tyle osob mi o tym pisalo

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości