Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest za wprowadzeniem multipodpinania naczep
Ankieta zakończyła się 28 Kwi 2018, 15:47
Przekonałes mnie 44%  44%  [ 7 ]
Musze się zastanowić 13%  13%  [ 2 ]
Zapomnij 44%  44%  [ 7 ]
Razem głosów : 16
Autor Wiadomość
 Temat postu: Multipodpinanie naczep
PostWysłany: 14 Kwi 2018, 15:47 

Pomimo premium brakuje mi możliwości podpięcia wolnych naczep w wszystkich garażach
Można przydzielić kierowców jednym krokiem , zezłomować auta ,jednak podpinanie naczep po zakupie zestawów w 60 garażach to udręka...

Temat postu: Re: Multipodpinanie naczep
PostWysłany: 14 Kwi 2018, 21:13 

dobry pomysł

PostWysłany: 14 Kwi 2018, 22:25 

Dobrze gada .polejcie mu :)

PostWysłany: 15 Kwi 2018, 07:49 

dobry pomysł

PostWysłany: 15 Kwi 2018, 08:13 

Miejscowość: Rogów
Multipodpiecie dostepne jest przy konwojach i to jest jakis cel w grze jesli zrobimy wszystko dla wszystkiego to gra straci sens zaraz bedzie gadka zeby zrobic multi wysylanie aut jak w przypadku konwoi ja zanim doszedlem do konwoi mialem ponad 120 garazy i jakos moglem wysylac. Wiec zdecydowanie na nie. Jakoes etapy w grze musza byc a nie wszystko dostac a najlepiej niech gra sama gra

PostWysłany: 15 Kwi 2018, 13:10 

@Cronox
Czyli idąc Twoim tokiem myślenia zabrać podpisanie naczep do konwojow,multiprzydzial kierowców żeby gra miała etapy ...
Skoro ja grałem bez premium i wymieniałem kierowców ręcznie...to niech inni też się męczą

PostWysłany: 15 Kwi 2018, 13:56 

Jestem na nie.gigilio przejdź na konwoje to problem podpinania zniknie.Gdyby wszystko szło tak łatwo to serwer by nie wyrabiał jak każdy by jeździł pojedynczymi zestawami.Chodzi o to aby przechodzić z czasem na konwoje i odciążać serwer aby wyrabiał i dla własnej wygody bo na konwojach mniej klikania.Wszystkie udogodnienia już są na konwojach tylko trzeba przejść a nie tworzyć sobie ułatwienia bo kto by tam czekał aż mi się garaż wybuduje.

PostWysłany: 15 Kwi 2018, 16:35 

Miejscowość: Sosnowiec
Toporek ma rację. Konwoje zostały wprowadzone, aby serwery miały mniej obliczeń do wykonania. Jeżeli multi podpięcie będzie dostępne dla zwykłych zestawów, to nie zmotywuje to do przejścia na konwoje. Co za tym idzie serwery się "zagotują" i padną. Nikt nie będzie mógł grać, bo kilka osób ma problem z przejściem na konwoje. Odkąd zmieniłem na konwoje, to jestem pewny, że była to dobra decyzja i za nic nie wróciłbym do zwykłych zestawów.

PostWysłany: 16 Kwi 2018, 11:54 

Miejscowość: Rogów
gigilio napisał(a):
@Cronox
Czyli idąc Twoim tokiem myślenia zabrać podpisanie naczep do konwojow,multiprzydzial kierowców żeby gra miała etapy ...
Skoro ja grałem bez premium i wymieniałem kierowców ręcznie...to niech inni też się męczą

To ze grales bez premium to Twoja sprawa to ze teraz kupiles premium to nie znaczy ze wszystko masz miec podane na talerzu.

PostWysłany: 20 Kwi 2018, 07:22 

Według mnie dobrze jest, tak jak jest czyli podpięcie tylko do konwojów. Kiedyś sama się trochę pultałam, żeby było inaczej, ale z drugiej strony niech to będzie jakaś taka nagroda za pewnego rodzaju awans czyli posiadanie konwojów.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości