Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Co byś chciał,chciała zrobić z czasem badań technologii.
Zastąpić rozbudowę działu tech. nowym budynkiem w spedycji aby był rozwijany z kasy spedycyjnej. 5%  5%  [ 1 ]
Usunąć tą opcję i dać możliwość rozwijania jednocześnie od 2 do 9 techn. pod warunkiem że się posiada odpowiednią sumę kasy gry PLN. 37%  37%  [ 7 ]
Skrócić czas rozbudowy działu tech. i dać widoczny i znaczący skrót badań techn. 26%  26%  [ 5 ]
Jest dobrze tak jak jest i nic bym nie zmieniał. 32%  32%  [ 6 ]
Razem głosów : 19
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czas badań technologicznych
PostWysłany: 12 Sie 2018, 22:06 

Witam

Ostatnio zrobiłem badanie na kolejny lvl 5 i trwało to ponad 20 dni a efekt mizerny.Zauważyłem że tylko oprawę i chłodnice mi skróciło o zaledwie kilka godzin.Reszta po 30 dni.Dla mnie to mija się z celem, ta opcja gry.Jest niedopracowana.Abym dobił do 16 lvl techn. potrzebuje 14 miesięcy!
Mam kilka propozycji.
1.Usunąć tą opcję całkowicie i zastąpić nowym budynkiem w spedycji aby był rozwijany z kasy spedycyjnej i z lvl na lvl był by widoczny skrót czasowy badań.
2.Usunąć tą opcję i dać możliwość rozwijania jednocześnie od 2 do 9 techn. pod warunkiem że się posiada odpowiednią sumę kasy gry PLN.
3.Skrócić czas rozbudowy działu tech. i dać widoczny i znaczący skrót badań techn.

Dodam ankietę i skoro koszta tech. i cen nowych garaży uległa obniżce to z czasami badań też powinno się zrobić porządek, zwłaszcza że opcja skracania w grze poprzez rozbudowę działu tech. jest skopana.

Mile widziane też inne wasze propozycje.Może ktoś z was ma lepsze pomysły?

Dałem też możliwość w ankiecie zmiany swojego wyboru, gdyby ktoś jednak po zagłosowaniu chciał wybrać inaczej.

Temat postu: Re: Czas badań technologicznych
PostWysłany: 14 Sie 2018, 14:53 

trochę inaczej

pozostawić dalej rozbudowę działu tech ALE.......

kazdy lvl to jeden (niech będzie inzynier więc 5 lvl to 5) teraz ustalic że badanie jakiejś tech przez 1 inzyniera trwa x czasu ale jak przydzielimy 2 to juz będzie x/2 .... itd

teraz mając kilku inżynierów mogę wybrać jakie tech i ilu mogę do badania przydzielić

jak chce szybko wybadać jakąś tech to wszyscy na jedno badanie a jak wole kilka badań.....to wiadomo odpowiednio dłużej

aaaaa dodam że budynek w spedycji redukujący PODSTAWOWY czas badań oczywiście jak najbardziej KONIECZNY

PostWysłany: 16 Sie 2018, 19:07 

Podbijam temat aby nie zdechł.Serio przydało by się coś z tym zrobić bo czasy są dobijające a ta opcja gry mocno niedopracowana.

PostWysłany: 21 Sie 2018, 11:54 

Miejscowość: Sosnowiec
Podoba mi się wersja berjeda. Jeśli dobrze zrozumiałem, to można by dać tych przykładowych pięciu inżynierów na jedno badanie skracając czas pięciokrotnie lub robić 5 badań na raz w normalnym czasie.

PostWysłany: 22 Sie 2018, 05:14 

MatteoG napisał(a):
Podoba mi się wersja berjeda. Jeśli dobrze zrozumiałem, to można by dać tych przykładowych pięciu inżynierów na jedno badanie skracając czas pięciokrotnie lub robić 5 badań na raz w normalnym czasie.

dokładnie tak

masz wtedy pełną dowolność wyboru co i jak szybko badasz

PostWysłany: 22 Sie 2018, 05:33 

Był bym zadowolony z takiej poprawki.

PostWysłany: 22 Sie 2018, 12:24 

Miejscowość: Sosnowiec
No to musimy zaczekać na opinię szybkiego :)

PostWysłany: 22 Sie 2018, 15:57 

Czekam od 12 sierpnia.

PostWysłany: 23 Sie 2018, 16:19 

jak dla mnie sprawa jest przesadzona.......obym się mylił.....

realnie nie sądzę by COKOLWIEK w tej sprawie się zmieniło
po głębszym zastanowieniu nad moja propozycja dochodzę do wniosku, że przy mojej propozycji zmian czas "pojedynczego" badania musiał by się wydłużyć względem obecnego nawet o 100% ale zysk dla każdego za rozbudowę DT byłby zwracany w postaci kolejnych "inżynierów" skracających czas kolejnych badań.....

OK panowie napisze nową propozycje z opisem mojego pomysłu.......oczywiście zapraszam do oddawania głosów w ankiecie

PostWysłany: 24 Sie 2018, 05:44 

W związku z tym ten temat można uznać za zamknięty.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości