Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Czy podoba Ci się mój pomysł?
TAK 60%  60%  [ 6 ]
NIE 40%  40%  [ 4 ]
Razem głosów : 10
Autor Wiadomość
 Temat postu: "Prawdziwa aukcja"
PostWysłany: 10 Mar 2018, 10:45 

Chciałbym zaprezentować nowy pomysł na aukcje. W tej rozgrywce byłyby osoby sprzedające i kupujące. Osoba która chciałaby sprzedać szybko ciągnik lub naczepę, wystawiałaby by auta do kategorii aukcje. To ona ustala za cenę początkową (warunek: min 25% wartości a max cena minimalna). Na aukcji wystawione byłyby np. 10 pojazdów losowych. W dzień aukcji na pasku tam gdzie jest event (pasek pod ilością gwiazdek, pogodą, reputacją itd.) byłoby hiperłącze z ofertą aut. Każda osoba wybiera sobie max 1 aukcje i w momencie rozpoczęcia aukcji dostaje fax z przełączeniem na tą rozgrywkę. Aukcja rozgrywałaby się np. od 17:00 w niedzielę każde auto oddzielnie aby uniknąć lagów. Między aukcjami mogłaby być przerwa np. 1 min, aby ogłosić osobę która wygrała. Obowiązywałby dział technologii.

Co sądzisz o takim pomyśle?

Temat postu: Re: "Prawdziwa aukcja"
PostWysłany: 10 Mar 2018, 12:05 

Miejscowość: Sosnowiec
Coś mi się kojarzy, że już był taki pomysł. Może nie dokładnie taki, ale coś w tym stylu :)

PostWysłany: 11 Mar 2018, 10:54 

Byl juz taki pomysl i oczywiscie nie przeszedl 8-)

RockyBalboa S7

PostWysłany: 11 Mar 2018, 11:48 

Miejscowość: Sosnowiec
Motos napisał(a):

Masz rację. Tu jest link: viewtopic.php?f=22&t=2932&hilit
Wystarczyło użycie wyszukiwarki na forum i poświęcenie jednej minuty. To naprawdę nic trudnego.

PostWysłany: 11 Mar 2018, 12:42 

MatteoG napisał(a):
Motos napisał(a):

Masz rację. Tu jest link: viewtopic.php?f=22&t=2932&hilit
Wystarczyło użycie wyszukiwarki na forum i poświęcenie jednej minuty. To naprawdę nic trudnego.

I co z tego, że był nic w tym kierunku nie poszło.. Moim zdaniem trzeba robić jak "więzień z shawshank" tak długo pisać aż wreszcie coś z tym zrobią. Ja nie odpuszczę

PostWysłany: 11 Mar 2018, 18:50 

I co z tego, że był nic w tym kierunku nie poszło.. Moim zdaniem trzeba robić jak "więzień z shawshank" tak długo pisać aż wreszcie coś z tym zrobią. Ja nie odpuszczę[/quote]

Wiec bedziesz zasmiecal forum pomyslem ktory nie weszedl kiedys i nie wejdzie teraz :?

Masz aukcje, komis i dealera wiec po co kolejne aukcje :shock:

Zacznij używać mózgu, to naprawde nic nie boli :mrgreen:

RockyBalboa S7

PostWysłany: 11 Mar 2018, 19:50 

Wiec bedziesz zasmiecal forum pomyslem ktory nie weszedl kiedys i nie wejdzie teraz :?

Masz aukcje, komis i dealera wiec po co kolejne aukcje :shock:

Zacznij używać mózgu, to naprawde nic nie boli :mrgreen: [/quote]

Jakie aukcje.. To że ty masz jeszcze możliwość brania udziału w aukcjach windykatora to nie znaczy że wszyscy. Nie wiem czy wiesz ale aktualnie można brać udział w aukcjach jeśli ma się na koncie max 1 mln. Za ten 1 mln to ja konwój tankuje. Osoby ze spedycji w której się znajduję również uważają że to dobry pomysł. Chodzi mi o kolejną atrakcje DLA WSZYSTKICH a nie dla najsłabszych, więc komentarze typu zacznij używać mózgu są bez sensu.

PostWysłany: 12 Mar 2018, 06:41 

Jakie aukcje.. To że ty masz jeszcze możliwość brania udziału w aukcjach windykatora to nie znaczy że wszyscy. Nie wiem czy wiesz ale aktualnie można brać udział w aukcjach jeśli ma się na koncie max 1 mln. Za ten 1 mln to ja konwój tankuje. Osoby ze spedycji w której się znajduję również uważają że to dobry pomysł. Chodzi mi o kolejną atrakcje DLA WSZYSTKICH a nie dla najsłabszych, więc komentarze typu zacznij używać mózgu są bez sensu.[/quote]

Tak? :D

I co dadza te aukcje :? Tansze ciagniki? Chyba za krotko grasz i nie wiesz ze wkraczajac do danego momentu zarabia sie tyle kasy ze nie ma co z nia robic. Wprowadzajac te "smieszne" aukcje ktorych nikt chyba nie potrzebuje nic nie wprowadza oprocz "zabawy"

Idac twoja sciezka proponuje licytacje PALIWA, NACZEP, lub CB radia :lol:

Wiesz dlaczego ten pomysl zostal kiedys odrzucony? 8-) Bo jest bez sensu i nie potrzebny nikomu do szczescia :mrgreen:

Ktos kto ma kase kupi u dealera ciach ciach i koniec, zamiast bawic sie w licytajce 8-) :!: :!:

RockyBalboa S7

PostWysłany: 12 Mar 2018, 08:11 

tez uwazam ze to troche bez sensu, bo ktos majacy rozwinieta firme nie bedzie bral udzialu kupi sobie nowy a nowi nie kupia bo technologii nie beda miec,
juz w komisach zalegaja auta naczepy po minimum i malo kto kupuje , wiec licytacja nie zrobi szalu
nawet jesli juz to dla 2 osob? czy trzech?

PostWysłany: 12 Mar 2018, 08:20 

ale jesli juz chcesz fanu to lepiej przywrocic loterie los za cene 50 czekow i raz w tygodniu w niedziele losowanie, teraz platynowe karty zbedne mozna wymieniac na czeki wiec jakos nie trzeba specjalnie kupowac czekow

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości