Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Czy jesteś za możliwością wyboru rodzaju konwoju wylosowanego z kanistra?
TAK 33%  33%  [ 3 ]
NIE 67%  67%  [ 6 ]
Tak, ale w inny sposób 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 9
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Rodzaj konwoju wylosowanego z kanistrów
PostWysłany: 09 Mar 2018, 22:49 

Powiem szczerze, że nie bardzo rozumiem ten zajadły opór. Przecież nie proponowałem żebyśmy dostawali z kanistrów więcej fantów, lepszych fantów czy żeby częściej je dostawać za byle co.

Propozycja dotyczy sytuacji kiedy już konwój wylosowałem. Mam go tak czy inaczej. Nie proszę o jałmużnę, tylko o możliwość wymiany tego co już mam.
Dla właściciela gry jest chyba wszystko jedno czy da mi w prezencie konwój pg czy jego odpowiednik w wersji uni? I tak mi daje prezent o takiej samej wartości.

Rozumiem że najłatwiej sprowadzić wszystko do absurdu. Zmiana pogody na żądaną, zmień zlecenie progresji na lepsze, zlecenie konkursowe na inne.....Taka argumentacja do mnie nie trafia, bo w sferze merytorycznej jest kompletnie bezwartościowa i nie dotyczy poruszanego tematu. Dlaczego?

- pogody nie wygrywam dla siebie, nie jest moją własnością, więc nie mam prawa oczekiwać żeby ją zmienić wg mojego gustu. Nagroda z kanistra jest moją własnością.
- zlecenie w progresji sam sobie wybieram, świadomie. Mogę wybrać czy chcę wieźć pg czy kontener, czy inny rodzaj. Sam też wybieram trasę. Pretensje mogę mieć tylko do siebie. Nagrody z kanistra nie wybieram, automat mi ją przydziela.
- zlecenie konkursowe jest dla wszystkich takie samo. Moja propozycja nie zawierała sugestii żeby wszyscy losowali z kanistrów to samo.

I pragnę uspokoić sceptyków, że na pewno nie zaproponowałbym podobnego rozwiązania dla zwykłych ciągników niekonwojowych. Te zawsze mogę sprzedać jak mi nie pasują, konwojów nie mogę.

Może byłem naiwny sądząc, że każdemu kto losuje nagrody z kanistrów zaproponowana opcja powinna pasować. Bo czemu właściwie nie? Ale ok, każdy ma swoje powody żeby myśleć inaczej. Nie chcę dociekać już co to za powody, bo wejdę na śliski grunt:)

Chociaż raz, na sam koniec padła jakaś sensowna kontrpropozycja i to w temacie. Obawiam się jednak, że wprowadzenie sprzedaży konwojów w komisie jest nierealne. A może i tu się mylę? Fajnie by było gdyby Speedy się wypowiedział...

PostWysłany: 10 Mar 2018, 10:28 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Przepraszam że tak późno odpisuję i wdajecie się niepotrzebnie w zbędne dyskusje.

Taki pomysł jest od dawna i niedługo będzie wprowadzony.
Czyli wymiana Karty Konwoju z wersji PG na Zwykłą (w równorzędnej wersji silnikowej).
Ale powtórzę Karty, nie używanego Konwoju.

PostWysłany: 10 Mar 2018, 18:51 

No to nie wdając się niepotrzebnie w zbędne dyskusje, napiszę tylko ze bardzo się cieszę :)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości