Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

czy jesteś za tym pomysłem?
TAK 85%  85%  [ 11 ]
NIE 15%  15%  [ 2 ]
Razem głosów : 13
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: licytacja dla wszystkich..
PostWysłany: 06 Mar 2018, 20:41 

Dziura napisał(a):
a wiesz co bedzie sie dzialo jak zalozmy ktos wygra? nie dosc ze lagi podczas licytacji to tak jak bylo zawsze wielka zadyma ze on wygral a nie ja i potem wielka wojna ze wszystko ustawione itp itd , to juz kiedys przerabiane bylo i nigdy nic dobrego z tego nie wynikalo zwlaszcza ze mowicie ze nie potrzeba badan na auta

Licytacje są teraz i jakoś lagów nie ma. Jakoś nie widzę kłótni na czacie, ze to ktoś wygrał a nie ja.. Wszystko jest do dogadania dalatgo właśnie powstał ten post na forum[/quote]

ok bo sa same pewnie najslabsze auta ktore nie sa wartosciowe , poczekaj niech tylko beda dobre bez badan
ale kolejny pomysl pojscia w grze bez najmniejszego oporu i bez starania sie

PostWysłany: 06 Mar 2018, 20:48 

Miejscowość: Sosnowiec
Na S4 licytacji w ogóle nie ma. Jeśli już mają być to w jednej z dwóch wersji.
1. Tylko dla graczy, którzy nie osiągnęli jeszcze pewnego poziomu punktów. Słabsze auta. Pozwoli to na łatwiejszy rozwój.
2. Dla każdego z wszystkimi dostępnymi w grze autami, ale z wymogiem posiadania odpowiednich technologi. Nie masz wymaganych technologi, to nie możesz zalicytować.
Ewentualnie obie opcje naprzemiennie.

PostWysłany: 06 Mar 2018, 20:59 

Aukcje maja sens jeśli online jest spora liczba graczy, ten warunek spełniają serwery S6 i głównie S7 gdzie średnio jest 150 użytkowników online wieczorami do 200-tu
Myślę, że gdyby wprowadzić aukcję ( nie windykacyjną) w soboty i niedziele o stałej porze to z czasem online może być i 300-400 graczy online-> POPULARYZACJA!

Pytanie retoryczne: jaki sens ma wprowadzenie takiej aukcji na S3-S5 gdzie średnio jest 5 graczy online i wszyscy z nich maja już konwoje?

PostWysłany: 06 Mar 2018, 21:25 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Two Steps From Hell
Proszę pamiętać, że licytacje są skierowane dla graczy których nie stać na nowe samochody.
Nie ma sensu dawać licytacje milionerom, czy miliarderom. Ograniczenia są potrzebne by tak jak już nie wspomniano nie zarzucano nam lagów, którzy rzucą się na nie wszyscy.

PostWysłany: 06 Mar 2018, 21:35 

TAk

PostWysłany: 06 Mar 2018, 22:00 

Aukcje windykacyjne będę dalej funkcjonować na dotychczasowych zasadach i widać jak gracze cieszą się jak kupią forte za np 3 tys zł, chociaż mając milion na koncie stać jest ich kupić nowe Forte, ale chyba tłumaczyć nie trzeba że róznica w cenie tego nowego i kupionego na aukcji jest wykorzystywana na rozwój ( badania, naczepy).

Podobnie rzecz by się miała na aukcjach nie windykacyjnych które zostały zaproponowane; tylko drożej razy dziesięć czy sto... czy tu można powiedzieć że ktoś jest miliarderem? jak wybuduje garaż za np 20mld, to za chwile może być biedny jak mysz ...

decyzja jak zwykle należy do...

PostWysłany: 06 Mar 2018, 22:34 

Ricci napisał(a):
Aukcje windykacyjne będę dalej funkcjonować na dotychczasowych zasadach i widać jak gracze cieszą się jak kupią forte za np 3 tys zł, chociaż mając milion na koncie stać jest ich kupić nowe Forte, ale chyba tłumaczyć nie trzeba że róznica w cenie tego nowego i kupionego na aukcji jest wykorzystywana na rozwój ( badania, naczepy).

Podobnie rzecz by się miała na aukcjach nie windykacyjnych które zostały zaproponowane; tylko drożej razy dziesięć czy sto... czy tu można powiedzieć że ktoś jest miliarderem? jak wybuduje garaż za np 20mld, to za chwile może być biedny jak mysz ...

decyzja jak zwykle należy do...

ale po co oszczedzac na badania skoro pomysl wlasnie znosi badania , po drugie pozornie osczedzasz bo czeka cie remont chyba ze pojdziemy dalej i na aukcji beda w 100% stanie? albo jeszcze dalej niech beda od razu w nich silniki ewentowe a co tam po co czekac? a i dodac ze wszystkie na full wypasie rzecz jasna

PostWysłany: 06 Mar 2018, 22:49 

Wiesz Av, ja to wszystko wiem, do wszystkiego doszedłem bez skrótów typu unikaty, czy kupowanie technologii za czeki i na prawdę wiem jak to działa.... chciałem przeznaczyć parę aut by część graczy sie czasmi ucieszyła i spopularyzować grę.
Jesli ktoś woli kupić 200 konwoi i wpuszczac je monotonnie z punktu A->B i powrót z B->A to ok, tylko pytanie jest ILE TAK MOZNA?
skala 2 auta tygodniowo! i po co ta cała ideologia?
Chciałem pomóc... tyle w temacie ode mnie...

PostWysłany: 06 Mar 2018, 22:56 

Ricci napisał(a):
Wiesz Av, ja to wszystko wiem, do wszystkiego doszedłem bez skrótów typu unikaty, czy kupowanie technologii za czeki i na prawdę wiem jak to działa.... chciałem przeznaczyć parę aut by część graczy sie czasmi ucieszyła i spopularyzować grę.
Jesli ktoś woli kupić 200 konwoi i wpuszczac je monotonnie z punktu A->B i powrót z B->A to ok, tylko pytanie jest ILE TAK MOZNA?
skala 2 auta tygodniowo! i po co ta cała ideologia?
Chciałem pomóc... tyle w temacie ode mnie...

no ja rozumiem bo cie znam ale zobacz pomysl dazy by kombinowac z ominieciem technologi, by pojsc na skroty ze wszystkim , ja jestem za pomyslem pod warunkiem utrzymania warunku zbadania danego modelu auta
komis juz znosi warunek zbadania mocniejszego silnika , teraz w sumie znosilby badanie , wiec teraz pomysl nawet gracz z 200 garazami i setka konwoji pewnie nie ma zbadanego najlepszego auta a nie moglby go licytowac bo ma za duzo kasy lub za bardzo rozbudowany

PostWysłany: 06 Mar 2018, 23:10 

no ja rozumiem bo cie znam ale zobacz pomysl dazy by kombinowac z ominieciem technologi, by pojsc na skroty ze wszystkim , ja jestem za pomyslem pod warunkiem utrzymania warunku zbadania danego modelu auta
komis juz znosi warunek zbadania mocniejszego silnika , teraz w sumie znosilby badanie , wiec teraz pomysl nawet gracz z 200 garazami i setka konwoji pewnie nie ma zbadanego najlepszego auta a nie moglby go licytowac bo ma za duzo kasy lub za bardzo rozbudowany[/quote]

Widzę, że to nie przejdzie bez technologi, więc bardziej chciałbym sprecyzować czy poziomy aukcji mogą być czy też na nie. Na tym interesu się nie zrobi ale będzie dodatkowa rywalizacja

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość