Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

czy jesteś za tym pomysłem?
TAK 85%  85%  [ 11 ]
NIE 15%  15%  [ 2 ]
Razem głosów : 13
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: licytacja dla wszystkich..
PostWysłany: 06 Mar 2018, 23:14 

Dziura napisał(a):
no ja rozumiem bo cie znam ale zobacz pomysl dazy by kombinowac z ominieciem technologi, by pojsc na skroty ze wszystkim , ja jestem za pomyslem pod warunkiem utrzymania warunku zbadania danego modelu auta
komis juz znosi warunek zbadania mocniejszego silnika , teraz w sumie znosilby badanie , wiec teraz pomysl nawet gracz z 200 garazami i setka konwoji pewnie nie ma zbadanego najlepszego auta a nie moglby go licytowac bo ma za duzo kasy lub za bardzo rozbudowany

Widzę, że to nie przejdzie bez technologi, więc bardziej chciałbym sprecyzować czy poziomy aukcji mogą być czy też na nie. Na tym interesu się nie zrobi ale będzie dodatkowa rywalizacja[/quote]

pomysl bylby dobry gdyby go nieco zmienic
warunkiem udzialu zbadanie
auta zlomowane przez graczy trafialy by na aukcje
mozliwosc udzialu w licytacjach bez ograniczen typu tydzien na kolejne

PostWysłany: 07 Mar 2018, 00:14 

Czarna napisał(a):
rzucą się na nie wszyscy.

Wszyscy? Kto z bogatych dobrze się zastanowi, nie będzie się rzucał.

Mam się rzucać na zwykłego używanego Tandroma 105 (24,3t - 88km/h), kiedy mogę mieć choćby eventowego Softa FX (25,63t - 92km/h), nie mówiąc już o wyższych eventowych modelach?
I co najwyżej później go zezłomować, bo kto to kupi ode mnie?

To na pewno nie byłaby gratka dla miliarderów, tylko dla nowych graczy, na bardzo wczesnym etapie rozwoju. To dla nich takie auto jest warte walki w licytacji i wyczekiwania na nią.

1 takie auto tygodniowo na aukcji na pewno nie wstrząsnęłoby posadami serwera i nie zaburzyło równowagi gospodarczej gry. A ile atrakcji i emocji dla nowego gracza? Co ma go zatrzymać w grze na samym początku jak nie atrakcje i emocje?

Jestem jak najbardziej za.

PostWysłany: 07 Mar 2018, 01:15 

Av jednej rzeczy nie zauważasz w tym pomyśle
z początku też byłem sceptyczny ale:
na s7 w ciągu doby powstaje kilka tysięcy nowych miejsc garażowych a proponowana jest jedna lub dwie aukcje w tygodniu, więc nikt się na tym nie wzbogaci a będzie dodatkowa rozrywka i taki jest w tym cel, przynajmniej ja to tak rozumiem

PostWysłany: 07 Mar 2018, 10:04 

Miejscowość: Sosnowiec
StawroS napisał(a):
Av jednej rzeczy nie zauważasz w tym pomyśle
z początku też byłem sceptyczny ale:
na s7 w ciągu doby powstaje kilka tysięcy nowych miejsc garażowych a proponowana jest jedna lub dwie aukcje w tygodniu, więc nikt się na tym nie wzbogaci a będzie dodatkowa rozrywka i taki jest w tym cel, przynajmniej ja to tak rozumiem

Avantasii i mi nie chodzi o wzbogacenie. Tu chodzi o to, że nie może być tak, że jedni inwestują w technologie grube miliardy, a inni chcą mieć takie same auta za prawie free.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości