Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

czy jesteś za tym pomysłem?
TAK 85%  85%  [ 11 ]
NIE 15%  15%  [ 2 ]
Razem głosów : 13
Autor Wiadomość
 Temat postu: licytacja dla wszystkich..
PostWysłany: 06 Mar 2018, 19:06 

Witam w poście chciałbym zaproponować wam licytacje aut, które by były dla wszystkich. U windykatora widzimy gracy bardziej rozwinięci technologicznie i mniejszych. Mój pomysł polegał by na licytacjach na 3 poziomach
Poziom 1: udział miałyby osoby które mają max 1 mln na koncie (licytacje obecne)
Poziom 2: regulamin podobny tylko że udział mogą wziąć osoby które mają max 1 mld (w tym poziomie na licytowane mogłyby być np SOFT FX max Shadow 8400 i max kwota przebicia 5000 tys)
Poziom 3 bez kwoty maksymalnej na koncie tutaj na licytacji mogłyby trafić speed beasty 8x4 czy inne auta
Oczywiście to tylko mój pomysł, więc zapraszam do dyskusji :D

Temat postu: Re: licytacja dla wszystkich..
PostWysłany: 06 Mar 2018, 19:14 

Jestem na TAK ponieważ sądzę że są gracze którzy mają lepsze pojazdy a gdy przestaną grać i zadłużenie urośnie na tyle że trzeba będzie sprzedać auta to znikają bo nie ma opcji ich kupna
Pozdrawiam Chalucynek S7

PostWysłany: 06 Mar 2018, 19:16 

Zrodziło sie toto przy okazji aukcji windykacyjnej w której sa sprzedawane monotonnie Forte, i to ograniczenie do 1mln powoduje że na aukcjach powiewa nudą.
Poroponuję stworzyc magazyn aukcyjny; na poczatek przekazuje gratis 100 tandromów 105 24,4t
I z tego magazynu pobierac auta do akcji ( nie windykacyjnej) skala 2-3 akcje w tygodniu 1 auto
Znieść wymóg posiadania technologi na aucji cos jak w platynowym.
Myśle ze uatrakcyni to grę pomoże części graczy w wejście w posiadanie lepszego samochodu itd.
Szczegóły do dopracowania...
Jestem na TAK.

PostWysłany: 06 Mar 2018, 19:20 

Można by tutaj wrzucić unikaty dostawane z kanistrów które niektórym mogą się być zbędne. Teraz muszę je trzymać 2 tygodnie a jak wstawię w komis to nie każdy może je kupić ponieważ nie ma badań.

PostWysłany: 06 Mar 2018, 19:40 

Dziura napisał(a):
Witam w poście chciałbym zaproponować wam licytacje aut, które by były dla wszystkich. U windykatora widzimy gracy bardziej rozwinięci technologicznie i mniejszych. Mój pomysł polegał by na licytacjach na 3 poziomach
Poziom 1: udział miałyby osoby które mają max 1 mln na koncie (licytacje obecne)
Poziom 2: regulamin podobny tylko że udział mogą wziąć osoby które mają max 1 mld (w tym poziomie na licytowane mogłyby być np SOFT FX max Shadow 8400 i max kwota przebicia 5000 tys)
Poziom 3 bez kwoty maksymalnej na koncie tutaj na licytacji mogłyby trafić speed beasty 8x4 czy inne auta
Oczywiście to tylko mój pomysł, więc zapraszam do dyskusji :D

po 1 co z badaniami?
po 2 ktos kto ma miliard nie bedzie licytowac rupiecia bo woli kupic nowe
po 3 zarabia sie na tyle latwo i duzo ze kupno auta to zaden problem
po 4 taka opcja owszem dobra jak ktos gra 1 dzien i potrzebuje sie rozwinac bo potem to juz bez sensu

PostWysłany: 06 Mar 2018, 19:53 

po 1 co z badaniami?
po 4 taka opcja owszem dobra jak ktos gra 1 dzien i potrzebuje sie rozwinac bo potem to juz bez sensu[/quote]

1: Badania można by było zrobić tak jak zaproponował Ricci czyli bez nich.
2: Dlatego wymyśliłem poziomy, żeby nie licytować rupiecia, tylko móc kupić coś powyżej swoich technologi
3 i 4: W tym poście chodzi mi głównie o rywalizacje jak i ożywienie aukcji. Chciałbym dodać, że bardzo chętnie wziąłbym w tym udział jak i osoby które skomentowały post. Aukcje nie są i nie byłyby obowiązkowe. Moim zdaniem jest to kolejny smaczek by dalej grać w tą grę

PostWysłany: 06 Mar 2018, 20:02 

Dziura napisał(a):
po 1 co z badaniami?
po 4 taka opcja owszem dobra jak ktos gra 1 dzien i potrzebuje sie rozwinac bo potem to juz bez sensu

1: Badania można by było zrobić tak jak zaproponował Ricci czyli bez nich.
2: Dlatego wymyśliłem poziomy, żeby nie licytować rupiecia, tylko móc kupić coś powyżej swoich technologi
3 i 4: W tym poście chodzi mi głównie o rywalizacje jak i ożywienie aukcji. Chciałbym dodać, że bardzo chętnie wziąłbym w tym udział jak i osoby które skomentowały post. Aukcje nie są i nie byłyby obowiązkowe. Moim zdaniem jest to kolejny smaczek by dalej grać w tą grę[/quote]

ale po to sa technologie wlasnie by rozwijac je a nie miec wszystko na gotowo wlasnie dlatego na nie bo to po prostu pojscie na latwizne

PostWysłany: 06 Mar 2018, 20:20 

Pomysł dotyczy serwera S7 gdzie gra ok 2000 graczy wielu na niskim i średnim poziomie zaawansowania.
Dp magazynu akcyjnego mogę gratis dorzucić po 10szt: Skanie PG 184t 56km/h, Skanie 25,6t 91km/h, Skanie 29,15t 93km/h
Mówimy o skali 2-3 auta tygodniowo na cały serwer! tysiąc graczy!
Jak taki średni gracz wylicytuje taka Skanię wartą 2,2mln za np 400tys to będzie zadowolony, aukcja na pewno będzie ciekawa i emocjonująca, a tu chyba o to chodzi? to gra i zabawa? to bawmy sie tym i cieszmy sie tym...

PostWysłany: 06 Mar 2018, 20:31 

Ricci napisał(a):
Pomysł dotyczy serwera S7 gdzie gra ok 2000 graczy wielu na niskim i średnim poziomie zaawansowania.
Dp magazynu akcyjnego mogę gratis dorzucić po 10szt: Skanie PG 184t 56km/h, Skanie 25,6t 91km/h, Skanie 29,15t 93km/h
Mówimy o skali 2-3 auta tygodniowo na cały serwer! tysiąc graczy!
Jak taki średni gracz wylicytuje taka Skanię wartą 2,2mln za np 400tys to będzie zadowolony, aukcja na pewno będzie ciekawa i emocjonująca, a tu chyba o to chodzi? to gra i zabawa? to bawmy sie tym i cieszmy sie tym...

a wiesz co bedzie sie dzialo jak zalozmy ktos wygra? nie dosc ze lagi podczas licytacji to tak jak bylo zawsze wielka zadyma ze on wygral a nie ja i potem wielka wojna ze wszystko ustawione itp itd , to juz kiedys przerabiane bylo i nigdy nic dobrego z tego nie wynikalo zwlaszcza ze mowicie ze nie potrzeba badan na auta

PostWysłany: 06 Mar 2018, 20:39 

a wiesz co bedzie sie dzialo jak zalozmy ktos wygra? nie dosc ze lagi podczas licytacji to tak jak bylo zawsze wielka zadyma ze on wygral a nie ja i potem wielka wojna ze wszystko ustawione itp itd , to juz kiedys przerabiane bylo i nigdy nic dobrego z tego nie wynikalo zwlaszcza ze mowicie ze nie potrzeba badan na auta[/quote]

Licytacje są teraz i jakoś lagów nie ma. Jakoś nie widzę kłótni na czacie, ze to ktoś wygrał a nie ja.. Wszystko jest do dogadania dalatgo właśnie powstał ten post na forum

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość