Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Czy to dobry pomysł?
Tak, 33%  33%  [ 6 ]
Nie mam zdania, 6%  6%  [ 1 ]
Nie 61%  61%  [ 11 ]
Razem głosów : 18
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Zniesienie limitu reputacji aby przystąpić do spedycji
PostWysłany: 05 Mar 2018, 12:18 

MatteoG napisał(a):
StawroS napisał(a):
daję głos na tak
sam bym takiego nowicjusza raczej nie przyjął ale można zostawić tą decyzję szefom spedycji
ale przy okazji możnaby zrobić automat który będzie odrzucał podania osób które nie spełniają limitów określonych przez szefa (ktoś to już napisał wyżej)

Moim zdaniem nie tędy droga. Zgadzam się z ickiem. Raczej nikt takiego gracza nie przyjmie do spedycji i efekt będzie odwrotny. Teraz musi zrozumieć, że nie spełnia minimum wymaganego przez grę. Jak tego limitu nie będzie, to po kilku próbach dostania się do spedycji da sobie spokój z CT całkowicie.

chyba mnie przekonałeś, faktycznie taki może być skutek

PostWysłany: 05 Mar 2018, 16:01 

Moim zdaniem najlepiej zrobic opcje dla wlascicieli spedycji aby mozna bylo ustawic prog np. 0-100%

Wtedy wlasciciel danej spedycji decyduje kogo przyjmuje ;)

Wiekszosc jest na NIE ale co z pozostalymi ktorzy chca taki prog? Jest tylko 1 wyjscie :mrgreen: Dac opcje jak w/w :D

RockyBalboa S7

PostWysłany: 05 Mar 2018, 16:07 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Chyba faktycznie wystarczy udoskonalić to co już jest w "Zarządzaj wymogami przyjęć" i jeśli tam ustawimy jakiś % reputacji, to żeby gracz nie mógł wstąpić do spedycji jeśli nie spełnia wymogu. I wtedy problem rozwiązany.

PostWysłany: 05 Mar 2018, 16:19 

speedy napisał(a):
Chyba faktycznie wystarczy udoskonalić to co już jest w "Zarządzaj wymogami przyjęć" i jeśli tam ustawimy jakiś % reputacji, to żeby gracz nie mógł wstąpić do spedycji jeśli nie spełnia wymogu. I wtedy problem rozwiązany.

DOKŁADNIE 8-) :D

RockyBalboa S7

PostWysłany: 06 Mar 2018, 09:54 

speedy napisał(a):

Potraktuj to jako dlugofalowa inwestycje. Daj cos spedycji w zamian za przyjecie gracza z zerowa reputacja. A nowy z czasem odwdzieczy Ci sie dotacjami, a chocby zwykla premiowka. Oczywiscie z rozsadkiem to co miala by dostac spedycja w zamian za przyjecie werbusa i utrzymanie go przez minimum x czas aby uniknac multiprzyjec na chwile.

PostWysłany: 06 Mar 2018, 10:01 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
JohanZymft napisał(a):
speedy napisał(a):

Potraktuj to jako dlugofalowa inwestycje. Daj cos spedycji w zamian za przyjecie gracza z zerowa reputacja. A nowy z czasem odwdzieczy Ci sie dotacjami, a chocby zwykla premiowka. Oczywiscie z rozsadkiem to co miala by dostac spedycja w zamian za przyjecie werbusa i utrzymanie go przez minimum x czas aby uniknac multiprzyjec na chwile.

Bardzo ciekawy pomysł, tylko jak tu się ustrzec przed multikontami?

PostWysłany: 06 Mar 2018, 12:28 

Nie jestem informatykiem ale chyba prostym sposobem na zauwazenie multikont byla by opcja, ze osoba posiadajaca dwa konta i wiecej na danym swiecie swieci sie na "czarno, niebiesko, zolto" itp w osobach online. I sprawa tego typu, ze spedycja dostaje nagrode gdy "wychowanek" osiagnie prog np 35% czy 3g itp. Jesli opusci rodzima spedycje przed osiagnieciem w.w progu nagroda dla spedycji przepada. Chyba tez mozliwoscia przed multikontami jest opjca, aby wlasciciel spedycji rejestrowal u administracji taka osobe a wy "skanujecie" i wiecie czy osoba nowa, czy tez pojawiala sie na serwerze. Jak juz pisalem, nie jestem po infromatyce i nie wiem ile to moze pracy wymagac ale wyobraznia pracuje.

PostWysłany: 06 Mar 2018, 16:17 

Miejscowość: Sosnowiec
JohanZymft napisał(a):
I sprawa tego typu, ze spedycja dostaje nagrode gdy "wychowanek" osiagnie prog np 35% czy 3g itp. Jesli opusci rodzima spedycje przed osiagnieciem w.w progu nagroda dla spedycji przepada.

Jako właściciel spedycji nie przyjąłbym gracza z zerową reputacją na takich zasadach. I wydaje mi się, że nie jestem odosobniony w takim podejściu do sprawy.

PostWysłany: 06 Mar 2018, 23:04 

speedy napisał(a):
Co sądzicie aby zlikwidować próg 10% aby gracz mógł przystąpić do spedycji?

a moze pojsc w inna strone? zeby nowi gracze mogli zakladac spedycje? warunkiem nie miec reputacji lub wiecej niz 3 garaze wtedy zniesc kwote za zalozenie lub zmniejszyc ja do poziomu realnego? nie lepsza mieliby wtedy frajde ?

PostWysłany: 07 Mar 2018, 01:05 

Miejscowość: Rogów
I nadal pytanie jak gracz ktory nic nie wie o grze ma prowadzic spedycje limit powinien zostac albo byc ustalany przez spedycje

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości