Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Czy jesteś za zniesieniem limitu członków spedycji????
Tak 41%  41%  [ 9 ]
Nie 55%  55%  [ 12 ]
nie mam zdania 5%  5%  [ 1 ]
Razem głosów : 22
Autor Wiadomość
 Temat postu: Zniesienie limitu członków w spedycji
PostWysłany: 02 Mar 2018, 17:59 

Wychodzę z propozycją zniesienia "limitu członków" w spedycji, który narzuca nam rozbudowa Siedziby Spedycji. Jak dobrze widać limit członków, nie obowiązuje dla wszystkich spedycji, ponieważ nie wszystkie spedycje osiągnęły wystarczający poziom rozbudowy działu SS, mając przyjętych więcej członków niż wskazywał limit w dniu wprowadzenia ograniczenia.
Administracji raczej nie na rękę usuwanie ręczne członków w spedycjach które nie rozbudowały SS, dlatego proponuję całkowite zniesienie tego ograniczenia, a w zamian wprowadzenie za rozbudowanie SS dostępu do dużo bardziej opłacalnych zleceń normalnych, konkursowych i progresji. Niestety wraz z rozbudową konta ceny kosmicznie rosną i dodatkowe zarobione pieniądze będą zachęcać do inwestowania w rozbudowę SS

DONEK s6

Temat postu: Re: Zniesienie limitu członków w spedycji
PostWysłany: 02 Mar 2018, 18:08 

Jak masz za dużo graczy w spedycji to podeślij do mnie, mam chyba 3 miejsca wolne, a tak na poważnie to już kiedyś pisałem o tym problemie to Speedy ma zdanie , że 20 graczy w spedycji to o dużo za dużo, wiec chyba nici z tego pomysłu, ale może Tobie się uda go przeforsować:)

Poza tym cały czas uważam ze jeżeli badanie siedziby spedycji ma decydować o ilości członków to 20 członków wszystkie spedycje mają gratis , a 1 poziom daje 21 członków, 2 poziom -22 członków, jak masz zbadany 20 poziom to masz możliwośś posiadania 40 graczy w spedycji, amen

Spedycja V.I.P. Transport

PostWysłany: 02 Mar 2018, 18:33 

poza tym pozwolę się podłączyć do tematu z pytaniem co z Konvertikami? już w maju 2017 słyszałem ,że nie będzie dostępny podczas eventów, ale są nowe pomysły wobec niego? Na czym te rozwiązania polegają? pytam jeżeli to nie jest wielką tajemnicą:)

Spedycja V.I.P. Transport

PostWysłany: 02 Mar 2018, 18:39 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Jednakże ostatnio coraz więcej graczy chce zniesienia tego limitu, a wiecie że ja zawsze chętnie rozmawiam, chyba no nie ?

Jestem w stanie zmienić działanie SS na inny bonus.

PostWysłany: 02 Mar 2018, 19:25 

Miejscowość: Sosnowiec
Lepsza kasa za wyższy poziom brzmi fajnie. Może 1% za każdy poziom? :D

PostWysłany: 02 Mar 2018, 20:07 

Speedy czemu wiec za każdy budynek administracji w banku po 1 nie rośnie możliwość większej pożyczki a po drugie skoro jest bank to dlaczego nie ma możliwości wkladania pieniędzy do banku na % oczywiście zmienny każdego dnia od 1 do 5% np. I przy Level administracji np. 100 można wpłacić 1kkk im wyżej tym wiecej.

S6 - szeFFo

PostWysłany: 02 Mar 2018, 22:57 

Miejscowość: Rogów
A ja bym to zostawił jak ktos chce miec wiecej niech inwestuje ja aktualnie badam 19 poziom i nie sa to wielkie pieniadze jesli sie troche pomysli

PostWysłany: 04 Mar 2018, 22:21 

jestem na nie
wychodzi na to że dopiero teraz niektórzy zauważają jakie to są koszty, nie liczyliscie tego wcześniej????
w chwili obecnej każda spedycja ma 20 miejsc gratis i każdy może się zastanowić czy w ogóle rozwijać siedzibę czy 20 osób wystarczy, jak dla mnie można by ta ilość obniżyć
podwyższenie stawek za zwykłe zlecenia mnie nie przekonuje bo konkursy są tak często i tak duże że nie wiele zostaje czasu na cokolwiek innego

PostWysłany: 05 Mar 2018, 23:03 

Wg mnie limity w spedycjiach powinny zostać, tylko że nie działają jak było to wcześniej ustalone. Niech będzie konkuręcja wśród graczy i walka o miejsce w lepszych spedycjach.teraz widzę każdy może mieć 20 miejsc nie wiem my mamy 9 poziom ale nadal możemy tylko 20 osób przyjąć nie więcej. Przyznajcie się w której spedycji jest aktywnych konkursowo lub nawet nie konkursowo więcej niż 15 osób. A w konkursachto założe się że jeździ max 5-7 osób mimo wymogu zgłoszenia 8.
pozdr.

PostWysłany: 06 Mar 2018, 12:07 

Miejscowość: Rogów
Dokladnie poza tym kazdy mial szanse zapraszac i przyjmowac graczy przed limitem a teraz placz bo nie moge kogos przyjac limit jest jaknajbardziej wskazany nie po to badam i wydaje tyle kasy ze spedycji zeby teraz to zniesiono jak kogos nie stac to znaczy ze nie powinien spedycji prowadzic

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości