Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Czy jesteś za wprowadzeniem zmian w konkursie "Sztafeta"
Tak 36%  36%  [ 4 ]
Nie 64%  64%  [ 7 ]
Jest mi to obojętne 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 11
Autor Wiadomość
 Temat postu: Drobne zmiany w konkursach sztafeta
PostWysłany: 13 Gru 2017, 16:38 

Konkursy w formie sztafety podobają mi się, ale proponowałbym wprowadzić niewielką zmianę tj. żeby nie czekać z pobraniem następnej trasy do czasu rozliczenia aktualnie trwającej, tylko wysyłamy w trasę ostatni kg na danej trasie i w tym momencie możemy pobrać nową trasę i inni gracze nie czekają wtedy ze Swoim taborem w garażu 2-3 dni , tylko konkurs wysyłany jest na bieżąco. Zalety tego? Szybsze konkursy, płynniejsza gra. Co prawda nie jest to może już wtedy sztafeta, ale można wtedy nazwać taki konkurs NON STOP czy coś podobnego.

Spedycja V.I.P. Transport

Temat postu: Re: Drobne zmiany w konkursach sztafeta
PostWysłany: 13 Gru 2017, 18:32 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
A czym to rożniłoby się to wtedy od zwykłych konkursów np. 150% bez trybu sztafety?

PostWysłany: 13 Gru 2017, 18:36 

speedy napisał(a):
A czym to rożniłoby się to wtedy od zwykłych konkursów np. 150% bez trybu sztafety?

A choćby tym, że zwykły konkurs możesz pobrać jednocześnie wszystkie trasy, w konkursie po równo jedzie się z wszystkimi ładunkami od Chłodni po Zwierzęta , a w tym konkursie wozi się albo samo PG albo sam kontener . przynajmniej na razie tak to zauwazyłem.

PostWysłany: 13 Gru 2017, 20:24 

uważam że sztafeta w takim wydaniu jak teraz jest dobra, wszyscy skończą jedną trasę dopiero można jechać drugą - wtedy konkurs pokazuje nam jak dana spedycja jest zgrana, jedyną zmianę jaką bym wprowadził to możliwośc przez właściciela /zastępce wyboru od której trasy dana spedycja chce zacząć. W przypadku gdy mamy np 3 trasy żeby można było jechać np 2,3 a pierwsza trasa na koniec:)

PostWysłany: 13 Gru 2017, 22:09 

No cóż, skoro moja propozycja się nie podoba to jestem w 100% za taką sztafetą jak jest teraz i najważniejsze, żeby kolejność tras była zachowana rosnąco czyli od 1 trasy po kolei:)) mała uwaga proponowałbym zrobić sztafetę na pg + 500 %.

PostWysłany: 14 Gru 2017, 09:28 
Administrator
Awatar użytkownika

Tu nie chodzi o podobanie się czy nie, moim zdaniem zrobimy po prostu krok wstecz bo za bardzo upodobni się do konkursów starych, a tak opcja "sztafety" zmienia.

Może jakaś spedycja zdąży w czasie wykonywania zlecenia, podjechać szybszymi samochodami do garażu gdzie jest kolejne zlecenie :)

PostWysłany: 14 Gru 2017, 09:50 

Miejscowość: WaRsZaWa
Jestem na nie. Obecna forma konkursu odpowiada mi najbardziej.

PostWysłany: 14 Gru 2017, 10:17 

Speedy,a te konkursy 125,150,250 % to tylko z nazwy,czy ja czegoś nie rozumiem.Przy każdym takim konkursie dostaje zlecenia na około 1/5 ładowności.Zapisując kilka osób jestem w stanie wysłać wszystko sam i nawet sie nie zmęcze :D

PostWysłany: 14 Gru 2017, 10:18 
Administrator
Awatar użytkownika

Carricks napisał(a):
Speedy,a te konkursy 125,150,250 % to tylko z nazwy,czy ja czegoś nie rozumiem.Przy każdym takim konkursie dostaje zlecenia na około 1/5 ładowności.Zapisując kilka osób jestem w stanie wysłać wszystko sam i nawet sie nie zmęcze :D

No chyba w trybie sztafety. Gdzie oczywiście bardzo możliwe ze sam wyślesz jedno zlecenie z kilku.

PostWysłany: 14 Gru 2017, 10:31 

speedy napisał(a):
Carricks napisał(a):

No chyba w trybie sztafety. Gdzie oczywiście bardzo możliwe ze sam wyślesz jedno zlecenie z kilku.

Na tą chwile nie biore udziału w konkursach typu sztafeta.Jedziemy tylko proporcjonalny.
Tylko w pierwszym testowym na s2 czuć było wage tych zleceń,po wprowadzeniu na inne światy przelicznik sie zmienił i bez problemu moge wysłać wszystko na raz.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości