CargoTycoon - Forum - Zobacz temat - Kary spedycji

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kary spedycji
PostWysłany: 06 Gru 2017, 13:55 

Witam,

ostatnio napotykam sie z problemami kasowymi. Czesto jest tak, ze zlecenia rozliczamy na biezaco zamiast po ukonczeniu. Mniejsza z tym. Chcialbym z Wami przedyskutowac ten problem, czy moze by tak wprowadzic jakas opcje czekowa do platnosci tych kar? w koncu posiadamy tez duzo czekow na naszych kontach spedycji ( dla wielu na penwo zostalo jescze od czasow wprowadzenia darmowego cb) lecz czy mamy, czy tez mozemy zawsze zebrac odpowiednia ilosc wspolnymi silami (podobnie jak z kasa). Tutaj tez mysle o graczach ktorzy pobieraja zlecenia pomylkowo czy tez robia po terminie. Zawsze latwiej z czekami - jak to mowia..

Tutaj moja propozycja wiazala by sie z dana ilosc do przykladowego miliarda zl. Stawki do przeliczenia i ustawienia aby odpowiadaly dla kazdego bo tez nie ma sensu by ustawic np, 500 czekow za 1mld.

Luzna oferta to +/- 50 czekow za 1mld , a Wy jakie macie? Co o tym myslicie? Moze macie inne na to spojrzenie? Czekam na Wasze komentarze. (tylko prosze bez chamskich) Pozdrawiam! ;)

Temat postu: Re: Kary spedycji
PostWysłany: 06 Gru 2017, 19:23 

Miejscowość: Sosnowiec
Po pierwsze spróbuj to napisać jakoś przystępniej, bo nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem. Chodzi Ci aby kary przeliczać na czeki?
Po drugie dodaj ankietę :)

PostWysłany: 06 Gru 2017, 21:08 

MatteoG,

mysle ze napisalem w prosty sposob do zrozumienia, tak chodzi o przeliczenie kar na czeki. Ankiete mozna dodac po poznaniu komentarzy na ten temat. Lepiej jak ktos powie pare slow niz kliknie jakas opcje. :)

PostWysłany: 07 Gru 2017, 06:25 

Miejscowość: Sosnowiec
Jestem na nie. Za chwile wszystko za czeki będziecie chcieli. Trzeba się starać, aby kar nie było, a nie czekami sprawę załatwiać. Wystarczy zadbać, aby na koncie spedycyjnym była kwota pozwalająca na pokrycie ewentualnych kar. Dodatkowo można się dogadać, że karę pokrywa osoba, która zawaliła sprawę i po problemie. Sam jestem właścicielem spedycji i jakoś to u nas działa. Każdemu może się przydarzyć błąd, ale jeśli jest to nagminne to wystarczy go usunąć ze spedycji. Zgodnie z regulaminem forum każdy temat ma mieć ankietę.

PostWysłany: 07 Gru 2017, 09:32 

Jeśli już by miało to być ze czekam i redukujemy karę to na pewno nie za Tak niska cenę.. od 1mld -5k czeków .. dlaczego ? Tylko dlatego aby w końcu nauczyć organizacji :) tak nigdy do tego nie dojdzie tylko wiecznie zrzutka na czeki i redukcje kary. Generalnie jestem na Nie, Ale to tylko moje zdanie

PostWysłany: 07 Gru 2017, 11:31 

Miejscowość: Rogów
Popieram przedmowcow w ostatnich dwóch propozycjach jest o tym zeby migac sie od kar dla spedki zmiast byc aktywnym to sie zacznie gra czekami

PostWysłany: 07 Gru 2017, 11:39 

Miejscowość: Rogów
U mnie w spedce sa proste zasady. Kazdy ma zleceniobiorce i robi xo chce ale towar ma byc dostarczony na czas i jezeli widze ze u kogos zlecenie sie konczy zabieram i ktos zawsze wywiezie jesli jednak nie uda sie w terminie dostarczyc osoba ta dostaje ostrzeżenie a nastepnym razem zabieram jej opcje zleceniobiorcy po kolejnym razie wywalam i tyle. Co do progresji kazdy moze zapomniec o kierowcach naprawach itp i tez 2 razy nam sie trafilo nie dostarczyc towaru dlatego teraz przypominam w wiadomosci o naprawach i kierowcach i jest git. Kwestia organizacj w spedycji a jak wam sie nie chce pomyslec to potem takie tematy wychodza

PostWysłany: 10 Gru 2017, 18:23 

U nas jest tak ze jak ktos 3 krotnie sie nie wyrobi w terminie ma zabieraną funkcje dyspozytora puki kar noe splaci

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości