Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Czy zaproponowany pomysł przypadł Ci do gustu?
Tak 60%  60%  [ 3 ]
Nie 20%  20%  [ 1 ]
Nie mam zdania 20%  20%  [ 1 ]
Razem głosów : 5
Autor Wiadomość
 Temat postu: Propozycja: Nowa kolumna z informacją w P. Dyspozytornia
PostWysłany: 04 Lis 2017, 12:57 

Witam.
Ponieważ irytuje mnie szukanie w "Głównej" o której godzinie skończę dane zlecenie, chciałbym zaproponować dodatek do P.Dyspozytorni - nową kolumnę: Termin wykonania zlecenia. Polegałoby to na tym, że po wysłaniu ostatniego samochodu wykonującego dane zlecenie, do tej kolumny wpisywana byłaby data i godzina zakończenia jazdy tego samochodu. W przypadku zleceń powrotnych wpisywana byłaby data "Planowanego powrotu do garażu" samochodu.
Duże ułatwienie przy ogarnianiu sobie powrotów przed konkursami albo Progresją, bądź planowaniem rozbudowy, badań, kupna samochodów (wiemy dokładnie o której dostaniemy pieniążki za zlecenie).
Manualnie w Głownej oczywiście też się da to sprawdzić, jednak w przypadku kilkunastu wykonywanych na raz zleceń oraz kilkuset aut jest to uciążliwe, a tak to mamy wszystko w jednym miejscu.
Pozdrawiam

Temat postu: Re: Propozycja: Nowa kolumna z informacją w P. Dyspozytornia
PostWysłany: 04 Lis 2017, 13:07 

pomysł ok

z jedna tylko uwaga koniec wykonania zlecenia to niekoniecznie wypłata bo przy zleceniach spedycyjnych kasa wpłynie dopiero przy wypłacie ze spedycji a nie po zakończeniu zlecenia

PostWysłany: 04 Lis 2017, 20:54 

Miejscowość: Sosnowiec
Jak klikniesz w autko przy zleceniu w P.Dyspozytornia, to wyświetla się lista aut wykonujących dane zlecenie. Ułożone są wg terminów dostarczenia towaru. Ostatnie na liście, to termin zakończenia zlecenia. Oczywiście musisz zmienić filtr z "Do wykonania" na "W drodze".

PostWysłany: 04 Lis 2017, 23:05 

O, do tej możliwości nie dotarłem. Serdecznie dziękuję za informację, w takim razie moja propozycja do wyrzucenia :) Pozdrawiam

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości