Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Czy jesteś za zmianą cen BA i SS
tak za zmianą cen BA i SS 59%  59%  [ 10 ]
tak, ale tylko BA 0%  0%  [ 0 ]
tak, ale tylko SS 0%  0%  [ 0 ]
Nie, teraz ceny są odpowiednie 41%  41%  [ 7 ]
Jest mi to obojętne 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 17
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Zmiana ceny za badanie BA i SS
PostWysłany: 30 Paź 2017, 22:53 

W tej grze szybki rozwój i miliony ma koncie przychodzą zbyt łatwo. Wysokie ceny przynajmniej na tą chilę wymuszają lepszą współprace w spedycjach. Dyskusje chociażby nad tym jak zdobyć pieniądze na kolejne poziomy, sprawiają że spedycja żyje.
Podnoszenie poziomu rozgrywki w trakcie trwania serwera nie jest idealnym rozwiązaniem bo zawsze znajdzie się ktoś kto zyskał na starych warunkach, ale w drugą stronę jest jeszcze gorzej. Obniżanie wymogów teraz bo komuś się przestały podobać będzie nieuczciwe wobec spedycji, który mozolnie rozbudowują siedziby po obecnych stawkach.
Co do cen BA też mogą być wysokie. Najwyżej co jakiś czas będzie mniej kasy na koncie i będzie trzeba wybierać na co ją przeznaczyć. Coś się stanie jak przez 2 dni nie kupię kolejnych zestawów, lub wstrzymam rozbudowę garaży bo będę zbierał kasę na BA?
Niektórzy chcą poklikać z miesiąc, dwa i mieć już wtedy najlepiej pobadane konwoje, full garaży. Po co? Gdzie sens dalszej gry?

PostWysłany: 31 Paź 2017, 08:40 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Tzn. ja nie patrzę pod katem ułatwiania graczom, ja patrzę pod kątem takim, że nowi gracze chcą założyć spedycję, i naprawdę ciężko będzie im współpracować jeśli będzie ich mało (co innego stałe ekipy, które grają na kilku światach, bo lubią grę, ja tu mam na myśli osoby które trafiają pierwsze raz do gry.

Chcę tylko dać im łatwiejszy start na kooperację, która jest dla mnie najważniejsza, nie ma nic lepszego niż kilku współpracujących graczy nad jednym zadaniem.

PostWysłany: 31 Paź 2017, 09:09 

No i sprawa zpstanie zalatwiona :-) ka mam jeszcze maly problem prezes napisałem ci fax na s2 i czekam na odpowiedz niechce poruszac tego tatu tutej bo to nie miejsce na moje wypociny :-)))

PostWysłany: 31 Paź 2017, 11:29 

speedy napisał(a):
Tzn. ja nie patrzę pod katem ułatwiania graczom, ja patrzę pod kątem takim, że nowi gracze chcą założyć spedycję, i naprawdę ciężko będzie im współpracować jeśli będzie ich mało (co innego stałe ekipy, które grają na kilku światach, bo lubią grę, ja tu mam na myśli osoby które trafiają pierwsze raz do gry.

Chcę tylko dać im łatwiejszy start na kooperację, która jest dla mnie najważniejsza, nie ma nic lepszego niż kilku współpracujących graczy nad jednym zadaniem.

a co jeśliby ten początkowy licznik podnieść ale tylko na jakiś czas, mam na myśli, że nowo powstała spedycja może przyjąć załóżmy 15, ale tylko na początku a po np. 3 miesiącach zaczyna ich obowiązywać limit taki jak wszystkich, w ten sposób od razu może powstać w miarę duża grupa którą stać na robienie tych badań

PostWysłany: 31 Paź 2017, 12:55 

Moim zdaniem jesli ktos chce zakladac spedycje musi liczyc sie z kosztami jesli go nie stac niech dolaczy do takiej ktura stac na te badania wozi zarabia i odklada sobie kase na koncie na przyszlosc bo czemu ci kturzy juz zainwestowali spora czesc swoich pieniedzy maja byc poszkodowani jak otwieralem swoja dzialalnosc na poczatku tez bylo ciezko to czemu ktos teras ma moec niby lrzej tylko dla tego ze zaczyna gre

PostWysłany: 31 Paź 2017, 16:56 

Miejscowość: Rogów
Chodzi o to ze jesli gracz sie nie rozwinie to i spedycja tez nie a aktualne ceny troche to blokuja kiedys zanim weszly badania spedycji nie bylo takiego limitu graczy a aktualnie moglbym miec ich 12 w spedycji i zeby tych 12 zarobilo na kolejny poziom to trzeba zmniejszyc wyplaty co za tym idzie gracz ma mniej wiec wolniej sie bedzie rozwijal ja nie mowie zeby bardzo obnizac te stawki ale cos zrobic trzeba moze wiecej miejsc za badanie np 1 badanie 1 miejsce kolejne badanie 2 miejsca kolejne jedno kolejne 2 itd przy np 25 miejscach zrobic juz badanie 1 do 1

PostWysłany: 31 Paź 2017, 19:55 

Cronox1987 napisał(a):
moze wiecej miejsc za badanie np 1 badanie 1 miejsce kolejne badanie 2 miejsca kolejne jedno kolejne 2 itd przy np 25 miejscach zrobic juz badanie 1 do 1

przecież teraz tak właśnie jest
1.5 miejsca za każdy poziom

PostWysłany: 01 Lis 2017, 10:01 

Dlamnie to te puzniejsze ceny powinny byc zmniejszone no a co do nowych graczy to i tak trzeba miec 60% reputacji by spedycje zalorzyc wiec jakis grosz da sie przez ten czas odlorzyc

PostWysłany: 02 Lis 2017, 09:26 

Miejscowość: Rogów
StawroS napisał(a):
Cronox1987 napisał(a):
moze wiecej miejsc za badanie np 1 badanie 1 miejsce kolejne badanie 2 miejsca kolejne jedno kolejne 2 itd przy np 25 miejscach zrobic juz badanie 1 do 1

przecież teraz tak właśnie jest
A sory nie sprawdzilem no to 1 potem 3 i o 20 miejsca obnizyc mam 36 osob w spedycji i jakbym policzyl ile potrzeba kasy i czasu na rozbudowe to masakra a jak zmniejsze wyplaty to gracz bedzie sie wolniej rozwijal tym bardziej ze ba poszlo w gore

PostWysłany: 02 Lis 2017, 10:26 

Ceny sa kosmiczne majac 20 osob w spedycji musimy razem wspulnie wspolpracowac aby sobie nabic te lewele robimy zrzute na tace i posprawie no tylko moim zdaniem to powinno dawac cos jeszcze prucz ilosc osob bo znowu spedycje jedno osobowe maja latwiej moze niech kazdy kolejny lewel skraca czas badan no albo wymyslic by trzeba bylo jakies inne bonusy by w rzeczywistosci to sie nam wszystkim to oplacalo

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości