Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Czy jesteś za zmianą cen BA i SS
tak za zmianą cen BA i SS 59%  59%  [ 10 ]
tak, ale tylko BA 0%  0%  [ 0 ]
tak, ale tylko SS 0%  0%  [ 0 ]
Nie, teraz ceny są odpowiednie 41%  41%  [ 7 ]
Jest mi to obojętne 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 17
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Zmiana ceny za badanie BA i SS
PostWysłany: 28 Paź 2017, 21:48 

speedy napisał(a):
Planuję dodanie bonusu (do stawki za zlecenie), ale bardziej rzetelnego (na podstawie przewiezionych tonaży w poprzednim miesiącu) dla spedycji wieloosobowych w konkursach.

żeby uniknąć problemu z kominami wystarczy zamiast przewiezionego tonażu brać pod uwagę iloczyn tonaż *dystans

a wracając do głównego tematu i mojej propozycji to podstawową zaletą jak dla mnie jest to że w ten sposób skorzystają też spedycje które już się rozbudowały
przykład
teraz mam 8lvl czyli 12 miejsc
po zmianie 8lvl od razu da mi 16 miejsc
i wracamy do punktu wyjścia, czyli nowa spedycja musi wydać tyle samo pieniędzy co my żeby nas dogonić i tylko o to mi chodzi

PostWysłany: 29 Paź 2017, 08:50 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
No i dobrze rozbudowała to ma, chodzi przecież głównie o to żeby na start spedycja mogła łatwiej przyjąć jakąś większą grupę graczy, a potem można już spowolnić rekrutacje i brać tylko lepszych :)

PostWysłany: 29 Paź 2017, 09:29 

W sumie to najlepiej powinno być tak, że po otwarciu spedycji spedycja może liczyć 20 członków, a jeżeli kiedyś chciałaby więcej członków to rozbudowuje SS i nie trzeba by nic zmieniać i można zostawić jak jest w tej chwili.

Spedycja V.I.P. Transport

PostWysłany: 29 Paź 2017, 09:35 
Administrator
Awatar użytkownika

No to gdy zmienimy współczynnik, gdzie na 1 poziom SS przypada 2 graczy, to chyba pierwsze 10 poziomów SS jest w miarę tanie ?

PostWysłany: 29 Paź 2017, 09:40 

Miejscowość: Gdynia
speedy napisał(a):
No to gdy zmienimy współczynnik, gdzie na 1 poziom SS przypada 2 graczy, to chyba pierwsze 10 poziomów SS jest w miarę tanie ?

10 poziomów to żaden wyczyn na s7 już się zbliżamy do tego a pieniądze mamy tylko z gracza 1%, zawsze jest opcja wpłacenia na spedycje gdzie można się złożyć szybciej.

PostWysłany: 30 Paź 2017, 11:40 
Administrator
Awatar użytkownika

Teraz poziomy SS jak i działów SS będą dawane w konkursach.
Jeśli podniesiemy startowy licznik graczy (ten który pozwala przyjąć członków na 1 poziomie) do 15 osób, to może wcale nie trzeba będzie podnosić współczynnika.
Czyli że poziomy 1-10 pozwalają przyjąć 15 członków (tak jak teraz 1-3 pozwala na 5 członków), a dopiero 11 poziom będzie powiększał ilość, to chyba liczba 15 członków jest to już spora grupa graczy, która nie będzie spowalniać rozwoju i kooperacji graczy.

Co sądzicie?

PostWysłany: 30 Paź 2017, 13:45 

Miejscowość: Rogów
A co z tymi ktorzy juz zbadali poziomy ja wlasnie badam 11 czyli mam rozumiec ze mi sie to wyrowna czy strace

PostWysłany: 30 Paź 2017, 14:10 
Administrator
Awatar użytkownika

Nic nie stracisz. To tylko podniesie progu, dalej gdy będziesz chciał posiadać 16 członków, musisz posiadać 11 poziom SS. Czyli dalej jesteś do przodu w porównaniu z tymi co nie badali.

PostWysłany: 30 Paź 2017, 15:13 

no a jak Ja mam 18 członków na s7 i 2 odejdzie bo.... taki będzie ich kaprys , to żeby ponownie mieć 18 będę musiał wydać w pierony kasy, zaraz padną pytania po co mi 18 członków, to ja się pytam po co w ogóle spedycja jak na zwykłych zleceniach też można zarabiać, są przetargi itd. i tak możemy w kółko ten temat wałkować. Tak samo z BA, już mnie to nie interesuje ile kosztuje, ja mam 150 poziom i zanim będę miał 300 garaży to już zdążę zapomnieć ,że była taka gra jak CT, natomiast Ci co zaczęli później grę niż np. Ja niech się martwią skąd brać kasę na SS i BA. Zawsze jest alternatywa kupić czeki i nie oglądać się na czasy badań i ceny.

Spedycja V.I.P. Transport

PostWysłany: 30 Paź 2017, 16:42 

RedByk666 napisał(a):
no a jak Ja mam 18 członków na s7 i 2 odejdzie bo.... taki będzie ich kaprys , to żeby ponownie mieć 18 będę musiał wydać w pierony kasy.

a Ty sam płacisz za tą rozbudowę? dla 16 graczy to wcale nie jest aż tak dużo
wspomniałeś na początku o 300mld żeby mieć 30 miejsc, nie liczyłem ale jeśli tak wychodzi to faktycznie będzie to trudne do osiągnięcia ale u nas jakoś nikt się nie skarży, wypłaty zostały obniżone i kasa jest a jak powiem, że zaczyna brakować to ludzie sami każą mi obniżać

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości