Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Czy jesteś za zmianą cen BA i SS
tak za zmianą cen BA i SS 59%  59%  [ 10 ]
tak, ale tylko BA 0%  0%  [ 0 ]
tak, ale tylko SS 0%  0%  [ 0 ]
Nie, teraz ceny są odpowiednie 41%  41%  [ 7 ]
Jest mi to obojętne 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 17
Autor Wiadomość
 Temat postu: Zmiana ceny za badanie BA i SS
PostWysłany: 28 Paź 2017, 11:12 

Proponuję przywrócenie ceny badania BA do ceny przed zmianą czyli dużo tańsze koszta badania BA. Dlaczego? W tej chwili grając (podam moje doświadczenia z s7) mam dylemat czy robić badania BA za 200 ileś milionów czy badać np. silnik wys. za 700 mln. Wcześniej gdy grałem na s6 i rozbudowa BA kosztowała parę milionów jak dobrze pamiętam to nie stanowiło to problemu, problemem był jedynie czas. Natomiast teraz gdy mam takie dylematy czy badać BA czy np. ten silnik to już uważam , że robi się problem. Z własnego doświadczenia powiem tak, że gdybym teraz rozpoczynał grę od zera to na pewno nie doczekałbym się taboru i ilości garaży jaką mam na s6, po prostu szybciej zrezygnowałbym z gry z powodu znudzenia. Pytanie czy inni też maja takie same spostrzeżenia?
2 propozycja to obniżenie cen za badanie SS czyli Siedziby Spedycji. Wiem, że sam zaproponowałem taki poziom cen i cen badań wpływających na prędkość i ładowność bym nie zmieniał ,ale zmieniłbym ceny badań ponieważ np. 10 poziom kosztuje już kilka ładnych miliardów, nie mówiąc o 20 poziomie, dlatego żeby spedycja miała 30 członków trzeba mieć zbadany 20 poziom co w skali spedycji kosztuje ok 300 miliardów. Myślę, że po nowym roku osiągnięcie 10 poziomu dla nowych spedycji na s7 będzie ciężko osiągalne, a przypominam, że 10 poziom to tylko 15 członków. Przypomniało mi się jak po otwarciu s7 powstawały 1 spedycje i liczyły po max. ilości członków czyli po 50, po nowym roku pewnie powstanie s8 bo tutaj taki jest trend w grze, więc już widzę, te szybko rozbudowujące się spedycje.
Chyba, że nowy trend w grze opiera się na spedycjach 1 osobowych lub max do 5 członków to nie było tematu :D .

Dla tych co nie wiedzą co znaczą skróty:
BA to Budynek Administracyjny, natomiast SS to Siedziba Spedycji

Spedycja V.I.P. Transport

Temat postu: Re: Zmiana ceny za badanie BA i SS
PostWysłany: 28 Paź 2017, 11:56 

ceny ss: jestem na nie z prostego powodu, niektórzy wydali już duże pieniądze na rozbudowę a teraz chcesz wyrównać szanse tych co nie potrafią się zorganizować, jedyne sensowne rozwiązanie jak dla mnie to zmiana przelicznika poziom do limitu, zamiast aktualnego 1.5 może być np. 2
cena BA jest mi obojętna

PostWysłany: 28 Paź 2017, 19:00 

StawroS napisał(a):
ceny ss: jestem na nie z prostego powodu, niektórzy wydali już duże pieniądze na rozbudowę a teraz chcesz wyrównać szanse tych co nie potrafią się zorganizować, jedyne sensowne rozwiązanie jak dla mnie to zmiana przelicznika poziom do limitu, zamiast aktualnego 1.5 może być np. 2
cena BA jest mi obojętna

Dziwne tłumaczenie z Twojej strony czyli za rozbudowe SS chcesz zapłacić ok. 300 miliardów?Pamiętaj, że to tylko kasa wirtualna, a lepiej ceny zmienić teraz niż za ileś tam czasu. Czyli rozumiem, że po nowym roku nie będziesz przyjmował nowych graczy bo jak ktoś w Twojej spedycji (mam na myśli s7) odejdzie to przyjmiesz nowych graczy gdy będziesz miał zbadany dopiero po aktualnych cenach 20 poziom, OK Twój wybór.

Speedy jakie jest Twoje zdanie w tym temacie?

PostWysłany: 28 Paź 2017, 19:25 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Cenę BA mogę obniżyć, dużo osób mówi o tym, że jest za drogo.

Co do ceny SS...
Pomysł StawroS'a także jest ciekawy, da on więcej graczy na niższych cenach, a tym samym wyższe poziomy przyblokują powstawanie ogromnych spedycji po np. 45 graczy...

PostWysłany: 28 Paź 2017, 19:49 

Miejscowość: Gdynia
Co do cen za BA pozostawił bym bez zmian, czyli takie jakie są teraz. Gram na s6 i s7, Na s7 owszem muszę teraz zbierać dłużej pieniądze po to by wybudować kolejny poziom ale z czasem to będę zbierał tylko i wyłącznie pieniądze na garaże bo jak wiemy powyżej dwusetnego garażu to mamy już każdy kolejny o 1mld droższy więc przy zbieraniu na garaż BA to nic. Co do cen SS przychylam się do pomysłu StawroS'a, generalnie i tak spora liczba ludzi preferuje spedycje 1os. Zobacz jak jest na s6 jak spedycja ma 30 graczy to jest naprawdę sukces.

PostWysłany: 28 Paź 2017, 19:51 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Planuję dodanie bonusu (do stawki za zlecenie), ale bardziej rzetelnego (na podstawie przewiezionych tonaży w poprzednim miesiącu) dla spedycji wieloosobowych w konkursach.

PostWysłany: 28 Paź 2017, 19:57 

speedy napisał(a):
Planuję dodanie bonusu (do stawki za zlecenie), ale bardziej rzetelnego (na podstawie przewiezionych tonaży w poprzednim miesiącu) dla spedycji wieloosobowych w konkursach.

Mi to pasuje bo my na s6 wozimy głownie PG aczkolwiek zaraz ktoś napisze że faworyzujesz PG więc musisz dać bonus proporcjonalny co innych rodzajów. No i druga sprawa średnia km, wiele osób robi "kominy" by chociażby podskoczyć w rankingu więc tu też musi być uwzględniona liczba kilometrów. Dwa dni temu porobiłem kominy by Vipy dogonić ale mi się znudziło no i jest to nieopłacalne ale jak by to działało w ten sposób że im dana spedycja przewiezie więcej w danym mies to powiem chłopakom dajemy sobie spokój na chwile z trasami po 4k robimy chwile wszyscy kominy bo będą lepiej płatne zlecenia. Można zrobić tak że ten bonus będzie liczony dopiero od np 2 tys. km.

PostWysłany: 28 Paź 2017, 20:03 

Marcin9220 napisał(a):
Co do cen za BA pozostawił bym bez zmian, czyli takie jakie są teraz. Gram na s6 i s7, Na s7 owszem muszę teraz zbierać dłużej pieniądze po to by wybudować kolejny poziom ale z czasem to będę zbierał tylko i wyłącznie pieniądze na garaże bo jak wiemy powyżej dwusetnego garażu to mamy już każdy kolejny o 1mld droższy więc przy zbieraniu na garaż BA to nic. Co do cen SS przychylam się do pomysłu StawroS'a, generalnie i tak spora liczba ludzi preferuje spedycje 1os. Zobacz jak jest na s6 jak spedycja ma 30 graczy to jest naprawdę sukces.

Z tego co mi wiadomo to górny limit członków spedycji wynosi 30 czyli i tak więcej nie będzie.

PostWysłany: 28 Paź 2017, 20:04 

speedy napisał(a):

Bonus będzie polegał na większej ilości towaru, czy na większej stawce za 1 kg?

PostWysłany: 28 Paź 2017, 20:10 

RedByk666 napisał(a):
speedy napisał(a):

Bonus będzie polegał na większej ilości towaru, czy na większej stawce za 1 kg?

"Planuję dodanie bonusu (do stawki za zlecenie)"
Większa stawka za zlecenie lub jak kto woli stawka większa za 1kg bo jedno z drugiego wychodzi ;d

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości