Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czas uporządkować pomysły i stopniowo je wprowadzać
PostWysłany: 17 Paź 2017, 15:13 

Speedy w temacie "Konkursy spedycji - ile serii w miesiącu" w Swoim ostatnim poście napisałeś:
"Dziękuję jeszcze raz Wam za opinię i czekam na kolejne pomysły."
Może trzeba by to uporządkować i sukcesywnie wprowadzać , a nie czekać na kolejne pomysły? Oczywiście jesteśmy wdzięczni, że różne propozycje zostały wprowadzone, ale z tego co wiem to dużo pomysłów czeka na realizację i tak sobie czekają, a jakieś świeże sprawy są wprowadzane. Wiem, ze gracze coraz częściej pytają kiedy będzie kolejny nowy samochód lub konwój. Poza tym co z cenami badań? Może trzeba pomyśleć nad zredukowaniem tych cen bo jeżeli badania będą w takim tempie rosnąć to każdy się zniechęci bo ile będzie potrzeba czasu, żeby zarobić na badanie za 4 500 000 000 000 zł ?
Inni gracze niech dadzą propozycję ankiety to ją zamieszczę :D

Spedycja V.I.P. Transport

Temat postu: Re: Czas uporządkować pomysły i stopniowo je wprowadz
PostWysłany: 18 Paź 2017, 01:01 

a ja proponuję zwolnić tempo tych zmian i wprowadzać je w sposób bardziej przemyślany
to jest gra strategiczna w której podejmuje się decyzje, które mają swoje konsekwencje w przyszłości tylko jak to robić skoro gra zmienia się niemal z dnia na dzień?
dobrze, że coś się dzieje ale wszytko ma swój umiar
druga sprawa, że niektóre zmiany w ogóle nie powinny być wprowadzane w trakcie rozgrywki a jedynie przy starcie nowego świata np. ceny BA

A co do cen technologii to myślę że są ok ewentualnie można zmniejszyć ich wzrost powyżej 12lvl

Temat postu: Re: Czas uporządkować pomysły i stopniowo je wprowadzać
PostWysłany: 18 Paź 2017, 07:37 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
A może chcielibyście zebrać grupę graczy która ustaliłaby ceny aut, ceny technologii, siedziby?

PostWysłany: 18 Paź 2017, 12:16 

W sumie to można ten temat zamknąć bo co to jest za różnica czy DT mam na 12 czy 14 poziomie? Jest to bez różnicy, proponuję zablokować dostęp do wcześniejszych światów niż s7 i otworzyć świat s8, każdemu to będzie pasowało bo na nowo będzie robił badania od 0 poziomu, no i może w ciągu roku zbada Tandroma i dorobi się foty kilku tysięcy aut oraz kilkudziesięciu konwoji ( chociaż może być z tym ciężko bo BA dużo podrożało w ostatnim czasie ), a w międzyczasie gracze kupią troche unikatów, żeby przyspieszyć rozwój i wszystko będzie hulało, a Speedy nie będziesz miał przy tym za dużo pracy. No i następny plus będzie taki, że zniknął całkowicie konvertiki. Na s8 proponowałbym tylko długość konta premium przenieść graczom z innych światów, a kto założy nowe konto to zapłaci za premium podwójnie niż w tej chwili. O to taka moja propozycja :))

PostWysłany: 18 Paź 2017, 14:18 

speedy napisał(a):
A może chcielibyście zebrać grupę graczy która ustaliłaby ceny aut, ceny technologii, siedziby?

a nie lepiej przejrzec w kilku wszystkie propozycje uporzadkowac ? zebrac do kupy bo i tak duzo jest takich ktore nakladaja sie , i nawiazuja do siebie,

PostWysłany: 19 Paź 2017, 09:35 

Witam! Jeśli chodzi o mnie to jestem ciekaw kiedy będzie można wymieniać platynowe karty, które dostajemy za dzienne logowanie? Jeśli ktoś zaczyna grę, karty się przydają. Ale po roku gry mało które się wykorzystuję. Wolałbym wymienić np 10 niepotrzebnych kart na 1 +20km/h, czy 1 cargo drinka. I czekam na nowe auto. Pozdrawiam :D

PostWysłany: 20 Paź 2017, 07:26 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
BiaTrans napisał(a):
Witam! Jeśli chodzi o mnie to jestem ciekaw kiedy będzie można wymieniać platynowe karty, które dostajemy za dzienne logowanie? Jeśli ktoś zaczyna grę, karty się przydają. Ale po roku gry mało które się wykorzystuję. Wolałbym wymienić np 10 niepotrzebnych kart na 1 +20km/h, czy 1 cargo drinka. I czekam na nowe auto. Pozdrawiam :D
Bardzo podoba mi się pomysł wymiany na CargoDrinka takiej karty, dla mnie jest to bardzo szybkie do zakodzenia. Nie wiem co na to inni?

RedByk666 napisał(a):
W sumie to można ten temat zamknąć bo co to jest za różnica czy DT mam na 12 czy 14 poziomie? Jest to bez różnicy, proponuję zablokować dostęp do wcześniejszych światów niż s7 i otworzyć świat s8, każdemu to będzie pasowało bo na nowo będzie robił badania od 0 poziomu, no i może w ciągu roku zbada Tandroma i dorobi się foty kilku tysięcy aut oraz kilkudziesięciu konwoji ( chociaż może być z tym ciężko bo BA dużo podrożało w ostatnim czasie ), a w międzyczasie gracze kupią troche unikatów, żeby przyspieszyć rozwój i wszystko będzie hulało, a Speedy nie będziesz miał przy tym za dużo pracy. No i następny plus będzie taki, że zniknął całkowicie konvertiki. Na s8 proponowałbym tylko długość konta premium przenieść graczom z innych światów, a kto założy nowe konto to zapłaci za premium podwójnie niż w tej chwili. O to taka moja propozycja :))
Nie wiem czy ironizujesz czy mówisz poważnie o tym s8... Mogę prosić o potwierdzenie?

Avantasia napisał(a):
a nie lepiej przejrzec w kilku wszystkie propozycje uporzadkowac ? zebrac do kupy bo i tak duzo jest takich ktore nakladaja sie , i nawiazuja do siebie,
No tematów z propozycjami jest wiele, musicie mi pomóc jeśli chcecie jakiś konkretny, ja napisałem na blogu, co wydaje mi się najbardziej potrzebne.

PostWysłany: 21 Paź 2017, 10:59 

Tak analizując koszta i czas na rozbudowę siedziby spedycji myślę, że w 1 kolejności należy zająć się tym problemem, żeby zmienić albo cene za 1 poziom albo przelicznik 1,5. Bo o ile na swiatach s2,3,4,5 z uwagi, że jest mało graczy to nie potrzeba tak wysokiego poziomu. Natomiast na s6 i s7 są spedycje co mają ponad 20, a nawet 30 graczy i ciężko będzie osiągnąć 20 poziom siedziby spedycji do końca roku. Potrzeba na to 300 miliardów. Już widzę jak na s7 spedycje wydają po kilkadziesiąt miliardów na 1 poziom badania. Proponuje zmienić współczynnik na 2,5 i już 12 poziom będzie pozwalał posiadać 30 członków w spedycji.
Speedy gra należy do Ciebie , więc sam uznaj czy potrzebny jest s8? Jak wpisałem otworzysz nowy świat i zablokujesz starsze to odejdą takie problemy jak wprowadzenie nowego auta bo wszyscy rozpoczną badania od początku, tylko pytanie ile osób będzie chciało rozpoczynać grę od nowa? Pytanie tylko co z unikatami, które posiadają gracze na innych światach?

PostWysłany: 21 Paź 2017, 15:59 

Moim zdaniem najlepiej by bylo gdyby speedy sam pozakładał ankiety z naszymi wszystkimi pomysłami i zacząć działania od pomysłu ktury zbierze najwięcej głosów a otwarcie kolejnego serwera w niczym nie pomorze a wrecz przeciwnie

PostWysłany: 26 Gru 2017, 13:12 

Miejscowość: Sosnowiec
Też uważam, że najlepszą opcję będzie zrobienie ankiety przez administrację i głosowanie powiedzmy przez 2 tygodnie. Następnie wprowadzanie pomysłów w kolejności zajętych miejsc :)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości