Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Czy jesteś za wprowadzeniem liczenia ładowności do każdego kraju osobno ?
Ankieta zakończyła się 15 Wrz 2017, 17:38
Tak 60%  60%  [ 3 ]
Nie 40%  40%  [ 2 ]
Razem głosów : 5
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ładowność
PostWysłany: 09 Wrz 2017, 12:01 

Witam.

Nie wiem czy był poruszany dany temat ale czy jest możliwość dodania sumy ładowności w danym kraju ?
Na przykładzie z innego tematu
Image

widać ładowność ogólną jaka jest we wszystkich garażach ale nie można jej sortować wg danego państwa i wg typu naczepy i dopiero zliczać ręcznie.

A gdyby w ładowności dać możliwość rozdzielenia na poszczególne państwa ?
Pomogło by to przy masowym szybkim wysyłaniu samochodów bo nie każdy przecież ma konwojów na tyle że szybko je wyśle więc trzeba te 3-4 strony lub więcej czasami podliczać do zgarnięcia towaru z konkursu lub progresji.

Temat postu: Re: Ładowność
PostWysłany: 09 Wrz 2017, 14:02 

Miejscowość: Sosnowiec
Chodzi Ci o konwoje, czy zwykłe zestawy?

PostWysłany: 09 Wrz 2017, 17:58 

Mati chodz na piwo a jemu kalkulator zostaw bo niechce mu sie liczyc
niech zrobi konwoje bedzie mial latwiej

PostWysłany: 09 Wrz 2017, 22:37 

MatteoG napisał(a):
Chodzi Ci o konwoje, czy zwykłe zestawy?

chodzi w sumie i o to i o to - głównie o zwykłe samochody, żeby zliczało automatycznie dnay typ naczepy w państwie

grzegorz.sikora.31 napisał(a):
Mati chodz na piwo a jemu kalkulator zostaw bo niechce mu sie liczyc
niech zrobi konwoje bedzie mial latwiej

to jak już się napijesz to może przeczytaj jeszcze raz, nie chodzi o ręczne liczenie na kalkulatorze a o ulepszenie do gry - nie każdy jeszcze ma na tyle konwój by je puszczać a skoro gra się rozwija i są nowi gracze to by to ułatwiło grę troszkę bo by człowiek tylko kopiował daną wartość i wysyłał auta szybciej co by mniej zniechęcało graczy do grania bo obserwując widzę że wiele osób się zniechęca po kilkuset składach

PostWysłany: 09 Wrz 2017, 23:24 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Two Steps From Hell
Proszę dodać do tematu ankietę. ;)

PostWysłany: 10 Wrz 2017, 00:31 

Jeśli odpowiednio ustawisz filtry, to będziesz mieć maksymalnie dwie strony na garaż. Wystarczy wybrać w nich typ i miasto. Wysyłasz osobne zlecenia z każdego miasta. Dzięki temu Twoje zestawy nie będą robiły pustych przebiegów związanych z dojazdem do załadunku. Gdyby zrobić 150 zestawów na stronie zamiast 100, to będzie jedna strona zamiast dwóch. W tej kwestii musiałby się szybki wypowiedzieć, bo nie wiem jak bardzo obciąży to serwery.

PostWysłany: 10 Wrz 2017, 17:47 

MatteoG napisał(a):
Jeśli odpowiednio ustawisz filtry, to będziesz mieć maksymalnie dwie strony na garaż. Wystarczy wybrać w nich typ i miasto. Wysyłasz osobne zlecenia z każdego miasta. Dzięki temu Twoje zestawy nie będą robiły pustych przebiegów związanych z dojazdem do załadunku. Gdyby zrobić 150 zestawów na stronie zamiast 100, to będzie jedna strona zamiast dwóch. W tej kwestii musiałby się szybki wypowiedzieć, bo nie wiem jak bardzo obciąży to serwery.

Po pierwsze nie chodzi mi o garaże ale o całe Państwa. Polska ma 50 garaży (chyba) czyli jak ktoś ma podzieloną wg typów naczep to ma po kilka miast po kilkadziesiąt składów kazdy zanim dojdzie do konwojów i tych stron się robi nie 2 ale czasem po 4-5 i więcej więc zliczanie każdej strony osobno szczególnie na aplikacji jest czasochłonne a tak poprzez ładowność byłoby wiadome ile dany kraj ma tonażu dostępnego. Dlatego mi chodzi o tak mały szczególik który by na pewno pomógł tym poczatkującym jak i średnio zaawansowanym w grze graczom.

PostWysłany: 11 Wrz 2017, 05:58 

Czy taki szczególik to się już szybki musi wypowiedzieć. Wydaje mi się, że jedyną opcją byłoby usunięcie stronicowania, a to obciąży serwery. Dalej podtrzymuję, że lepiej jest miastami wysyłać, a nie krajami i problem zniknie. Oczywiście każdy może mieć swoje odmienne zdanie :)

PostWysłany: 11 Wrz 2017, 21:02 

Miejscowość: Rogów
Ja przy garazach na 60 70 aut tych stron w panstwie mam ze 12 wprawdzie przy konwojach jest latwiej ale czasu potrzeba na rozbudowe wiec pomysl popieram

PostWysłany: 12 Wrz 2017, 08:21 

Wystarczy wejsc w p.samochody zaznaczyc w filtrach panstwo no i w garazu i sobie masz ładowność dostepna na daną chwile :-)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości