Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 7 posty(ów) ] 

Czy chcesz zmiany filtru "Marka" na "Model"?
1. TAK 80%  80%  [ 12 ]
2. Nie 20%  20%  [ 3 ]
Razem głosów : 15
Autor Wiadomość
 Temat postu: Komis
PostWysłany: 27 Cze 2016, 08:59 

Witam,
Nie wiem jak Was, ale mnie funkcjonalność komisu dobija :( Co chwila jakiś potentat wystawia setki swoich aut. Lista stron do przejrzenia czasami zajmuje 2 linijki albo więcej. Mimo istniejących filtrów znalezienie konkretnego modelu auta graniczy z cudem. Dlatego proponuje zmianę filtru "Marka" na "Model" zawierający wszystkie modele samochodów w grze. Zmiana kosmetyczna a jednak bardziej funkcjonalna od istniejącego filtru.

Pozdrawiam
Mirmil

Temat postu: Re: Komis
PostWysłany: 27 Cze 2016, 17:17 
Awatar użytkownika

Ciekawa jestem argumentów osób na "NIE".

Przydatna opcja. To ma być przyjemność, a nie męczenie się z setkami stron.

PostWysłany: 28 Cze 2016, 17:08 

Zadanie dla tych co sa na "NIE" (S6):

Obecnie w dziale "Eiko" są 44 strony Ksen, Ghostów i Actrosów. Proszę sprawdzić czy wśród nich jest Dark Lord. Życzę powodzenia :D

PostWysłany: 29 Cze 2016, 09:57 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Co marki nie ma problemu. Co do modelu, będzie wymagać to zmian, więc zajmie to trochę czasu.

Ale jestem na "Tak".

PostWysłany: 30 Cze 2016, 07:13 

Jestem na "tak" ale..

Jak dla mnie to jest połowiczny sukces i jeśli speedy ma w ogóle grzebać w komisie to uważam, że powinien dodać też jeszcze jedną opcje filtrowania "Cena minimalna". Czemu?
- gdy szukamy samochodów o tonażu większym niż podstawowy, to taki parametr byłby łatwym sposobem by odfiltrować auta o małym tonażu/niepełnym wyposażeniu (oczywiście gdyby wystawiano po minimalnej)

Ogólnie takie coś mogło by być tylko dla premium, bo można bez tego żyć (ale co to za życie :) )

Pozdrawiam

PostWysłany: 01 Lip 2016, 08:03 

minthril napisał(a):
Jestem na "tak" ale..

Jak dla mnie to jest połowiczny sukces i jeśli speedy ma w ogóle grzebać w komisie to uważam, że powinien dodać też jeszcze jedną opcje filtrowania "Cena minimalna". Czemu?
- gdy szukamy samochodów o tonażu większym niż podstawowy, to taki parametr byłby łatwym sposobem by odfiltrować auta o małym tonażu/niepełnym wyposażeniu (oczywiście gdyby wystawiano po minimalnej)

Ogólnie takie coś mogło by być tylko dla premium, bo można bez tego żyć (ale co to za życie :) )

Również uważam, że dodatkowe filtry jak cena minimalna, czy też maksymalna albo przebieg mogłyby być składowymi konta premium. Im "bogatsze" będzie konto premium tym bardziej nie będzie potrzeby trzymania konwojów pod premium ... no ale ponoć to ja nie myślę logicznie :lol:

PostWysłany: 12 Lip 2016, 10:07 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
http://www.blog.cargotycoon.pl/?p=3960

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość