Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Konwoje i dodatkowe korzyści
PostWysłany: 26 Cze 2016, 06:22 
Awatar użytkownika

Panowie Mirmil i Pifpaf,
Dajcie spokój z wycieczkami osobistymi, bo to do niczego nie prowadzi.
Obydwaj macie rację co do tego, że Administracja jest nastawiona na maksymalizacje zysków i... nie byłoby w tym nic dziwnego, ani złego, ale robi to w sposób wyjątkowo nieudolny. Pan Konrad vel Speedy miota się ciągle między tym co ma robić i chce robić, ma tysiące nowych pomysłów, ale z realizacją gorzej. Pełen szacunek dla Pana Konrada za pomysł i stworzenie bądź co bądź zaawansowanej gry. Jednakże takie na siłę wyciąganie czeków jest niesmaczne. I nie chodzi o te parę złotych, bo w większości przypadków są tu ludzie dorośli, dla których zamienić paczkę fajek , czy setkę łiskacza na konto premium to nie problem. Problemem jest w jaki sposób jest to robione:
1. "Konwoje premium powyżej 7 dni",
2. cichaczem zmiana 1dzień premium z 10 na 15 czeków,
3. brak ogólnie informacji o zmianach,
4. wprowadzenie VV zamiast usunięcie błędów (np. setny samochód w garażu dalej kosztuje 0zł zamiast 500.000)
5. odciążyć serwery: zamiast wprowadzać konwoje, które całkowicie rozwalą grę to może lepiej zoptymalizować to co już jest(o budzikowym dniu już pisałem, że zlecenia się źle generują i nadal nie zostało to poprawione)
6, gra ma w dalszym ciągu bardzo dużo błędów merytorycznych, ekonomicznych i technicznych i skoro Pan Panie Konradzie nie daje rady (nie każdy musi być od wszystkiego) to trzeba do tego wziąć ludzi - specjalistów w danym temacie.

Moja żona, syn i córka zamknęli już konta na CT "bardzo zadowoleni" ze zmian wprowadzonych w grze, ja też niebawem zamknę, będzie Pan miał kolejne 10k aut i 50k kierowców mniej do obsłużenia... serwer trochę odetchnie. Gra ciekawa (pomimo błędów i ciągle zmieniających się warunków gry) jednakże podejście Właściciela niekoniecznie słuszne.

Z pozdrowieniami.
Tomasz

PostWysłany: 26 Cze 2016, 06:28 

Ja osobiscie uwazam ze powinien byc przynajmniej jeden mniejszy konwoj np. z MS Forte czy Eiko Ksena i nie zajmujacy 100(150) tylko polowe (wtedy mozna miec 2 takie w garazu konwojowym), oczywiscie parametry tez polowa itd. Nie kazdy musi lubic ten samochod ktory Ty wybrales dla konwoju i nie kazdy musi miec te cholerne, zafajdane i nielogiczne badania wyjechane w kosmos.

PS. Aktualizacje to nie Dodatki i przewaznie wprowadzaja tylko drobne zmiany majace naprawic lub polepszyc juz bedace elementy.
Ja wiem ze jezyk polski jest trudny (cale zycie mialem dopa(2)) i dlatego jak sie nie jest pewnym jakiegos slowa to sie powinno sprawdzic w slowniku, leksykonie czy encyklopedii ;)

PostWysłany: 26 Cze 2016, 07:57 

m0drzew napisał(a):
Panowie Mirmil i Pifpaf,
Dajcie spokój z wycieczkami osobistymi, bo to do niczego nie prowadzi.
Obydwaj macie rację co do tego, że Administracja jest nastawiona na maksymalizacje zysków i... nie byłoby w tym nic dziwnego, ani złego, ale robi to w sposób wyjątkowo nieudolny. Pan Konrad vel Speedy miota się ciągle między tym co ma robić i chce robić, ma tysiące nowych pomysłów, ale z realizacją gorzej. Pełen szacunek dla Pana Konrada za pomysł i stworzenie bądź co bądź zaawansowanej gry. Jednakże takie na siłę wyciąganie czeków jest niesmaczne. I nie chodzi o te parę złotych, bo w większości przypadków są tu ludzie dorośli, dla których zamienić paczkę fajek , czy setkę łiskacza na konto premium to nie problem. Problemem jest w jaki sposób jest to robione:
1. "Konwoje premium powyżej 7 dni",
2. cichaczem zmiana 1dzień premium z 10 na 15 czeków,
3. brak ogólnie informacji o zmianach,
4. wprowadzenie VV zamiast usunięcie błędów (np. setny samochód w garażu dalej kosztuje 0zł zamiast 500.000)
5. odciążyć serwery: zamiast wprowadzać konwoje, które całkowicie rozwalą grę to może lepiej zoptymalizować to co już jest(o budzikowym dniu już pisałem, że zlecenia się źle generują i nadal nie zostało to poprawione)
6, gra ma w dalszym ciągu bardzo dużo błędów merytorycznych, ekonomicznych i technicznych i skoro Pan Panie Konradzie nie daje rady (nie każdy musi być od wszystkiego) to trzeba do tego wziąć ludzi - specjalistów w danym temacie.

Moja żona, syn i córka zamknęli już konta na CT "bardzo zadowoleni" ze zmian wprowadzonych w grze, ja też niebawem zamknę, będzie Pan miał kolejne 10k aut i 50k kierowców mniej do obsłużenia... serwer trochę odetchnie. Gra ciekawa (pomimo błędów i ciągle zmieniających się warunków gry) jednakże podejście Właściciela niekoniecznie słuszne.

Z pozdrowieniami.
Tomasz

Zgadzam się z Tobą w 100%! I cieszę się, że jest tu oprócz mnie jeszcze jedna osoba, która nie przyklaskuje za każdym razem temu co zrobi Administracja. Święta racja, że najpierw powinno zadbać się o to co już jest i eliminować bugi (jak np. na S5, którego to już od wielu miesięcy naprawić nie można) oraz inne błędy logiczne czy tez ekonomiczne, a dopiero potem brać się za coś nowego. Ja już nie raz kasowałem tutaj konto, ale wracam bo nie ma na rynku gry w podobnym stylu. Ale pewnego dnia w końcu się pojawi i jak tak dalej będzie CT tworzone i rozwijane to wtedy nastąpi koniec CT.

PostWysłany: 26 Cze 2016, 16:34 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Temat zamykam, nie będę schodził to poziomu obrażania, wymawiania komuś braku logiki, itd itp. dziękuję za opinie które są konstruktywne, a reszta... .

Panie Pifpaf, czemu Pan daje się sprowadzać do tego poziomu, z tą już osobą już mało kto dyskutuje bo zawsze coś jest nie tak.

PostWysłany: 27 Cze 2016, 13:13 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Niektórzy nie zdążyli się dołączyć do dyskusji:
http://www.blog.cargotycoon.pl/?p=3937#comment-5259

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość