Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: [DYSKUSJA] Trudny serwer
PostWysłany: 14 Wrz 2013, 10:27 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
W związku z Waszymi wypowiedziami na forum i blogu. Postanowiliśmy otworzyć serwer o zwiększonym poziomie trudności, jakiś czas po otwarciu S4 - musimy mieć trochę czasu, aby otworzyć kolejny.

W związku z tym, że to serwer specjalny tworzony z wniosków graczy pozostawiamy Wam kwestie:
1. Normalny (S), bez daty końca
czy
2. Z datą ważności (R)

I tak sobie myślę, że nawet trudny S, kiedyś pozwoli na dorobienie się 100 zestawów. Więc też się kiedyś znudzi. I gracz który zarejestruje się po roku od startu nigdy nie dogoni TOPa. Czy się mylę?

A jeśli byłby to serwer na rok, czyli R, z darmową premką, żeby nie wymagać od graczy klikania, a tylko samego "myślenia" jak zarobić na kolejny zestaw, to wtedy myślę przyniesie to więcej frajdy. Tylko skąd wtedy wziąć pieniądze na utrzymanie serwera?

Temat postu: Re: [DYSKUSJA] Trudny serwer
PostWysłany: 14 Wrz 2013, 10:41 

Wersja 2 jest lepsza a serwer można utrzymać z nadwyżki z innych światów oraz konta sponsora na R.

PostWysłany: 14 Wrz 2013, 10:46 
Awatar użytkownika

w każdej grze jak ktoś zarejestruje się po roku będzie miał ciężko dogonić topke.

a ja zadam pytanie czy tylko o to chodzi w tej grze, wątpie. jeśli ktoś lubi być top to niech czeka na start s5/s6 itd, jeśli uważa ze nie da się wbić do topki nie grając od początku startu serwa.

jeśli ktoś poświeci swój czas to na pewno osiągnie sporo

bym był bardziej za tym aby na świecie o podniesionym poziomie trudności urealnić osiągi aut do ceny i tym podobne kwestje

co do utrzymania serwera to myśle ze nawet jak by to była R to można by dodać opcje kupowania aut z komisu również za czeki napewno by dodało troszke kasy na koncie tylko jeśli by by to roczniak to nie wiem czy to miało by sens

takie jest moje skromne zdanie :) jestem za "S"

PostWysłany: 14 Wrz 2013, 10:48 

Jestem za serwerem trudnym R. A co do tej darmowej premki na R to uważam, że nie jest to konieczne jeżeli nie będzie na utrzymanie serwera bo i tak do tych 10 zestawów można grać ręcznie bez opcji multi (ale to jest tylko moje zdanie )

PostWysłany: 14 Wrz 2013, 10:48 

speedy napisał(a):
A jeśli byłby to serwer na rok, czyli R, z darmową premką, żeby nie wymagać od graczy klikania, a tylko samego "myślenia" jak zarobić na kolejny zestaw, to wtedy myślę przyniesie to więcej frajdy. Tylko skąd wtedy wziąć pieniądze na utrzymanie serwera?

Sory, ale jak ma być trudny, to po co premka, skoro przez rok dojdzie się do ~50 zestawów? To spokojnie bez premki się ogarnia :)

speedy napisał(a):
I tak sobie myślę, że nawet trudny S, kiedyś pozwoli na dorobienie się 100 zestawów. Więc też się kiedyś znudzi. I gracz który zarejestruje się po roku od startu nigdy nie dogoni TOPa. Czy się mylę?

Znudzi, albo nie znudzi. Kwestia tego czy będzie on ciekawy, czy może wymagał samego klikania. Bo jeśli to drugie to tak - znudzi się. Jeśli to pierwsze, to tak szybko się nie znudzi, bo nie będziemy maszynami tylko do wysyłania.

speedy napisał(a):
1. Normalny (S), bez daty końca
czy
2. Z datą ważności (R)

Nie wiem ile osób będzie chciało zagrać tylko po to, żeby po roku zostało to zresetowane... Na S-ce można skonczyć, a wynik zostanie zapisany na długo... Dodać tylko najwyższą pozycję jaką osiągnęliśmy w rankingu do profilu i będzie dobrze :)

Co do tego że cieżko dogonić topke - jak ktoś zaloguje się raz na 3 dni, albo nie ogarnia jak grać to faktycznie jest ciężko :) Jeśli ktoś dobrze rozplanuje to aż tak wielkich problemów mieć nie będzie.

PostWysłany: 14 Wrz 2013, 10:52 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Two Steps From Hell
A ja uważam że bezsensu robienie jest serwera resetowanego.
Poprzedni nie cieszył się dużą frekwencją więc lepszym rozwiązaniem byłoby utworzenie serwera stałego.

Co do opłat - sponsorów ostatnio co raz więcej :mrgreen:

PostWysłany: 14 Wrz 2013, 11:02 
Awatar użytkownika

maxor napisał(a):
Wersja 2 jest lepsza a serwer można utrzymać z nadwyżki z innych światów oraz konta sponsora na R.

server który nie zarabia na siebie + na rozwój gry nie ma sensu istnienia takie są realia. czemu koszt trudnego serva ma ponosić reszta światów?

Świat który nie przynosi dochodu zamula rozwój innych, bo możesz tez wydać na coś mniej zamiast więcej

PostWysłany: 14 Wrz 2013, 11:03 

witam.
Ja też jestem zdania że jak zrobić serwer trudniejszy to stały- bo faktycznie samemu nie chciałoby mi się za bardzo grać wiedząc że za rok, czy inny czas będzie koniec gry, lub zaczynanie na nowo.

a co do samej trudności myślę że najciekawsze bedzie najbardziej realne rozwiązanie, czyli ceny samochodów, paliwa, i wynagrodzenie za wykonane zlecenia zbliżone do realnych. Wtedy gra bedzie ciekawsza, i przez to trudniejsza.
A co do opcji premium to jestem zdania że tydzien lub dwa darmowy wystarczy. Kto bedzie chciał grac dalej to sobie wykupi tak jak to jest na innych serwerach.

PostWysłany: 14 Wrz 2013, 11:08 

markko napisał(a):
maxor napisał(a):

server który nie zarabia na siebie + na rozwój gry nie ma sensu istnienia takie są realia. czemu koszt trudnego serva ma ponosić reszta światów?

Świat który nie przynosi dochodu zamula rozwój innych, bo możesz tez wydać na coś mniej zamiast więcej

Chodziło mi głównie o konta sponsorów a jak by nie starczało to dopiero z innych sposobów skorzystać

PostWysłany: 14 Wrz 2013, 11:18 
Awatar użytkownika

no tak tylko ile osób zainwestuje w to jeśli nic z tego nie zostanie po roku

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość