Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Czy jesteś za taką opcją odblokowania konkursu
TAK 77%  77%  [ 10 ]
NIE 23%  23%  [ 3 ]
NIE WIEM 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 13
Autor Wiadomość
 Temat postu: Konkursy - Odblokowanie dla całej spedycji
PostWysłany: 06 Sty 2022, 15:28 

Witam!

Moja propozycja polega na tym aby konkursy spedycyjne były odblokowywane automatycznie lub np po miesiącu czasu. Fakt zaraz ktoś napisze ze taka opcja jest, to prawda jest ale jeśli z zapisanych do danego konkursu któraś spedycja wygra wtedy po miesiącu konkurs zostaje odblokowany dla całej spedycji ponadto nowi gracze jak dołączą do tej spedycji też mogą od razu wozić ten konkurs.
Mi chodzi o taki motyw czyli:
- Zapisuje się np trzy lub więcej spedycji do danego konkursu, następnie po starcie wszystkie spedycje stwierdzają ze przeliczyli się z tonażem i nie dążą rady danego konkursu wywieść i piszą poprzez administracje aby im zabrać ten konkurs, w wyniku czego zostaje TYLKO jedna spedycja która chce taki konkurs wywieść. No właśnie i tu do tego jest ta moja propozycja
- Spedycja, która zostaje sama na tzw polu walki, taki konkurs nigdy nie odblokuje się dla całej spedycji a wiadomo gracze odchodzą a nowi gracze dochodzą

- Wiec tu wychodzę z taka propozycja aby taki konkurs tez mógł się odblokować dla całej spedycji, może nie koniecznie z automatu ale od momentu jak dana spedycja zostaje sama, to po miesiącu czasu aby nie była poszkodowana z innymi konkursami które mogą się odblokować po wygranym konkursie przez jedna z zapisanych spedycji

Nie wiem może to trochę monotonnie napisałem ale inaczej nie potrafię

Temat postu: Re: Konkursy - Odblokowanie dla całej spedycji
PostWysłany: 06 Sty 2022, 15:33 

Jestem na tak po co wogulę komuś ten czas oczekiwania potrzebny

Temat postu: Re: Konkursy - Odblokowanie dla całej spedycji
PostWysłany: 06 Sty 2022, 15:39 

Jestem na tak, ale po tym 1 miesiącu, aby odblokowało się dla każdego. Teraz czekać rok aż to wejdzie w życie :)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość