Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

CZY JESTEŚ ZA WPROWADZENIEM NOWYCH AUT DO GRY?
TAK 73%  73%  [ 11 ]
NIE 13%  13%  [ 2 ]
MAM ZBYT NISKI POZIOM TECH. ABY MYŚLEĆ O KOLEJNYCH AUTACH 13%  13%  [ 2 ]
Razem głosów : 15
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: NOWE AUTA
PostWysłany: 15 Lut 2021, 17:20 

Mirmil napisał(a):
A zadowoli Ciebie nowy samochód o parametrach Ghosta lub Beasta? Pewnie nie, bo byś chciał auto pędzące niczym ferrari i z ładownością miliona ton :D Może od razu po konwojach wprowadźmy promy kosmiczne ... po co jeździć jak można latać z towarami na księżyc :D

A jak nie chcesz wydawać tych "grubych miliardów" to nie wydawaj ... będziesz mógł je np. zabrać do grobu ;D

Jak byś prześledził drzewko to prędkość w większości konwojów jest taka sama tylko ładowność nieznacznie się zmienia, i niech takie proporcje pozostaną. Tu nie chodzi o to żeby stworzyć auta z nie wiadomo jaka prędkością i tonazem, chodzi o to żeby było więcej aut i żeby każdy mógł wybrać coś dla siebie.
A jeśli myślisz że najlepsze auta są dla wszystkich to spójrz na cenę LoneZtara i przelicz czy tak łatwo je kupić!!!

PostWysłany: 16 Lut 2021, 13:14 

Co do zasady jestem na tak choć jak wiadomo dojście do nowych technologii trwa mnóstwo czasu i często jest finansowane z czeków. Ale co tam - niech wejdą nowe auta :). Osobiście dla mnie to długa droga bo nawet nie będę pisał na których autach jeżdżę i jak daleko mi do LoneStar ;) - ale zgadzam się że każdy gracz powinien mieć cel w grze więc jak ktoś jest wysoko w technologii to czemu ma nie mieć innych aut :) .
Chciałbym jednak też, a temat przewija się już od dawna w różnych postach, powrócić do tematu dziury w rozwoju jako następuje po Volvo a przed Menem. Co do zasady technologie na nowe auta skaczą po dwa poziomy (od merca w górę) i tak dla volvo pg potrzeba np wszystko na 16 lvl, merce 14 lvl ale już meny to nagle skok o 4 poziomy z 16 lvl do 20 lvl. Później znów jest normalnie i LoneStar to 22 lvl. Mamy więc trochę irrytującą i zniechęcającą do dalszego rozwoju dziurę na 18 lvl. Tu przede wszystkim proponowałbym wprowadzenie nowego auta żebyśmy po drodze zawsze mieli cel - np. Iveco S-Way idealnie by na 18 lvl pasował :)

PostWysłany: 19 Lut 2021, 10:46 

Propozycje aut bo sobie coś tam popatrzyłem ;)

lvl 18 - Iveco S-Way
lvl 24 - Kamaz Continental
lvl 26 - Mack Anthem
lvl 28 - Kenworth W900L
lvl 30 - Volvo Knight

PostWysłany: 19 Lut 2021, 20:21 
Awatar użytkownika

jak już to ;)

lvl 17 - Iveko C-Way ver. zwykła
lvl 18 - Iveko S-Way ver. PG
lvl 21 - Mack Anthem lub coś innego
lvl 23 - Konvertic 800L ver. zwykła
lvl 24 - Konvertic 800XL ver. PG

jestem za tym, żeby każdy poziom miał ciągnik

PostWysłany: 20 Lut 2021, 09:09 

Dlaczego PG ma mieć wyższy poziom? To dyskryminacja.... Zwykły ciągnik i PG ciągnik ten sam poziom powinien mieć... Co do nazw wozów to ok, ale fajnie byłoby dodać jakiegoś kamaza, stara czy jelcza ... A wozy do 30 poziomu na tą chwilę powinny być, a ogólnie do 40 poziomu czyli do max

PostWysłany: 20 Lut 2021, 09:47 
Awatar użytkownika

Heinzel napisał(a):
Dlaczego PG ma mieć wyższy poziom?

bo lepiej zarabiają oraz do tej pory tak było :roll:

PostWysłany: 21 Lut 2021, 14:47 

Heinzel - no właśnie dlatego zaproponowałem kamaza na 24 lvl i wtedy dla zwykłych byłby od 23 lvl. Ten kamaz naprawdę fajnie wygląda :)

violka - na 21 lvl już jest auto ;) - dla mnie może być i konvertic w któryms momencie pytanie tylko czy konvertiki nie jeździły też jako nie unikaty?

PostWysłany: 25 Lut 2021, 07:57 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Cieszę się Waszą dyskusją.

Co do sprawy kolejnego auta, oczywiście się pojawi, może nie koniecznie będzie to to auta które wskazujecie, ale widać ewidentnie że macie ochotę na coś nawet egzotycznego :)

Co do dziury o której piszecie, to może lepiej zrobić tak, że obniżyć Wymagania aktualnych aut co maja przeskok 4 poziomów o 2 poziomy a potem dodać hurtowo kolejną maszynę którą dostaniecie w zamian a także kolejną na którą trzeba będzie zbierać, czyli potrzebujemy 2 nowych aut.

Co do Knighta, takie legendarne auta nie pojawią się nigdy w normalnej sprzedaży

PostWysłany: 25 Lut 2021, 23:10 

Jak dla mnie takie rozwiązanie może być tylko aktualne ładowności aut tych co już są musiałyby zostać a nowe auta wyżej :).
Podtrzymam moja propozycje aut z 2 niższych poziomów więc najpierw iveco s-way a jako kolejny model kamaz continent :)

PostWysłany: 26 Lut 2021, 00:44 

I co do zasady w sumie nie ma znaczenia jeśli pojawią się inne modele. Wprawdzie mnie się one podobają a w szczególności kamaz którego pomysłem natchnal mnie Heinzel to mogą to też być inne auta :)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość