Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Czy jesteś za wprowadzeniem dłuższego czasu dla zleceń powyżej 10tyś. km
tak 64%  64%  [ 9 ]
nie 14%  14%  [ 2 ]
jest mi to obojętne 21%  21%  [ 3 ]
Razem głosów : 14
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wprowadzenie dłuższego czasu dla zleceń powyżej 10 tyś. km
PostWysłany: 19 Sie 2019, 09:40 

Witajcie, od dłuższego czasu się nie wypowiadałem, ale chciałbym ponownie poruszyć pewien problem, który istnieje od początku s8.
Mianowicie, Speedy super , że dodałeś dużą ilość miast w europie (z azji chyba już też są miasta w grze) ale na s8 gram od początku, szkoliłem kierowców do 3 gwiazdek i teraz wyrabiają czwartą..... robią czwartą gwiazdkę...... no i nie wiem ile to jeszcze potrwa. Najdłuższa trasa ma ok. 15 tyś km i przydzielając kierowców 1,2 ,3 gwiazdkowych ( nie piszę o 4 gwiazdkowych bo chyba takich jeszcze nie mam) to czasem na styk w ostatnim dniu ważności zlecenia dowożą towar. To jak będą 4 gwiazdkowi kierowcy to jakim cudem mam wysłać powrót? Może należało by pomyśleć tak na już i dla tras powyżej 10 tyś km wprowadzić dłuższy termin zleceń np. 60 dni?

Speedy następnie przyczepię się do kierowców:

- na s8 w garażu Wrocław mam kierowcę (siebie czyli jedynego który ma 5 gwiazdek), zalogój się na moje konto wejdz w P.Kierowcy wybierz filtry Samochody i Umiejętności, następnie zostaw miasto na Wszystkie i Państwo Wybierz...... to na ostatniej stronie jako ostatni powinien być mój kierowca - Ja go nie mam , chyba P.Kierowcy do końca nie działa dobrze? Powiem lepiej jak przydzielam kierowców od 1 gwiazdki w ekstra kierowcy to Wrocławia mi nigdy nie przydziela.... zawsze muszę wejść do Miasta Wrocław i przydzielić w dziale kadr.

- natomiast na starszych swiatach s4, s6, s7 (tam jestem obecny) oraz pozostałych pomyłką było wprowadzenie, że szkoli się kierowców tylko do 3 gwiazdki , przy 300-400 garażach a nawet więcej nie mam ochoty szukać gdzie mam 3 gwiazdkowych kierowców, żeby wiedzieć, że z tego garażu nie mogę brać powrotów, dlatego wysyłam tylko konwoje a jeżeli mam jakieś solówki to tylko stoją w garażach i jak już garaż może być konwojowym to przesyłam je do innych garaży(pewnie inni gracze też tak robią). Jedno jest pewne, że jakbym miał teraz zaczynać grę na którymkolwiek ze światów to czekajac w nieskończoność na rozwój kierowcy do 4 gwiazdek i nie mając informacji ile to jeszcze potrwa kiedy ten kierowca osiagnie 4 gwiazdkę, to z pewnością prędzej gra by mi się znudziła niż doczekałbym się 100 garaży.
Speedy dlatego mam prośbę, żebyś rozważył w końcu nasze prośby i wprowadził takie opcje w dziale kadr przy kierowcy, które nam tą informację zapewnią(procent postępu rozwoju kierowcy przy aktualnej gwiadce - cokolwiek).

Spedycja V.I.P. Transport

Temat postu: Re: Wprowadzenie dłuższego czasu dla zleceń powyżej 10 tyś.
PostWysłany: 20 Sie 2019, 10:27 

Co do kierowców....szkolenia kierowców do 3G powinno być tylko na S8 i ewentualnie kolejne serwery... a to dlatego że starych zasad na starych serwerach nie powinno się zmieniać...speedy po to zrobiłeś S8 aby utrudnić trochę grę, ale na ujjjj to na starszych światach zmieniałeś?? Poczytaj trochę tych naszych uwag i weź coś w końcu wprowadź, bo już nic kompletnie nie robisz, nie dodajesz...może olałeś już tą grę do końca? Jeżeli tak to napisz, że sorry z braku czasu już nic nowego nie będę wprowadzał, zamykam serwery i nara, a nie jakieś dziwne podchody i raz na rok jakąś głupotę dodasz, utrudnisz, aby było że niby coś robisz, a w rzeczywistości nic!

PostWysłany: 30 Sie 2019, 13:17 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Procent rozwoju: https://blog.cargotycoon.pl/?p=4821

RedByk666 napisał(a):
Mianowicie, Speedy super , że dodałeś dużą ilość miast w europie (z azji chyba już też są miasta w grze) ale na s8 gram od początku, szkoliłem kierowców do 3 gwiazdek i teraz wyrabiają czwartą..... robią czwartą gwiazdkę...... no i nie wiem ile to jeszcze potrwa. Najdłuższa trasa ma ok. 15 tyś km i przydzielając kierowców 1,2 ,3 gwiazdkowych ( nie piszę o 4 gwiazdkowych bo chyba takich jeszcze nie mam) to czasem na styk w ostatnim dniu ważności zlecenia dowożą towar. To jak będą 4 gwiazdkowi kierowcy to jakim cudem mam wysłać powrót? Może należało by pomyśleć tak na już i dla tras powyżej 10 tyś km wprowadzić dłuższy termin zleceń np. 60 dni?

No ale przecież to dobrze, można ryzykować, albo brać krótsze :D

PostWysłany: 31 Sie 2019, 13:38 

Noooo, bez przesady, to zlikwidujmy Osmańczuk i zostawmy jak było wcześniej Krasnojarsk? Tu nie ma ryzyka bo auta nie wyrobią się w czasie jak będzie to PG bez karty +30, +40. To zrób 45 dni i bedzie kompromis :)

PostWysłany: 31 Sie 2019, 13:51 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Nie wiem po co likwidować, ale może ktoś chce po prostu :D

Z tego co widzę to może warto podnieść stawke za km dla takich zleceń :D

PostWysłany: 02 Wrz 2019, 10:56 

Ok, możesz podnieść stawkę, ale żeby się opłacało to x1000 i wchodzę w to ryzyko :)

PostWysłany: 25 Paź 2019, 21:08 

Miejscowość: WaRsZaWa
I jak tam idzie z tym podniesiem stawek za dłuzsze zlecenia ???

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość