Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Czy jesteś zadowolony z pracy administracji?
Tak 18%  18%  [ 2 ]
Nie 73%  73%  [ 8 ]
Nie mam zdania 9%  9%  [ 1 ]
Razem głosów : 11
Autor Wiadomość
 Temat postu: Administracja
PostWysłany: 29 Kwi 2019, 00:28 

Witam.
Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że temat ten nie ma na celu atakowania administracji.

Chciałabym natomiast podnieść kwestie znikomej wydajności właśnie tychże osób. Ja rozumiem, że administracja ma dużo pracy plus swoje życie prywatne, ale szczerze powiedziawszy nie jest to dla mnie żadnym argumentem. Nie jest dla mnie również argumentem jak to niektórzy piszą na forum "mało płacisz to nie wymagaj". Mogę płacić i więcej za grę byleby mieć jakikolwiek komfort grania. Do czego zmierzam? Do rozszerzenia administracji. Czy to w postaci adminów czy moderatorów, pozostaję otwarta na tę kwestię. I bynajmniej nie potrzebuję miliona adminów, ale czekanie pięć / sześć dni na odpowiedź z problemem dlaczego nie mogę wysłać konwoju w trasę przy czym po tym czasie problem rozwiązuje się sam [jak?], a dopiero później dostaję odpowiedź jest słabe. Bardzo słabe. Nie sądzę, żeby była tu osoba, która mi zaprzeczy, że jest z tym realny problem. Czy mamy się zgłaszać na PW do adminów, żeby szybciej przedrzeć się ze swoimi problemami z grą? Zatem po co wtedy zgłoszenia administracyjne?

Speedy i Czarna, ogarniacie grę, ale nie w stopniu zadowalającym graczy. W tym temacie również jest non stop dyskusja chociażby na CB. Wrzucę ankietę typowo poglądową, a Was proszę o realną propozycję rozwiązania problemu.

Temat postu: Re: Administracja
PostWysłany: 29 Kwi 2019, 06:27 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Two Steps From Hell
Wiele problemów jest analizowane przez dłuższy okres czasu. Dlatego też, te opóźnienia nie wynikają z naszego "nie chcę mi się" czy "nie mam czasu". Przy każdych zmianach jakie są wprowadzane do gry istnieje ryzyko, że pojawią się błędy czy bugi. Pewnie niejednokrotnie byliście tego świadkami. Co do zgłaszania błędów czy problemów > sugerowałabym nadal zakładkę administracyjną, gdyż wiadomości na faxi'e szybciej ulegają usunięciu.
Istnienie moderatorów (przypomnę, że są to osoby które zajmują się czatem, nie grą) jest w chwili obecnej dla mnie zbędne. Czaty nie są tak oblegane by wymagały stałej interwencji. Przyciski zgłaszające wypowiedzi są dość wygodnym rozwiązaniem, kiedy to widzę historię grzeszków graczy i z łatwością mogę wyłapać komu należy się kara.

Miłego dnia. ;)

PostWysłany: 29 Kwi 2019, 09:54 

Dyzia napisał(a):
Witam.
Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że temat ten nie ma na celu atakowania administracji.

Chciałabym natomiast podnieść kwestie znikomej wydajności właśnie tychże osób. Ja rozumiem, że administracja ma dużo pracy plus swoje życie prywatne, ale szczerze powiedziawszy nie jest to dla mnie żadnym argumentem. Nie jest dla mnie również argumentem jak to niektórzy piszą na forum "mało płacisz to nie wymagaj". Mogę płacić i więcej za grę byleby mieć jakikolwiek komfort grania. Do czego zmierzam? Do rozszerzenia administracji. Czy to w postaci adminów czy moderatorów, pozostaję otwarta na tę kwestię. I bynajmniej nie potrzebuję miliona adminów, ale czekanie pięć / sześć dni na odpowiedź z problemem dlaczego nie mogę wysłać konwoju w trasę przy czym po tym czasie problem rozwiązuje się sam [jak?], a dopiero później dostaję odpowiedź jest słabe. Bardzo słabe. Nie sądzę, żeby była tu osoba, która mi zaprzeczy, że jest z tym realny problem. Czy mamy się zgłaszać na PW do adminów, żeby szybciej przedrzeć się ze swoimi problemami z grą? Zatem po co wtedy zgłoszenia administracyjne?

Speedy i Czarna, ogarniacie grę, ale nie w stopniu zadowalającym graczy. W tym temacie również jest non stop dyskusja chociażby na CB. Wrzucę ankietę typowo poglądową, a Was proszę o realną propozycję rozwiązania problemu.

Co do kontaktu z administracją w różnych kwestiach owszem masz racje jest przeważnie utrudniony, ale zgodnie z regulaminem administracja ma 14 dni z tego co pamiętam na zapoznanie się ze zgłoszeniem i nie zdarzyło mi się by ten termin został przekroczony. Poza tym pamiętaj, że mają do ogarnięcia 7 światów więc nie zawsze mogą być wszędzie. Nie bronie ich bo też mi się wiele rzeczy nie podoba, ale ten temat jest troche niedoprecyzowany i tak naprawde nie wiadomo czego do końca on dotyczy czy żalów do administracji, czy czegoś innego? Nie dałeś żadnych konkretnych propozycji, a szkoda, bo wtedy by mogła być dobra dyskusja. Co do tego co napisała Czarna to uwierz mi jest specjalistką od dawania Banów

PostWysłany: 29 Kwi 2019, 17:51 

Czarna napisał(a):
Wiele problemów jest analizowane przez dłuższy okres czasu. Dlatego też, te opóźnienia nie wynikają z naszego "nie chcę mi się" czy "nie mam czasu". Przy każdych zmianach jakie są wprowadzane do gry istnieje ryzyko, że pojawią się błędy czy bugi. Pewnie niejednokrotnie byliście tego świadkami. Co do zgłaszania błędów czy problemów > sugerowałabym nadal zakładkę administracyjną, gdyż wiadomości na faxi'e szybciej ulegają usunięciu.
Istnienie moderatorów (przypomnę, że są to osoby które zajmują się czatem, nie grą) jest w chwili obecnej dla mnie zbędne. Czaty nie są tak oblegane by wymagały stałej interwencji. Przyciski zgłaszające wypowiedzi są dość wygodnym rozwiązaniem, kiedy to widzę historię grzeszków graczy i z łatwością mogę wyłapać komu należy się kara.

Miłego dnia. ;)

moderatorzy to nie TYLKO CB to również forum

a na forum jest spamu tyle co merytorycznych wypowiedzi, wiec TAK, JESTEM NIEZADOWOLONY Z PRACY ADMINISTRACJI i BRAKU MODERATORÓW......zwłaszcza na forum. Podobno każde zgłoszenie jest rozpatrywane......to chyba jakiś żart.....nawet nie chce mi sie wyliczać moich zgłoszeń spamu, które NIE zostały rozpatrzone

PostWysłany: 29 Kwi 2019, 20:25 

Ja tam nie mam zadnych zastrzezen co do pracy administracji... Zawsze szybko rozwiazuje problemy (przynajmniej mi). Bledy byly sa i beda w kazde grze. A co do moderatorow to jak pisala Czarna. Nie ma az tyle wypowiedzi i chaosu zeby byl wprowadzony moderator tylko do tej roboty...

PostWysłany: 13 Cze 2019, 00:20 

Jestem jak najbardziej za, aby podnieść aktywność administracji. Np dodanie 1 osoby dodatkowo która by pełniła podobną funkcję co Czarna lub podmienić osoby usunąć Czarną bo niestety nie nadaje się do tej roboty i dać kogoś aktywniejszego, konkretniejszego, co by był kiedy jest jakiś problem. Zakładka administracja, to śmiech na sali - gdyby nie faxy do speedy'iego, to problemy jakieś tam jakie miałem ciągle bym miał. To że jest tyle światów ile jest i to że mają więcej roboty admini, to nie problem graczy. Łatwo je rozwiązać, dodając choćby 1 osobę.
Czarna potrafi najprawdopodobniej obsługiwać tylko myszkę komputerową, bo z odpisaniem, że np zgłoszenie przyjęte czy coś podobnego, to już ogromny problem. Później gracz nie wie czy został olany, czy coś się w jego sprawie działa. Ot i tyle w temacie. Pozdro

PostWysłany: 14 Cze 2019, 08:12 

No cóż, proponuję aby autor tego tematu zajął się tymi samymi problemami jakimi zajmuje się administracja. Może wtedy doceni ich pracę. Jaka ta praca nie jest, moim zdaniem, jednak problemy z grą są rozwiązywane prędzej czy później. Poza tym jeżeli wszystko byłoby idealnie jak sobie życzy autor to po co wtedy praca administratorów, prawda?
Pozdrawiam Toranaga

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości