Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 

Czy podoba Ci sie pomysł?
Tak 64%  64%  [ 7 ]
Nie 18%  18%  [ 2 ]
Obojętne 18%  18%  [ 2 ]
Razem głosów : 11
Autor Wiadomość
 Temat postu: [Nagroda] Karta +40km/h
PostWysłany: 14 Maj 2017, 12:26 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Niektórzy mowili także urozmaiceniu nagród. Więc co Wy na to aby jednym z typów nagród były te karty w zamian za aktualne nagrody.

1 miejsce = 3 karty na osobe
2 miejsce = 2 karty na osobe
3 miejsce = 1 karta na osobe

Większych ilości nie przwiduje w tym zestawie. Te karty sa bardzo cenne czyż nie?

Temat postu: Re: [Nagroda] Karta +40km/h
PostWysłany: 14 Sie 2017, 21:09 

Siema wodzu ja uwazam ze te karty sa ok no ale po zabraniu nam kart technologi nikt niechce brac udzialu w konkursach no bo i po co zeby nam bryki szybciej jezdzily tylko no ja uwazam ze to jest nie fer sa juz ludzie kturzy dluzej maja spedycje no i dzieki konkursom nabili sobie duzo wieksza technologie odemnie wiec czemu zamiast nam cos dodawac to znowu odbierasz ja to traktoje jak jakis zart i nawet nie ruszam w tych konkursach bo niewidze w tym najmiejszego sensu po ostatnich zmianach ani sie juz zarobic nie da a ni wygrac nic ciekawego no hyba najciekawsza w tym jest tylko ta czerwona kokartka kolo nicku no i pisanie ze kase mozna se na ewentach zarobic tez mozna ruznie odebrac bo niby czemu za zwykly ewent jest wiecej kasy niz za np oby dalej cos tu raczej jest nie tak za latwiejszy placisz wiecej niz za trudny no oczywiscie to tylko moje skromne zdanie gram tu dopiero 10 miesiecy i moze za slabo sie znam

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość