Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: temat na lajcie - coś was najbardziej denerwuje w CT?
PostWysłany: 14 Lis 2013, 12:46 
Awatar użytkownika

Miejscowość: BI
dziwi mnie również fakt dlaczego system pod 'multi przydział kierowców' nie widzi samochodów tylko ze zmiennikiem. przykład taki jak pisałem wyżej. załóżmy, że już wysłałem tych zmęczonych życiem tirowca 10 kierowców na urlop. klikam więc na na 'multi przydział kierowców' i co? i się nie da przydzielić samych kierowców. kuhwa czemu? celowe zagranie, żeby nie było za łatwo? nie wiem. na prawdę nie da się tak systemu gry ustawić, żeby widział samochodów tylko ze zmiennikiem? doprawdy coś tu nie gra.

PostWysłany: 14 Lis 2013, 19:26 

co do kokosow w grze mysle ze szybko mozna pozbawic graczy nadmiaru gotowki, budynek administracyjny 2 mialby on mozliwosc zwiekszenia ilosci miejsc w garazach o kolejne 150 , koszt , musialby byc olbrzymi i jak zwykly BA moglby byc rozbudowany o poziomy np 1 poziom 10 miejsc ,
co do cb zgadzam sie , brak jakielkolwiek dyscypliny , bany na 5 minut systemowe to smiech na sali , moze kary powinny byc o wiele surowsze?

PostWysłany: 14 Lis 2013, 21:35 

Spadek prędkości na CT - był moment że chodziło pięknie, a od kilku dni mam wrażenie że z dnia na dzień jest gorzej...
Do tego brak możliwości wydania kasy - od lipca nie wiem ile razy miałem wszystko w rasie - ale pewnie więcej auta stały niż jezdziły. Do tego wymieniłem tabor i z 70 albo 75mld a mam 44mld - mimo że buduje BA i garaze, to jakoś nie ubywa drastycznie - w obecnym tempie moge nie grać przez rok i tylko się budować...
Odświeżanie - koszmar... rozpisz sie na CB i pisz jeszcze raz, bo zawsze wtedy sie odswiezy...
Multi przydzial kierowców - jak mamy w garazu pracowników 1-3* i 4-5* to powinno najpierw przydzielać tych lepszych. Ewentualnie mozliwość ustawienia, a nie nagle wysyłać kilka tysięcy kierowców, żeby nie przydzieliło tych słabszych. Do tego jak ktoś juz wspomniał - nie widzi aut z jednym kierowcą.

PostWysłany: 14 Lis 2013, 22:38 
Awatar użytkownika

Arcze napisał(a):
Spadek prędkości na CT - był moment że chodziło pięknie, a od kilku dni mam wrażenie że z dnia na dzień jest gorzej...

włączyli tzw. 'prędkości zimowe' czyli samochody wolniej jeżdżą

PostWysłany: 15 Lis 2013, 13:29 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Two Steps From Hell
qwertyqaz napisał(a):
speedy napisał(a):
Czekam na pomysły jak rozładować te kokosy...

zakup czeków za kase z gry, np. przelicznik 1 000 000zł = 1 czek.

Absolutnie. Za 1 czek milion złotych? Ja ładuję po 650 czeków to się obłowię w hajsie i strzała :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Myślcie. Co Wy z tej gry chcecie zrobić? Podpinać Wam się naczep nie chce, kierowców zmieniać też nie, rachunki be bo klikać trzeba, Nie pogmyrało się Wam troszkę w główkach ?

PostWysłany: 15 Lis 2013, 15:11 

qwertyqaz napisał(a):
włączyli tzw. 'prędkości zimowe' czyli samochody wolniej jeżdżą

Na to to ja nie patrze - chyba że serwer załączył tą opcje ;) Chodziło mi o mulenie strony :)

PostWysłany: 15 Lis 2013, 17:36 
Awatar użytkownika

czarnypies napisał(a):
qwertyqaz napisał(a):
speedy napisał(a):
Czekam na pomysły jak rozładować te kokosy...

zakup czeków za kase z gry, np. przelicznik 1 000 000zł = 1 czek.

Absolutnie. Za 1 czek milion złotych? Ja ładuję po 650 czeków to się obłowię w hajsie i strzała :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Myślcie. Co Wy z tej gry chcecie zrobić? Podpinać Wam się naczep nie chce, kierowców zmieniać też nie, rachunki be bo klikać trzeba, Nie pogmyrało się Wam troszkę w główkach ?

co ty gadasz? ja nic takiego nie proponowałem, wytykam tylko błędy w systemie. przeczytaj lepiej moje posty w tym temacie.

PostWysłany: 16 Lis 2013, 09:44 

A mnie denerwuje drastyczny spadek wynagrodzenia. Może mi się wydaje, ale stawki za przewóz drastycznie spadły, nie mówiąc już o przetargach...

PostWysłany: 16 Lis 2013, 14:45 
Awatar użytkownika

nie zauważyłem tego

PostWysłany: 24 Lis 2013, 16:20 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Two Steps From Hell
Ostatnio, aż nie chce się czytać 19stego na s4 ...

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość