Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: temat na lajcie - coś was najbardziej denerwuje w CT?
PostWysłany: 13 Lis 2013, 16:08 
Awatar użytkownika

Miejscowość: BI
Temat na lajcie, piszcie co was najbardziej denerwuje w grze CT, mam nadzieję, że administracja się nie wkurzy :mrgreen:

W TYM TEMACIE CHCIAŁBYM PORUSZYĆ KWESTIĘ ZWIĄZANE Z SYSTEMEM ROZGRYWKI, USTAWIEŃ GRY, PROBLEMÓW i NIELOGICZNYCH ROZWIĄZAŃ. TO CO WAS DENERWUJE W GRZE (NIE CHODZI O CZYNNIK LUDZKI), CO BYŚCIE NAJCHĘTNIEJ ZMIENILI, CO USUNĘLI A CO DODALI.*

Ja zacznę:

PROBLEM Z ODKŁADAJĄCĄ SIĘ GOTÓWKĄ NA KONCIE Z KTÓRĄ NIE MA CO ZROBIĆ tj. kokosy na koncie, których nie idzie na nic spożytkować. Mam 700mln i najchętniej bym rozdał 699mln :P

---
*dodane specjalnie na życzenie użytkownika czarnypies, któremu trzeba tłumaczyć wszystko od a do z.

Temat postu: Re: temat na lajcie - coś was najbardziej denerwuje w CT?
PostWysłany: 13 Lis 2013, 19:04 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Czekam na pomysły jak rozładować te kokosy...

PostWysłany: 13 Lis 2013, 19:30 

po pierwsze licytacje bez ograniczen kwotowych jakis specjalnych aut lub np oficjalnych awatarow, po drugie denerujace jest placenie rachunkow , lagi straszne i trwa to potwornie dlugo, moze speedy pomyslalbys nad czyms co ulatwiloby to ? rzucilem ankiete w propozycjach na ten temat

PostWysłany: 13 Lis 2013, 19:42 

qwertyqaz napisał(a):
Temat na lajcie, piszcie co was najbardziej denerwuje w grze CT, mam nadzieję, że administracja się nie wkurzy :mrgreen:

Ja zacznę:

Kokosy na koncie, których nie idzie na nic spożytkować. Mam 700mln i najchętniej bym rozdał 699mln :P

Budowa budynku administracyjnego 696 200 000 Koszt 12-11-2013 (06:57:49) a masz wszystkie garaze i budynek administarcyjn y rozbudowany?

PostWysłany: 13 Lis 2013, 20:34 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Two Steps From Hell
Brak dyscypliny na 19. To jedyne co mnie denerwuje obecnie na CT.

PostWysłany: 13 Lis 2013, 22:13 

czarnypies napisał(a):

Podpisuję się także pod powyższym.

PostWysłany: 13 Lis 2013, 22:15 
Awatar użytkownika

Miejscowość: from Heaven
M4ni3x napisał(a):
czarnypies napisał(a):

Podpisuję się także pod powyższym.

Dodam to tego jeszcze to dziadowskie odświeżanie...

Piszę ładny referat, a tu BUM ! i nic nie ma... Szlag człowieka trafia :twisted:

A kasa na s2 czeka na konkrety - 4 mld. Może by je przerzucić na s4 ? :lol:

Image

PostWysłany: 13 Lis 2013, 23:14 

czarnypies napisał(a):

Jak ma być dyscyplina jak administracji od prawie miesiąca na S3 nie ma.
BooTlaGerS napisał(a):
M4ni3x napisał(a):
Dodam to tego jeszcze to dziadowskie odświeżanie...

Podpisuje się obiema rękami raz pisałem długi fax w robocie i musiałem odłożyć tel na 10 min i po powrocie wszystko mi usunęło.

Dodatkowo automatyczne wylogowywanie jest denerwujące tj. zostawi się odpalonego pc z przeglądarką i po jakiś czasie trzeba się na nowo logować

PostWysłany: 14 Lis 2013, 12:22 
Awatar użytkownika

speedy napisał(a):
Czekam na pomysły jak rozładować te kokosy...

zakup czeków za kase z gry, np. przelicznik 1 000 000zł = 1 czek. wiem, że to teraz się wydaje śmieszne, bo wiele osób dorobiło się miliardów, ale jakby było to od początku, a stawki za zlecenia byłyby mniejsze to miałoby to ręce i nogi. albo tak jak jest na wolnych farmerach: targ na którym są monety (na nasze czeki) i gracz wystawia je po tyle ile sobie życzy. tam sprawdza się prosta zasada ekonomii, która mówi że podaż dyktuje ceny. im większe zapotrzebowanie na monety tym większa ich cena na targu i odwrotnie. pomimo, że można kupić monety na targu, to ludzie i tak kupują za prawdziwą gotówkę, ponieważ czasami wychodzi im po prostu za drogo. a wszystko to dzięki proporcjonalnemu stosunkowi zarobienia (w grze) do wydatków (w grze), czego niestety nie ma u nas w CT. :idea:

PostWysłany: 14 Lis 2013, 12:40 
Awatar użytkownika

drugą rzeczą, która mnie irytuje na CT jest, że po wykupieniu premium ZAMIAST podmienienia 'dział kadr' 'zlecenia' itd. jest jakieś 'P.Kierowcy', 'P.Zlecenia' itd. o co mi chodzi? już wyjaśniam:

przykład: mam wykupione premium. wróciło z trasy 10 moich samochodów. spośród 20 kierowców 10 kierowców jest zmęczonych (smutnych). chcę ich zmienić. wchodzę więc w 'dział kadr' w celu ich zmiany i co widzę? widzę menu działu kadr bez premium. na ch00000j mi to? (przepraszam) skoro mam wykupione premium. na koncie premium po wejściu w 'dział kadr' powinniśmy mieć to co teraz mamy pod 'multi zarządzanie kierowcami'.

tak samo z innymi zakładkami np. 'zlecenia' itd. jak będę miał kiedyś więcej czasu to opracuję całe menu, żeby było bardziej wygodne, ergonomiczne i logiczne (bo na razie nie jest) i przedstawię swoją propozycję do rozpatrzenia.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości