Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 

czy jesteście za takim rozwiązaniem
Ankieta zakończyła się 24 Lip 2017, 17:22
tak 33%  33%  [ 1 ]
nie 67%  67%  [ 2 ]
nie wiem 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: konkurs spedycyjny propozycja i rozwiązanie problemu
PostWysłany: 10 Lip 2017, 17:08 

;)

Witam wszystkich bardzo serdecznie w tym dla nas ważnym temacie. Chodzi mi mianowicie o konkursy które odbywają się teraz co 2 tygodnie dodam że są one ustawione na tygodniu zamiast na weekendzie gdzie większość graczy ma możliwość i dostęp do internetu. Obecnie konkurs wypada na tygodniu w godzinach wieczornych czyli w tedy kiedy mi wypadają 2 zmiany skoro mamy rywalizować między spedycjami pasowało by ustawić konkursy na weekendzie a nie na tygodniu. Większość graczy są to gracze którzy pracują i nie pracują na 1 zmianie tylko chodzą na 2 lub 3 zmiany. Czasem są i tacy co na 4 zmiany chodzą. Ale najbardziej pokrzywdzonym gronem są gracze co chodzą na 2 zmiany a konkursy są co 2 tygodnie czyli jeżeli graczowi takiemu jak mnie wypada wtedy 2 zmiana nie mam szans walczyć o wygranie konkursu :( jest to smutny fakt ale tak jest konkurs odbywa się o godzinie 20. A 2 zmiana kończy się o 23 zanim wrócę do domu mamy 23:30 - 23:45 w zależności od ruchu na drodze. Czyli 4 godziny różnicy od startu konkursu a te 4 godziny to bardzo sporo czasu bo konkursy wygrywa się czasem na minuty czy ułamki sekund. Więc moja propozycja rozwiązania brzmi następująco przenosimy konkursy na weekendy np.

sobota 18:00 - konkurs dla spedycji więcej niż 2 graczy wszystko po równo
sobota 20:00 - konkurs dla spedycji więcej niż 2 graczy proporcjonalna
niedziela 18:00 - konkurs dla spedycji jednoosobowych wszystko po równo
niedziela 20:00 - konkurs dla spedycji jednoosobowych proporcjonalny

Temat postu: Re: konkurs spedycyjny propozycja i rozwiązanie problemu
PostWysłany: 07 Sie 2017, 00:30 

Miejscowość: Rogów
Temat juz byl zmiana jest dlatego ze czesc graczy nie miala czasu w weeken wiec na czas wakacyjny sa w tygodniu a czas zimowy w weekend jakos tak. Jak sie myle to sory

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości