Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 76 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Czy to dobry pomysł?
Tak 31%  31%  [ 16 ]
Jest mi to obojętne 6%  6%  [ 3 ]
Nie 63%  63%  [ 32 ]
Razem głosów : 51
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Konto premium - rewolucja
PostWysłany: 02 Mar 2018, 18:43 

Speedy - ta oferta byłaby atrakcyjna gdybyś przynajmniej raz na tydzień w tych kartach uwzględnił jakiś Unikat. Wtedy OK. Ale na chwilę obecną tak jak i poprzednicy nie widzę i jestem na NIE za przedstawioną propozycją.

PostWysłany: 02 Mar 2018, 18:59 

To co podoba mi się w tej grze to systematyczna i długotrwała rozbudowa własnego imperium.Nie chcę aby doszło do tego że lepszy jest ten co wyda więcej kasy a i to już teraz widać.Kto jest w stanie uzbierać na silnik wysokoprężny na 15 lvl 4 500 000 000 000 zł ? Rozumiem próg zwalniający po 200 wybudowanych garażach.Kto by ogarnął grę jak by można było łatwo zdobyć i 400 garaży?
W obecnej formie zdobyć konto premium na rok z tymi promocjami jakie mamy to groszowa sprawa.
Jak ktoś nie chce premki i zapiera się rękami i nogami to trzeba mu ją wepchać za darmo?
Jeżeli mam dostać to co mam teraz z kontem premium za darmo to dla mnie prosta sprawa.Nie wydam na grę ani grosza.Konto sponsora też sobie odpuszczę.
Niech pojawi się jeszcze nowa fura w grze na 14 lvl technologi.Kto na to uzbiera?Został przekroczony próg po którym już tylko wchodzi w grę realna kasa.Jak ktoś chce to kupi sobie techn. na 14 lvl.Mnie się to nie podoba jak pisałem wcześniej że lepszy ten co wyda więcej kasy.

PostWysłany: 02 Mar 2018, 19:01 

Speedy duży plus Masz za to, ze w ostatnim czasie powstało multum udogodnień takich jak multi urlopy, multi podpinanie naczep itd. i nie wiązało się to z podwyżką cen KP ale tak widzę, że nie Masz pomysłu na to jak zachęcić graczy do inwestowania w grę, dalszego grania, więc dobrze, ze myślisz o tym jak ludzi zachęcić, ale może trzeba poszukać innych rozwiązań, a może postaw się po stronie gracza i pomyśl co byś chciał od administracji, co miałaby wprowadzić, zmienić, żeby zachęcic mnie do dalszej gry?

Spedycja V.I.P. Transport

PostWysłany: 02 Mar 2018, 19:05 

speedy napisał(a):
[color=#80FF00]

Chcecie nowych misji, wyzwań? Zrobiliśmy Konkursy, zrobiliśmy Progresje, skoro nie wystarczy wystarczy powiedzieć co Wam da kolejne wyzwania.

A może po prostu trzeba bardziej uwydatnić że ktoś podczas progresji wykonuje mega trudne zlecenie?

Pewnie że trzeba. Skoro jest mega trudne to trzeba to jakoś nagrodzić
A co do wyzwań to kilka pomysłów zamieściłem już w poprzednim poście. Gracz pownien mieć dalekosiężne celw, nie łatwa do osiągniecia, ale dajace konkretna nagrodę i satysfakcję . Taką nagrode która by go wyrózniała w gronie graczy ( stosowny medal w swoim CV, może unikalny pojazd, moze kilka dnia premki , albo cos jeszcze innego).
Cel pownien byc taki który wymaga duzego wysiłku, ale bez ograniczen czasowych . Aby gracz grający mniej mogł go osignąc np po roku gry, a taki grajacy duzo znacznie szybciej.

MOga byc tez misje do zrealizowania. Przewiezienie okreslonej ilości konkretnego towaru na konkretnej trasie, albo w okreslonym czasie ( tydzien czy miesiac ) . Nie na wyścigi, bo od tego są konkursy, ale dla każdego kto to osiągnie jakaś nagroda.

Myślę że warto tez uhonorować graczy którzy maja w danej chwili wszystkie pojazdy dostępne w grze, określona ilośc garazy ( konkretna ilośc , całe państwa, czy garaze w kazdym z państw) , czy woża wszytskie rodzaje towarów. Tu raczej symboliczne medale typu Ekspert Ukrainy ( za wszystkie tamtejsze garaze) czy Mega Transportowiec za przewiezienie okreslonej ilości kazdego z towarów.
Warto też pochylić się nad rankingami, bo obecnie tak naprawde nie wiadomo po co one są.

Tyle na szybko, co mi przyszło do głowy. Pomysłów jest zapewne więcej , ale to wymaga odzzielnej dyskusji. A przede wszystkim spokojnego przemyślenia .

PostWysłany: 02 Mar 2018, 19:06 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
RedByk666 napisał(a):
Speedy duży plus Masz za to, ze w ostatnim czasie powstało multum udogodnień takich jak multi urlopy, multi podpinanie naczep itd. i nie wiązało się to z podwyżką cen KP ale tak widzę, że nie Masz pomysłu na to jak zachęcić graczy do inwestowania w grę, dalszego grania, więc dobrze, ze myślisz o tym jak ludzi zachęcić, ale może trzeba poszukać innych rozwiązań, a może postaw się po stronie gracza i pomyśl co byś chciał od administracji, co miałaby wprowadzić, zmienić, żeby zachęcic mnie do dalszej gry?

Z tego co czytam to Tobie by pasował nowy świat :D

Co do wyzwań bardzo podoba mi się pomysł, faktycznie zdobycie nagrody (bez wyścigów) jest także bardzo fajnym zadaniem. I można by pomyśleć o ciekawych unikatach w tym.
Tylko znowu ciężko będzie to dopasować do tak zróżnicowanych graczy (może po sumach ładowności gracza wyznaczać cel).

PostWysłany: 02 Mar 2018, 19:16 

A może warto by trochę zainwestować w reklamę i rozpowszechnienie gry np. jakiś system poleceń?
Na przykład zaproś do gry znajomego a dostaniesz 10 czeków, jeśli ta osoba będzie się logować codziennie przez miesiąc to dostaniesz 100 czeków. Albo coś podobnego.

PostWysłany: 02 Mar 2018, 19:20 

speedy napisał(a):
RedByk666 napisał(a):

Z tego co czytam to Tobie by pasował nowy świat :D

Nowy świat nie do końca, bo jakoś nie widzę siebie ponownie zaczynającego od 1 samochodu z 1 garażem:) mam konto od roku na s7 i jakoś buduje nowe garaze badam auta ale czegoś brakuje... motywacji? chęci?
Dlatego napisałem, że trzeba spojrzeć na grę i pomyśleć nad tym co chcielibyśmy, żeby dalej grać? może w 1 kolejności obniżyć ceny garaży? badań? może trzeba coś wymyślić co pozwoli na współprace między 2 -3 spedycjami? bo rywalizacja już jest w konkursach:)

PostWysłany: 02 Mar 2018, 19:29 

Speedy mam pytanie odnośnie aktualnego konta premium, aktualnie KP mam wykupione na następne 4 miesiące i czy to będzie przeliczało się na nowy czy przepada?

PostWysłany: 02 Mar 2018, 19:32 

Speedy nie wiem w tej chwili jak się to nazywa ale chodzi mi o te 9 znaczników na profilu gracza gdzie pokazuje który poziom mam za przewieziony dany ładunek. mam 7 poziom to np. gdy osiągnę 8 poziom pg to otrzymuje np rzadki unikat PG i taka nagroda będzie tylko dla 20, może 50 pierwszych graczy na danym serwerze? Pewne jest ze trzeba wymyślić nowy system liczenia punktów bo jakbyśmy mieli brać pod uwagę to co jest teraz to wszyscy żeby otrzymać nagrodę będą kominy robić. No i niech takie nagrody są dla graczy na każdym poziomie rozwoju, żeby zachęcało to do rywalizacji. Czy tak jak remfire pisał zrobić coś w rodzaju, że pobiera gracz zlecenie na 10 000 000 000 kg kontenera i wozi a pierwszych 50 dostaje nagrody( do omówienia) i jakieś wyróżniki na profilu.
No i fajnie by było jakby w tych rankingach brany był tonaż tylko zwykłych aut i konwoji bez Unikatów, w przevciwnym razie zawsze w TOP na danym świecie będą gracze co zainwestowali najwięcej czeków, a graczy których nie stać na unikaty zrezygnowaliby z rywalizacji bo nie mieliby szans.

PostWysłany: 02 Mar 2018, 19:49 

Poza tym jeżeli na starszych światach gracze nie są chętni do zmiany spedycji, to może zróbmy konkursy gdzie zgłosic się mogą spedycje w parach i podczas konkursów muszą ze sobą współpracować? mamy wtedy wspólny czat spedycyjny i omawiamy taktykę i pracujemy na wspólne zwycięstwo - wszystko jest do omówienia tylko pytanie czy będą chętni do czegoś takiego?w tym konkursie wystartuję wspólnie ze spedycją A ale w następnym już będę mógł startować z B.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 76 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości