Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Ile serii powinno być w miesiacu
Ankieta zakończyła się 15 Paź 2017, 17:31
1 seria 19%  19%  [ 6 ]
2 serie 81%  81%  [ 26 ]
Razem głosów : 32
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Konkursy Spedycji - ile serii w miesiącu?
PostWysłany: 14 Paź 2017, 11:35 

Jestem tu nowy, ale na tyle na ile ogarnąłem, to wg mnie problemem nie jest częstotliwość, a ilość, jakby zrobić konkurs na 500% ładowności spedycji ze startem z 20 różnych miejsc i dystansami po kilka kkm to nawet jeden na miesiąc by się mógł okazać męczący :)

Nie mam doświadczenia, ale osobiście uważam, że fajnie by było jakby spedycja angażując całe siły musiała z tydzień walczyć, żeby to przewieźć, to sprawia, że trzeba się bawić w logistykę, bo nagle wcześniej wygrane przetargi i ich terminy mają znaczenie i można to dość sprytnie łączyć z tym co się ma już w dyspozytorni a nie tylko szukać co do kg zlecenia ze spedycji na powrót.

Pozdrawiam

Temat postu: Re: Konkursy Spedycji - ile serii w miesiącu?
PostWysłany: 16 Paź 2017, 10:34 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Podoba mi się Wasza dyskusja, ale ankieta zakończyła się.
Będą zawsze co najmniej 2 serie :)

Ja lubię w konkursach to że konkurs wymusza na Was pewną konkretną trasę (mam tu na myśli że dostajecie trasy od nas a nie znowu robicie te "najdłuższe"), mobilizację osób (przynajmniej tych którzy chcą walczyć o podium).

Ostatnio pojawiło się do mnie trochę zarzutów że Konkursy zbiegły się z progresją. Ale ja tu nie widzę problemu, dlaczego?
Może czasem warto odpuścić sobie podium, aby pobrać na powrót zlecenia z progresji :) Znowu dajemy Wam wybór czy warto czy nie :)

Nowy typ konkursu Ładowność 130% (na przykład 130%), właśnie testujemy na S2, zrobiłem pewien błąd z wyliczaniem, poprawiam bo jeszcze mam zastrzeżenia. Ale myślę że taki konkurs 500% też może być bardzo ciekawy :) i nie koniecznie musi działać na zasadzie że tylko PG, bo może być to każdy inny top ładunku.

Dziękuję jeszcze raz Wam za opinię i czekam na kolejne pomysły.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość