Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [Dyskusja] Event Progresja
PostWysłany: 11 Kwi 2017, 22:05 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Aktualnie plan jest taki, żeby w jednym miesiącu były:
- dwie serie konkursów,
- dwa eventy progresji - mają były na przemian z konkursami, jednakże nie zawsze tak będzie musiało być, czasem może wyskoczyć jakaś "okazja", każdy takowy event będzie wcześniej zapowiedziany, w zakładce z eventem zawsze będzie podana data kolejnego.

Z racji tego że podnieśliśmy stawki, nie możemy dawać tego za często, bo zapomnicie jak się robi zwykłe zlecenia ;)

PostWysłany: 12 Kwi 2017, 08:08 

speedy napisał(a):
Z racji tego że podnieśliśmy stawki, nie możemy dawać tego za często, bo zapomnicie jak się robi zwykłe zlecenia ;)

i tak już nie będzie warto wozic zwykłych spedycyjnych, jak co tydzień ma być coś, na przemian konkurs i event to już nawet nie będzie kiedy robić innych zleceń

PostWysłany: 12 Kwi 2017, 09:25 
Awatar użytkownika

StawroS napisał(a):
i tak już nie będzie warto wozic zwykłych spedycyjnych, jak co tydzień ma być coś, na przemian konkurs i event to już nawet nie będzie kiedy robić innych zleceń

Czy konkursy az tak sie oplacaja cenowo? Chyba juz nie te czasy. Teraz zmniejszono ilosci i trzeba sie konkretnie zastanowic czy jechac na pusto do Rosji np przez kilka k km. A wiadomo, ze cala spedycja nie ma tam garazy (no moze wiekszosc bo sa spedki idealne, ktore tylko pomysla i juz jest :))

Dobrze, ze tworzy sie alternatywy bo nie trzeba robic wszystkiego, nikt nie zmusza do brania udzialu we wszystkim co jest.

S6 - MarcoT
Spedycja Marco Transport

PostWysłany: 12 Kwi 2017, 09:27 
Administrator
Awatar użytkownika

Konkursy mają służyć głównie do zdobycia kart i punktu technologicznego.

PostWysłany: 12 Kwi 2017, 09:29 
Awatar użytkownika

speedy napisał(a):
Konkursy mają służyć głównie do zdobycia kart i punktu technologicznego.

Wiem, ze to nie ten watek, ale przy okazji mozna by pomyslec o roznych zestawach nagrod w konkursach bo tak zawsze wiadomo co bedzie :)

tak ze 3-4 rozne opcje na przemian do wyboru przez Administracje

S6 - MarcoT
Spedycja Marco Transport

PostWysłany: 12 Kwi 2017, 10:07 

Speedy coś wnioskuję, że Ci co nie potrafią wygrać konkursu to pewnie chcieliby za udział w nim 20 miliardów pkt. do rankingu, a w następnym konkursie 30 miliardów pkt. itd.

Tak serio to uważam, że Ci co chcą się ścigać w rankingu to niech robią eventy progresji, a Ci co chcą zdobywać nagrody niech robią konkursy. To i to powinno odbywać się w podobnym terminie np. różnica 1 dzień? albo i event o 16:00 , a konkurs o 20:00 (lub odwrotnie).

Spedycja V.I.P. Transport

PostWysłany: 12 Kwi 2017, 12:23 
Administrator
Awatar użytkownika

RedByk666 napisał(a):
Speedy coś wnioskuję, że Ci co nie potrafią wygrać konkursu to pewnie chcieliby za udział w nim 20 miliardów pkt. do rankingu, a w następnym konkursie 30 miliardów pkt. itd.

Tak serio to uważam, że Ci co chcą się ścigać w rankingu to niech robią eventy progresji, a Ci co chcą zdobywać nagrody niech robią konkursy. To i to powinno odbywać się w podobnym terminie np. różnica 1 dzień? albo i event o 16:00 , a konkurs o 20:00 (lub odwrotnie).
Proszę nie szukać podtekstów... Szanuję Was wszystkich. Lepiej dopracujmy pomysły i zróbmy za jakiś czas kolejny event czy cokolowiek co da więcej życia rozgrywce ;)

Ze względów na serwer lepiej żeby odbywało się w inne dni. Pamiętacie jak wszystkie konkursy ruszały tego samego dnia? Nie można było nic zrobić przez dobrą godzinę :)

Co do "dnia eventu" będzie to różnie napewno nie robił w ten sam dzień konkurs, ale 1 dzień przed czy po, to myślę że może się zdarzyć, bo zawsze ciekawiej, kiedy "trzeba dokonać" wyboru:
"Konkurs czy Event? A może jedno i drugie?"

MarcoT napisał(a):
Wiem, ze to nie ten watek, ale przy okazji mozna by pomyslec o roznych zestawach nagrod w konkursach bo tak zawsze wiadomo co bedzie :)

tak ze 3-4 rozne opcje na przemian do wyboru przez Administracje
Można pomyśleć. Proszę załóżcie temat co byście chcieli, zobaczymy co da się zrobić :)

PostWysłany: 12 Kwi 2017, 20:15 

mam pytanie czy eventy spedycji beda co tydzien czy beda wyznaczone terminy[/quote]

Raczej nie tak czesto. Obstawiam max 2x na mies. Mamy dwa konkursy w miesiacu. Za duzo by tego bylo

Nikt nie każe brać tych Zleceń jaki i Konkursów wiec jestem za co weekend jak było w planie.

zgadzam sie z toba nikt nie zmusza aby brac ja bede bral i bedzie super bo caly czas w drodze z konkursu wroca samochody i nie beda staly

PostWysłany: 13 Kwi 2017, 20:52 

Witam Wszystkich :)
Cieszę się że takie zmiany nadchodzą będzie można więcej zarobić :)
Bo w technologicznym takie ceny że sam nie wiem ile to jest 3 515 625 000 000 000 zł
Nie wiem czy wszyscy gracze w CT tyle mają :):):)

PostWysłany: 15 Kwi 2017, 11:21 

Jak rozumiem taki event pojawi sie na jeden dzien i wtedy trzeba pobrac odpowiednia ilosc zlecen. Tylko kiedy taki evencik sie zacznie? Bo nie wiem czy jest sens czekac, teraz jeszcze jak wysle wozy na rosje to zdaza wrocic przed konkursem.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość