Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: UNIKATY za 3000 czeków i ich zastosowanie w praktyce
PostWysłany: 13 Mar 2017, 14:17 

Drodzy Państwo,
Zakupiłem unikat (za 3000 czeków) w celu robienia szybkiego zleceń z gwiazdką po mieście i nie tylko. Nabrałem sobie zleceń po mieście i chciałem to wywieżć raz a porządnie a nie bawić się w co chwile sprawdzanie czy auto wróciło czy też nie (nie wybrałem dla przykładu ambera, gdyż nie mam czasu na siedzenie nonstop w grze).
I jak wyslałem je w trasę po mieście to patrzę że będzie to robić aż 3h (kierowcy 4Gwiazdkowi, full uśmiech) zlecenie tam i ładunek na powrót. Ale dla ciekawostki jak wróciło to auto z tej podróży to wysłałem auto na 92km i o dziwo, zlecenie takie robi w 4h jadac tylko w jedna stronę z ładunkiem bez ładunku powrotnego. Nie auto lecz zestaw który ma ładownośc 100.000kg.

Zatem sobie myślę..
Po co kupiłem ten ciagnik za 3000 czeków skoro on po mieście robi to dłużej niż np 5 Forciaków. Pięć forte ms zrobi to 30-40min (ładunek tam i z powrotem). Zaoszczedziłbym wtedy te 3000 czeków i kupił sobie np 2x Ghost ładownośc 40.000kg. Bo im mniejsza ładownośc tym szybciej to obróci. A majac gwiazdki i grajac "na klikacza" czas odgrywa bardzo ważną rolę zwłaszcza że chcesz sie szybko dorobić i zarobić ewentualnie na spedycje- wejśc z gwiazdek na spedycje.

Wiec reasumując.
Zakup ciagnika za 3000 czeków jest nieoplacalny dla "komina" ale na trasie jest okej.
Zatem jeśli chcę kupować UNIKATY za 3000 czeków to trzeba coś tu zmienić.

Napisałem do Szybkiego prywatną wiadomość i propozycja wyszła taka- cytuję:

"Te małe mają małe ładowności więc nawet jak się im da zmniejszenie czasu załadunku to to mało przewiozą i tylko zaostrzą apetyt na więcej

Myślę że mogę wprowadzić takie dla unikatów coś że:
- redukcja czasu załadunku / rozładunku o 50%
- maksymalny czas załadunku / rozładunku to 30 minut ( w sumie 1h )

Można też dodać minimalny tonaż jaki jest wymagany do tego. Aby nie łapały się małe unikaty.

Tylko co na to gracze? "

Te zmiany miały by TYLKO i WYŁACZNIE dotyczyć samochodów za 3000 czeków by ich zakup był bardziej oplacalny niż zakup tych tańszych.

Co WY na to??

Temat postu: Re: UNIKATY za 3000 czeków i ich zastosowanie w praktyce
PostWysłany: 24 Maj 2017, 20:38 

Myślę że to dobry pomysł

Temat postu: Re: UNIKATY za 3000 czeków i ich zastosowanie w praktyce
PostWysłany: 04 Cze 2017, 12:53 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Niestety nie jestem w stanie tego wprowadzić tylko dla unikatów za 3000. Bo ceny są różne i zmienne.

Jednakże mało odpowiedzi w tym temacie...

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość