Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Konwoje - Powiększenie ładowności
PostWysłany: 13 Lut 2017, 13:16 

speedy weź kalkulator i sobie przelicz eventowe Majestici solówki o ładowności 204,600 x 150 a Konwój 28507,290 bo z moich wyliczeń to Konwój żeby się opłacił musiał by ładować 31000 lub co najmniej równowartość solówek, a tak jak jest teraz to ja w Konwoje nie wchodzę

PostWysłany: 13 Lut 2017, 14:18 
Awatar użytkownika

morius-forum napisał(a):
speedy weź kalkulator i sobie przelicz eventowe Majestici solówki o ładowności 204,600 x 150 a Konwój 28507,290 bo z moich wyliczeń to Konwój żeby się opłacił musiał by ładować 31000 lub co najmniej równowartość solówek, a tak jak jest teraz to ja w Konwoje nie wchodzę

Właśnie kolego cała akcja jest po to, żeby taką ładowność wprowadzić :) 150+1 to mniej więcej wyjdzie tyle, ile wyliczyłeś.

Co do opłacalności to każdy patrzy tylko na tonaż. Odejmij koszty 400 kierowców bo masz tylko 6. Koszt OC bo masz za 1 auto, naprawiasz też tylko jedno. Można by wiele wyliczać. Więc za te stracone 3k masz inne benefity.

S6 - MarcoT
Spedycja Marco Transport

PostWysłany: 13 Lut 2017, 15:46 

Avantasia napisał(a):
widze ze wszystko sie rozbija wlasnie o konewki,
wiec skoro kazdy placze ze tylko dlatego zostaje przy nich , wiec ok zostawmy to ale zablokujmy handlowanie nimi , wtedy sie okaze kto naprawde uzywa ich ze wzgledu na tonaz a kto na handel i po klopocie, ,tonaze ok niewiele mozna zmienic ale cena juz duzo dala, nie rozwalajmy gry bo lobby konwerticow ma takie widzimisie, limit kierowcow moim zdaniem zalatwia sprawe i zmusza przejscia w konwoje wiec przebudowanie gry wstecz i od podstaw jest bez sensu

Moze wogole komis zlikwidowac,bo po co to komu.Jest blokada na konwoje,auta urodzinowe/eventowe,teraz pod lupa jest konvertic.Z tego co pamietam to blokada miala byc tylko na urodzinowe i te mialy byc inne od wszystkich wyjatkowe,a jednak nie sa.Moim zdaniem wszystkie,oprocz urodzinowych powinny byc dostepne w komisie.
Speedy lepiej robic to dluzej a dokladnie.Ciagniki powinny roznic sie wszystkimi parametrami,a nie tylko ladownoscia,w zaleznosci od nakladu srodkow i czasu na badania.

PostWysłany: 13 Lut 2017, 17:00 

Tak to nie gracze zalali rynek konewkami 28t zeby teraz ponosili straty . Pomysly typu niech sie konewki czesciej psuja rozwalaja itp albo zamknac komis dla konewek tylko zlom itp sa co najmniej rzenujace . Jest proste rozwiazanie zrobic konwoj o ladownosci 100szt konverticow to wy chcecie pod gorke i na okretke blokady komisow zmniejszanie ladownosci konewek.

PostWysłany: 13 Lut 2017, 17:36 

Ząbek napisał(a):
Tak to nie gracze zalali rynek konewkami 28t zeby teraz ponosili straty . Pomysly typu niech sie konewki czesciej psuja rozwalaja itp albo zamknac komis dla konewek tylko zlom itp sa co najmniej rzenujace . Jest proste rozwiazanie zrobic konwoj o ladownosci 100szt konverticow to wy chcecie pod gorke i na okretke blokady komisow zmniejszanie ladownosci konewek.

rozumiem lae teraz co z innymi autami? majestici 204 tony??? ewentowe , konwoje pod nie? a ghosty ewentowe? i w zasadze kazde jedne auto kupowane w setkach w trakcie ewentow, dlaczego wlasciciele tychze maja byc gorsi?
stworzenie kazdego auta bo tak ja Ty powiedziec moze kazdy ze dlaczego ma byc stratny?
zostawic te konewki w spokoju i niech sie mecza tysiacami wysylac i tyle , konwoje wiadomo jakie byly dostepne i juz , dodatek predkosci jest wystarczajacym plusem jak i osczednosc kierowcow obslugi i tyle

PostWysłany: 13 Lut 2017, 18:50 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Nie będzie żadnej blokady na komis. Wystarczy brak sprzedaży nowych.

Jak tu gracze zauważyli i ja potwierdzam, że Konwoje mają o wiele więcej zalet niż się wydaje, ale pozna je dopiero osoba która takowy kupi.

Ładowność eventowego Konwoju będzie raczej na zasadzie: ( MAX miejsc + 1 ) razy ładowność eventowego. To powinno wystarczyć.

Chciałbym abyście rozważyli sprawę Beasta i Huragana.

Bo Majestic i Tandrom a Konvertiki sama się sprawa rozwiążę bo każde auto ma przecież limit przebiegu ;) I nie trzeba też nić "podkręcać". Jest także limit kierowców.
A jak ktoś ciągle woli Konvertici to znaczy ze patrzy na ładowność a ja nie będę usilnie zmuszał do zmiany która prędzej czy później nastąpi.
Strata osoby która się męczy z Xk aut i 4 razy Xk kierowców...

PostWysłany: 13 Lut 2017, 18:58 
Awatar użytkownika

speedy napisał(a):

Chciałbym abyście rozważyli sprawę Beasta i Huragana.

Nie ma co podkręcać Huragana i Bestię. Bo i dlaczego nagle mają mieć ładowność lepszego auta.

Lepiej dać sobie czas i na spokojnie zrobić inne konwoje do istniejących aut.

Jestem absolutnie przeciw. Nie po to czas był poświęcony na badanie Majestic, żeby teraz ktoś taką samą ładowność miał gratis.

S6 - MarcoT
Spedycja Marco Transport

PostWysłany: 14 Lut 2017, 11:47 

Miejscowość: Chełm
Badanie do Majestica trochę trwa więc można by było trochę zwiększyć ładowność Huraganów i Bestii lub w najbliższym czasie wprowadzić coś pomiędzy nimi do gry by zachęcić do konwojów. Ciężko mi wybrać o ile kg więcej miałby mieć. Trzeba to tak zrównoważyć by nie zaszkodzić przyszłemu rozwojowi gry.

PostWysłany: 14 Lut 2017, 20:34 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
MarcoT napisał(a):
Nie ma co podkręcać Huragana i Bestię. Bo i dlaczego nagle mają mieć ładowność lepszego auta.

Lepiej dać sobie czas i na spokojnie zrobić inne konwoje do istniejących aut.

Jestem absolutnie przeciw. Nie po to czas był poświęcony na badanie Majestic, żeby teraz ktoś taką samą ładowność miał gratis.
No włąsnie ja myślę aby jakoś zachęcić graczy którzy są pomiędzy "najsłabszymi Konwojami" a "Majesticiem". Inaczej będą wracać do ciągników typu "Soft".

PostWysłany: 14 Lut 2017, 22:23 

Speedy w tej grze auta nie jezdzą? Czy się mylę? To jaki problem wykonać konwój Konvertika, który będzie miał ładowność 100 lub 150 aut +1 i zrobić eventy na niego. Z powodu mnie może być grafika z 1 autem tylko opis, że jest to konwój i sprawa rozwiązana. To by najlepiej rozwiązało problem konvertika i kto ma garaże konwojowe kupiłby konwój, a kto na początku kariery w CT to kupiłby auta pojedyncze. Nie chciałbym, żeby konvertik umarł w grze!
Czyż nie rozwiąże to problemu?

Spedycja V.I.P. Transport

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości