Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Konwoje - Powiększenie ładowności
PostWysłany: 12 Lut 2017, 16:00 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Główny wątek: Link do tematu.

Ceny Konwojów zmienione:
[S2-S5] - konwój kosztuje 50 sztuk normalnego ciągnika
[S6-S7] - konwój kosztuje 33 sztuki normalnego ciągnika

Zapewne większość z Was myśli aby w tym temacie poruszyć temat ładowności silnika eventowego, ale chcę poruszyć sprawę wyjatków (czyli Beasta i Huragana).

Sprawa numer 1:
Co do Konwojów Shadow Majestic i Tandrom 105 i ich silników eventowych proponuję zastosować tę samą zasadę co do zwykłych ciągników, czyli silnik eventowym ma być 10% lepszy od jego najlepszego ciągnika. Teraz jest lepszy 3% i PG lepsze o 1,5%.
Problemem tu jest: Co zrobić abyście nie czekali na Event ? Czy samo zmniejszenie cen spowoduje zakup Konwojów?

Sprawa numer 2:
Przepaść pomiędzy pierwszy mi Konwojami Beast i Huragan a Majesticem. Nie jestem w stanie w nawet 1 miesiąc stworzyć wszystkich Konwojów dla pozostałych ciągników jakie są pomiędzy.
Czy ustawienie silnika Eventowego dla Beasta i Huragana o prawie takiej samej ładowności jak np. najsłabszy silnik Majestica, rozwiąże problem? Myślę że wtedy do Garaży w których posiadacie maksymalną ilość miejsc warto będzie zakupić Konwój Beasta czy Huragana, a do pozostałych zwykłe ciągniki (np. Softy).

Temat postu: Re: Konwoje - Powiększenie ładowności
PostWysłany: 12 Lut 2017, 16:26 

jak dla mnie nie cena stanowi bariere, tylko ladownosc. nadal lepiej jest wyslac 100 konvertikow niz jeden konwoj. pomijam oczywiscie predkosci bo konwoj jest szybszy, i latwiej jest go ulepszyc kartami.

PostWysłany: 12 Lut 2017, 16:48 
Awatar użytkownika

Hehe a ja rano jeszcze po starej cenie kupowałem :)

Znów brak info, że coś będzie. No cóż :)

S6 - MarcoT
Spedycja Marco Transport

PostWysłany: 12 Lut 2017, 17:08 
Administrator
Awatar użytkownika

leniwiec75 napisał(a):
jak dla mnie nie cena stanowi bariere, tylko ladownosc. nadal lepiej jest wyslac 100 konvertikow niz jeden konwoj. pomijam oczywiscie predkosci bo konwoj jest szybszy, i latwiej jest go ulepszyc kartami.
Konevek w takiej postaci jak teraz już nie spotkacie. Więc kto ma ostatnie 28 tonowe to już ostatnie sztuki.

PostWysłany: 12 Lut 2017, 17:10 

Pytanie co z ladowniscia silnikow w np tandromach unikatowych czy tez zostanie zwiekszona ich ladownosc?

PostWysłany: 12 Lut 2017, 17:12 
Administrator
Awatar użytkownika

Ząbek napisał(a):
Pytanie co z ladowniscia silnikow w np tandromach unikatowych czy tez zostanie zwiekszona ich ladownosc?
Tak Unikatom także będę musiał zwiększyć, ile to się jeszcze okaże, będę myślał gdy już zdecydujemy na ten temat.

Co do samego zwiększenia. Efekt będzie na "stare" jak i "nowo zakupione". Czyli jak ktoś ma stare eventowe, czy stary unikat to będzie miał automatycznie powiększoną ładowność. Stare - mam na myśli zakupione kiedyś.

PostWysłany: 12 Lut 2017, 17:16 
Awatar użytkownika

speedy napisał(a):
Stare - mam na myśli zakupione kiedyś.

Czyli Majestic 19k eventowy zostanie automatycznie upgradowany do opcji 21k (mniej wiecej)?

S6 - MarcoT
Spedycja Marco Transport

PostWysłany: 12 Lut 2017, 17:20 

speedy napisał(a):
Ząbek napisał(a):
Tak Unikatom także będę musiał zwiększyć, ile to się jeszcze okaże, będę myślał gdy już zdecydujemy na ten temat.

Co do samego zwiększenia. Efekt będzie na "stare" jak i "nowo zakupione". Czyli jak ktoś ma stare eventowe, czy stary unikat to będzie miał automatycznie powiększoną ładowność. Stare - mam na myśli zakupione kiedyś.

czyli jak ktoś ma już konwoje eventowe to nie musi zmieniac na nowe o większej ladownosci?

PostWysłany: 12 Lut 2017, 17:44 

speedy napisał(a):

Wnioskuję że moje 200 konwojów eventowych automatycznie dostanie upgrade do większej ładowności i nie będę musiał ich wymieniać?

PostWysłany: 12 Lut 2017, 17:47 

maxor napisał(a):
speedy napisał(a):

Wnioskuję że moje 200 konwojów eventowych automatycznie dostanie upgrade do większej ładowności i nie będę musiał ich wymieniać?

haha dobrze wiedzieć co masz w garażach

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość