Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Jeszcze Trochę Dalej na Syberię
TAK - Nic to przecież nie zaszkodzi 100%  100%  [ 34 ]
NIE - Nie zamierzam tak daleko jeździć 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 34
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kursy na Daleką Syberię
PostWysłany: 07 Gru 2015, 23:56 

@ Avantasia no jakieś kryteria można by wymyślić byle początkująca firma nie wyśle jedynego auta w taki rejon bo jeśli nie wróci to niezłe bagno :D Jednak tą poprzeczką to mnie przeraziłeś trochę :D 20 tys to w zasadzie ja nigdy nie skorzystam z własnej propozycji bo planowałem grać z realną liczbą aut nawet nie kilkuset. Wiesz jak ktoś ma 100 zestawów i wysyła każde bez premy to i tak poświęca więcej czasu grze niż ten co cyknie tam 20 tys kilkoma kliknięciami, aczkolwiek tak jak mówię Twoja propozycja też jest warta uwagi.

Ja bym bardziej poszukał poprzeczki w sprawach
- reputacji,
- licencji,
- alboo aut które mają proces technologiczny że powiedzmy tylko takie sobie tam poradzą. (lecz w zasadzie na logikę to te stare poczciwe no i piękne ciężarówki radzą sobie lepiej od nowych zabawek) no ale na potrzeby gry można by taki bajer zastosować.
- umiejętności kierowców to wiadomo ale to raczej każdy szkoli to żadna bariera

to tak jak mówię no jedynie od jakiegoś tam poziomy powiedzmy 50 % repsy to już wiadomo że ktoś się czegoś dorobił i może kombinować w egzotycznych warunkach ;D Nie wiem kombinujcie jeszcze ;D

PostWysłany: 08 Gru 2015, 10:07 

Avantasia napisał(a):
ogolnie jestem za ale... zeby nie bylo ze na latwizne to takie trasy odblokowywane jesli spelnic konkretne wymagania, np ilosc zestawow min 20 tys, plus wszystkie garaze
inaczej to zbyt ulatwienie by nie poswiecic troche czasu grze

ha ha no z tym to chyba przesadziłas 20000 zestawów ok.ale wszystkich garaży raczej też nie masz zbudowanych

PostWysłany: 08 Gru 2015, 10:40 

mowilem przykladowo...

PostWysłany: 08 Gru 2015, 11:15 

Avantasia napisał(a):
mowilem przykladowo...

kosmiczny przykład ha ha

PostWysłany: 08 Gru 2015, 18:18 

Ogólnie jestem za ale jak wiemy w tamtych stronach stan dróg jest tragiczny do tego trudne warunki atmosferyczne więc proponuje aby zlecenia w tamte miejsca były trochę droższe ale za to samochód doznawał by większych uszkodzeń i kierowcy tracili by szybciej humor. Pozdro

PostWysłany: 14 Gru 2015, 13:42 

Miejscowość: WaRsZaWa
pomysł z odblokowaniem dluższych tras po spełnieniu pewnych warunków POPIERAM. Uważam, że można uzależnić to od rozbudowyBA. Poziom 100+ lub 150+ dawałby możliwość wysyłania tirów w dłuższe trasy.

PostWysłany: 15 Gru 2015, 18:33 

HaHalacha napisał(a):
pomysł z odblokowaniem dluższych tras po spełnieniu pewnych warunków POPIERAM. Uważam, że można uzależnić to od rozbudowyBA. Poziom 100+ lub 150+ dawałby możliwość wysyłania tirów w dłuższe trasy.

a co jeśli jestem patriotą i mam zbudowaną całą PL, więc nie mam BA na 100 lub 150 poziom gdyż nie wydaje kasy na coś co nie będzie mi potrzebne ? pomyśl o graczach ktorzy chcą zwiedzić każdy zakątek świata choćby w grze, uwierz mając 200 aut też można się fajnie bawić i nawet na daleką syberię paroma sztukami jechać, wg mnie powinno być uzależnione od licencji jaką posiadamy i zabezpieczenia finansowego, lub inną opcją było by otrzymanie takich zleceń po przekroczeniu pewnego progu w zarobionych pkt, tak jak liczy się ranking ;)

PostWysłany: 15 Gru 2015, 20:16 

Miejscowość: WaRsZaWa
@gucio491: BA to skrót od budynku administracyjnego. Popraw mnie jeśli się mylę ale BA rozbudowywać można niezależnie od ilości posiadanych garaży. Tak więc możesz posiadać tylko garaże w PL i dalej zwiększać poziomy BA. Nie neguję Twojego patriotyzmu, nie proponuję byś wydawał kasę na coś co nie będzie Ci potrzebne ale licencja za 500 tys za miesiąc na zlecenia międzynarodowe to trochę za mało.

PostWysłany: 15 Gru 2015, 21:32 

HaHalacha napisał(a):
@gucio491: BA to skrót od budynku administracyjnego. Popraw mnie jeśli się mylę ale BA rozbudowywać można niezależnie od ilości posiadanych garaży. Tak więc możesz posiadać tylko garaże w PL i dalej zwiększać poziomy BA. Nie neguję Twojego patriotyzmu, nie proponuję byś wydawał kasę na coś co nie będzie Ci potrzebne ale licencja za 500 tys za miesiąc na zlecenia międzynarodowe to trochę za mało.

źle zrozumiałeś ale już tłumaczę, BA buduje na taki poziom aby tylko mieć PL, wiadomo że dalsza budowa wiąże się z coraz większymi kosztami, więc pieniądze przeznaczone na budowę BA przeznacza się na rozbudowe garaży i zakup aut, pisząc że dostępne owe zlecenie mogło by być zależne od posiadanej licencji, miałem na myśli pewną ilość reputacji [ po otrzymaniu gwiazdki dostajesz informację że otrzymałeś licencję, więc też tak to ująłem], wiem że Ty mając 30k aut masz np 180poziom BA i dla Ciebie wymagany poziom 150 to jest nic, ale pomyślmy też o innych i nie mierzmy wszystkich swoją miarą ;)

PostWysłany: 15 Gru 2015, 23:12 

ja uważam za bardziej sprawiedliwe będzie od ilości aut np. 10000 a BA może rozbudować prawie każdy kto trochę pogra.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości