Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Jeszcze Trochę Dalej na Syberię
TAK - Nic to przecież nie zaszkodzi 100%  100%  [ 34 ]
NIE - Nie zamierzam tak daleko jeździć 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 34
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kursy na Daleką Syberię
PostWysłany: 06 Gru 2015, 20:37 

Witam wszystkich i hejterów również.
Przeanalizowałem miasta w Rosji i ustaliłem że najdalsze na Wschód chyba do jakiego możemy wysłać swoje maszyny to Krasnojarsk. Bardzo interesuję się dalekim Wschodem tą Syberią i krótko mówiąc fajnie było by przesunąć tą granicę najdalszego punktu jeszcze dalej ponieważ takie miejscowości jak : Brack , Ułan Ude, Jakuck, Ust Niera, Magadan to już 11.715 km są już wyznaczalne przez Google Map, więc można podać do nich odległości. Na dowód załączę zdjęcie.

Uprzedzając ludzi którzy dla zasady zarzucą mi że ,, łee po co to nie wystarczy Ci Krasnojarsk im dalej tym ludzie się bedą rzadziej logować bo wyślą na tydzień czy dwa i nie będzie co robić (tak powiedzie kubusie prawda ? :D) to słuchajcie ten kto nie będzie chciał to nie będzie tam nic wysyłał a prawda jest taka że jak ktoś nie będzie chciał się logować to wyśle na 100 km i porzuci sprawę na jakiś czas a kto będzie chciał to i na te 11 tys będzie zaglądał. Wszystko zależy od tego co w głowie. Jak ktoś nie będzie chciał pić to nie wpadnie w alkocholizm a jak będzie chciał to nic go przed tym nie uchroni. :)

Speedy to tylko kilka miast a dla tych co lubią te klimaty doda jeszcze więcej frajdy z gry, rozważ proszę to jestem gotów się zobowiązać publicznie słowem pisanym tutaj że jeśli pojawią się te miasta przez pól roku będę co miesiąc kupował konto Sponsora :)

Kochani Hejterzy powiecie teraz ,, łaski nie robisz nie podlizuj się '' nie robię ale w ten sposób chciałbym się odwdzięczyć ewentualnie. W razie nie dotrzymania słowa zgadzam sie na KASACJE mojego konta przez administrację. Pozdrawiam

Załączniki:
magadan.jpg
magadan.jpg [ 210.47 KiB | Obejrzany 6647 razy ]

Temat postu: Re: Kursy na Daleką Syberię
PostWysłany: 06 Gru 2015, 22:43 

dodajcie najlepiej całą Azje , Afryke i USA ?

PostWysłany: 06 Gru 2015, 23:17 

Jestem za czasami trasy na Krasnojarsk zaczynaja byc zakrotkie I moze to byc recepta dla duzych graczy

PostWysłany: 07 Gru 2015, 09:54 

jak najbardziej za. Kto bedzie chcial to wysle przeciez zadnego przymusu nie ma

PostWysłany: 07 Gru 2015, 16:45 

Ja całkowicie popieram

PostWysłany: 07 Gru 2015, 17:14 

popieram :D

PostWysłany: 07 Gru 2015, 18:13 

Kto zaczyna nie musi tak daleko wysyłać, a ci co mają około 300 garaży to będą z tego korzystać. Też popieram

PostWysłany: 07 Gru 2015, 19:16 

popieram

PostWysłany: 07 Gru 2015, 21:22 

Cieszę się że propozycja się podoba i że się mną zgadzacie.

Speedy nie wiem czy już czytałeś ale jeśli np. jest tak że musiałbyś wprowadzać odległości z dodawanego nowego miasta do każdego które jest i sprawdzać je w google map, podając je ręcznie a nie masz na to czasu wystarczy się dogadać że ja mogę to zrobić i wysłać Ci już gotowe te ilości kilometrów. Jestem dość czasowy więc nie jest to problem a biorąc pod uwagę że traktuję sprawę poważnie nie zamierzałbym oszukiwać i ich zaniżać ani też przesadzać tylko tyle ile wybije na ekranie.

To taka luźna propozycja bo nie wiem na jakiej zasadzie to się dodaje czy komputer jakoś przelicza między miastami potem czy jak w razie czego wal do mnie na S3 - Prezess.
Pozdrawiam

PostWysłany: 07 Gru 2015, 22:25 

ogolnie jestem za ale... zeby nie bylo ze na latwizne to takie trasy odblokowywane jesli spelnic konkretne wymagania, np ilosc zestawow min 20 tys, plus wszystkie garaze
inaczej to zbyt ulatwienie by nie poswiecic troche czasu grze

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości