Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Czy chcesz kupować auta do wolnych miejsc w garażach jednym kliknięciem?
Tak 77%  77%  [ 71 ]
Nie 22%  22%  [ 20 ]
Nie wiem 1%  1%  [ 1 ]
Razem głosów : 92
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kupowanie aut do wolnych miejsc w garażach
PostWysłany: 20 Gru 2016, 08:56 

Popieram. Jestem za

PostWysłany: 20 Gru 2016, 19:54 
Awatar użytkownika

Przeczytałem część wypowiedzi (wszystkichg nie dałem rady) i już nawet z tej części wypowiedzi wylewa się lenistwo. Tak, LENISTWO. Nie dawno robiłem wymianę 285 konwojów i zajęło mi to trochę ponad godzinę (przed przejściem na konwoje, miałem 42.750 zestawów i też potrafiłem taką ilość wymieniać, więc wiem o czym piszę).
Jak to ktoś tu dobrze napisał, niech Speedy zrobi opcję "zrób wszystko o czym myślę za mnie" i będzie po ptakach. Bardzo wygodnickie robi nam się społeczeństwo i gracze na CT.

Ps.
W życiu nie ma tak dobrze, nic samo nie przychodzi i trzeba trochę się napracować, żeby coś zyskać.

Image

PostWysłany: 20 Gru 2016, 22:25 

SCANIATrans napisał(a):
Przeczytałem część wypowiedzi (wszystkichg nie dałem rady) i już nawet z tej części wypowiedzi wylewa się lenistwo. Tak, LENISTWO. Nie dawno robiłem wymianę 285 konwojów i zajęło mi to trochę ponad godzinę (przed przejściem na konwoje, miałem 42.750 zestawów i też potrafiłem taką ilość wymieniać, więc wiem o czym piszę).
Jak to ktoś tu dobrze napisał, niech Speedy zrobi opcję "zrób wszystko o czym myślę za mnie" i będzie po ptakach. Bardzo wygodnickie robi nam się społeczeństwo i gracze na CT.

Ps.
W życiu nie ma tak dobrze, nic samo nie przychodzi i trzeba trochę się napracować, żeby coś zyskać.

to rób to co 2 dni i zobaczymy po ilu dniach zmienisz zdanie...

następny nic nie wnoszący post - zobacz głosowanie - po prostu trzeba to do gry wprowadzić i tyle - ja rozumiem, że jak jesteś leniwy to masz to w dupie, ale ja mam 100 garaży, żaden z nich nie jest konwojem, bo gram od września i niestety nie mam czasu na tracenie godziny dziennie, a by dokupić wszędzie samochody i naczepy

niech zgadnę grasz od 2 lat i masz 1/10 tego co mógłbyś mieć jakbyś grał aktywnie? raz na kilka tygodni dokupisz wszędzie PG wypuścisz na 2000km i kasa leci... żal.pl

PostWysłany: 21 Gru 2016, 08:32 

michalbboy napisał(a):
niedługo to nie będziecie musieli grac, bo samo będzie się grało :) nie przesadzajcie z tymi pomysłami. Ciekawe kto wpadnie na pomysł, żeby auta się same wysyłały :roll:

pewnie juz tak niektórzy maja

PostWysłany: 21 Gru 2016, 19:28 
Awatar użytkownika

Urlok napisał(a):
SCANIATrans napisał(a):

Ps.

to rób to co 2 dni i zobaczymy po ilu dniach zmienisz zdanie...

następny nic nie wnoszący post - zobacz głosowanie - po prostu trzeba to do gry wprowadzić i tyle - ja rozumiem, że jak jesteś leniwy to masz to w dupie, ale ja mam 100 garaży, żaden z nich nie jest konwojem, bo gram od września i niestety nie mam czasu na tracenie godziny dziennie, a by dokupić wszędzie samochody i naczepy

niech zgadnę grasz od 2 lat i masz 1/10 tego co mógłbyś mieć jakbyś grał aktywnie? raz na kilka tygodni dokupisz wszędzie PG wypuścisz na 2000km i kasa leci... żal.pl

1. Ubawiłeś mnie setnie swoim postem, 100 garaży to pikuś, poczekam aż dobijesz do 300 i to w pełni rozbudowanych (czyli na 150 zestawów), a nie z 5 miejscami w każdym.
2. Gram na CT od ładnych paru lat i to aktywnie, a to gdzie wysyłam swoje konwoje, to już moja sprawa.
3. Masz niestety problem z czytania ze zrozumieniem.
4. Post coś wnosi, moje zdanie na ten temat.
5. Głosujący na TAK, to są właśnie Twojego pokroju gracze, którzy dopiero co zaczęli grać i wszystko by chcieli mieć na multi. Nic nie robić, niech samo za mnie się robi.

Image

PostWysłany: 21 Gru 2016, 19:46 

Zagłosowałam na NIE.
Gram na 2 serwerach. Na S2 od 2012r. i od założenia na S5. Przeszłam etap budowy garaży, rozbudowy do 150 miejsc i ich zapełnienia. Potem złomowania zestawów, zmian garaży na konwojowe i ponownego zakupu. Pamiętam czasy gdy po zakupie trzeba było każdą naczepę do ciągnika podpiąć i nie tylko to. A teraz nic tylko multi i multi. Żeby coś osiągnąć trzeba poświęcić swój czas, mówiąc inaczej włożyć pracę mimo iż to gra.

PostWysłany: 21 Gru 2016, 20:14 

widocznie szukamy czegoś innego w tej grze - Wy głupiego klikania (nudnego powtarzania do znudzenia tych samych czynności), ja innego typu gry - cóż, każdy jest inny

pracować to trzeba w życiu, gra jest po to aby się zrelaksować - dla mnie nie jest relaksem siedzenie codziennie po godzinie i kupowanie po 1 ciągniku i naczepie do każdego garażu

rozumiem, że w życiu też wchodzicie do sklepu, kupujecie 1 (jedną!) bułkę - do kasy - płacicie, wychodzicie ze sklepu - i tak 6 razy, żeby kupić 6 bułek, cóż, co kto lubi

jak tak nie lubicie multi - to napiszcie do speedegio, aby Wam na S2 i S5 usunął wszystkie i będziecie w 7 niebie :)

PostWysłany: 27 Gru 2016, 05:20 

Urlok napisał(a):
widocznie szukamy czegoś innego w tej grze - Wy głupiego klikania (nudnego powtarzania do znudzenia tych samych czynności), ja innego typu gry - cóż, każdy jest inny

pracować to trzeba w życiu, gra jest po to aby się zrelaksować - dla mnie nie jest relaksem siedzenie codziennie po godzinie i kupowanie po 1 ciągniku i naczepie do każdego garażu

rozumiem, że w życiu też wchodzicie do sklepu, kupujecie 1 (jedną!) bułkę - do kasy - płacicie, wychodzicie ze sklepu - i tak 6 razy, żeby kupić 6 bułek, cóż, co kto lubi

jak tak nie lubicie multi - to napiszcie do speedegio, aby Wam na S2 i S5 usunął wszystkie i będziecie w 7 niebie :)

Czepiasz się innych że piszą posty nic nie wnoszące do tematu a sam nic nie wnosisz swoimi wypowiedziami poza zbędnymi literami i słabymi argumentami...
Kolega Scania dość jasno opisał większość głosujących "na tak" i chcąc nie chcąc napisał prawdę za jakiś czas to speedy będzie musiał dodać opcje "samograj" bo klikanie jest głupie.

PostWysłany: 28 Gru 2016, 11:30 

Miejscowość: WaRsZaWa
Urlok napisał(a):

Byłem i jestem na NIE. Pamiętaj proszę ze wszystko co proste i łatwe szybko się nudzi. Druga sprawa. Przemysł proszę czy nie możesz kupić w jednym garażu 10 zestawów i wysłać ich do różnych garaży. Ten sposób był już wcześniej podawany na naszym forum i wielu graczy z niego skorzystało lub dalej korzysta .

PostWysłany: 28 Gru 2016, 18:33 

Miejscowość: Sosnowiec
HaHalacha napisał(a):
Pamiętaj proszę ze wszystko co proste i łatwe szybko się nudzi.

A klikanie w kółko tego samego Cię nie nudzi?

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości