Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 82 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Czy podoba się pomysł?
Tak 64%  64%  [ 23 ]
Jest mi to obojętne 6%  6%  [ 2 ]
Nie 31%  31%  [ 11 ]
Razem głosów : 36
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Spedycja - dodatkowe korzyści - technologie a komis
PostWysłany: 01 Sty 2016, 03:55 

Moim zdaniem pomysly mocno lansowane wiadomo w jakim celu
1 likwidacja malych spedycji
2 wykorzystanie wlozonych czekow na rozwoj dzialu tech.
3 pomysly grupy nie znajacej sensownego dialogu tz moje ja tak pomyslalem i tak bedzie

Super wypowiedź :)

1. małe spedycje min 2 osobowe też mogą skorzystać :)
2. Jeżeli ktoś w to wkłada czeki pomaga utrzymać koszty gry i jej rozwoju :) ( nie widzi tylko czubka własnego nosa )
3. ktoś to wymyślił i wg. mnie dobry pomysł ( ale nie każdy to zrozumie , przyjdzie czas że dojdzie i do tego :) )

PostWysłany: 03 Sty 2016, 20:11 

jeśli o mnie chodzi to jest mi to obojętne bo nie będe z tego korzystał ale jak już ma to zostać wprowadzone to powinny być duże ograniczenia np. jedno auto na miesiąc i dostawała by je tylko jedna osoba szef bądź zastępca wybiera kto zasłużył.

Jeśli ma być to forma nagrody to okres czasu jaki bedzie brany pod uwage nie możne być krótki bo w tydzeń czy dwa szału nikt nie zrobi, a wydaje mi się że miesiąc był by optymalną jednostką czasu.

Jeśli chodzi co się potem bedzie działo z nagrodami to po odejściu ze spedycji gracz by je musiał sprzedać właścicielowi bądź zezłomować.

Na razie wstrzymam się od głosu jeśli pomysł przejdzie w formie podobnej jak przedstawiłem ( wszystko jest do negocjacji) dam głos na TAK jeśli nagrody będą dosyć często jestem na NIE wtedy bedzie za łatwo i nowi nie będą robudowywać DT dlatego wydaje mi się że w miarę sensownie bedzie jeśli gracz otrzyma jedną nagrode na mc.

Jeśli chodzi o to że np 5 osób by sobie zasłużyło to można by zrobić ze będą 3 narody, w tedy drogą eliminacji wybierze sie 3 najbardziej zasłużonych graczy

Tyle w temacie z mojej strony czekam na dalszy rozwój sprawy :)

PostWysłany: 03 Sty 2016, 20:47 

pomysl dobry ale... ograniczenie nie do auta na tydzien ale uwarunkowane przewiezionym towarem , znaczy im wiecej wozimy i pracujemy dla spedycji tym czesciej mozna kupic, mozna zrobic tak , 5 mln przewiezionych 1 auto

PostWysłany: 03 Sty 2016, 20:51 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Widzę że jest za dużo stron i nikt nie czyta początku... Tak miało być ilość aut jakie może kupić gracz miałaby być uzależnione od ilości przewiezionych tonaży.

PostWysłany: 05 Sty 2016, 00:13 

speedy napisał(a):
Widzę że jest za dużo stron i nikt nie czyta początku... Tak miało być ilość aut jakie może kupić gracz miałaby być uzależnione od ilości przewiezionych tonaży.

albo zamknijmy temat albo złóż nowy
poświęciłem chwilę czasu i przeczytałem wszystko od początku daje głos na nie

PostWysłany: 06 Mar 2017, 18:49 

Miejscowość: Rogów
Ja proponowalbym przydzial wedlug przewiezionych ton. 1mln kg jedno auto i ten limit zwiekszac wraz ze wzrostem ladownosci gracza. Auto do nabycia tez ustalic wedlug dt czyli moze kupic auto najblizej zbadanych technologii a nie od razu tandromy

PostWysłany: 07 Mar 2017, 09:08 

Miejscowość: Sosnowiec
Osobiście wolałbym w komisie zrobić konwoje, a nie auta na które nie spełnia się wymogów:)

PostWysłany: 07 Mar 2017, 09:27 

remfire napisał(a):
ograniczenie związane z czasem przynalezności jest bardzo dobre - zabezpiecza przed wstępowanie do spedycji tylko w celu kupna takiego auta. Można nawet sie pokuśic o to że w momencie wyjścia ze spedycji auto jest złomowane, albo wraca do pierwotnego wlaściciela.

Okey zgoda tego typu ograniczenia są potrzebne ale... Właśnie, jest jedno ale. Co jeśli np. po 2 miesiącach coś w spedzie przestaje trybić? Odchodzisz i "za karę" tracisz wóz? Do poprzedniego właściciela go nie odeślesz bo już zapełnił garaż.

Tutaj (odejście/utrata wozu) też trzeba by to jakoś rozwiązać czasowo, żeby nie było "zmienisz spedycję, stracisz cześć floty pojazdów".

Avantasia napisał(a):
pomysl dobry ale... ograniczenie nie do auta na tydzien ale uwarunkowane przewiezionym towarem , znaczy im wiecej wozimy i pracujemy dla spedycji tym czesciej mozna kupic, mozna zrobic tak , 5 mln przewiezionych 1 auto

Skąd pomysł o pięciu mln? Ja ponad miesiąc po wejściu do spedycji miałem ledwie 100 czy 200 tys. ładowności.
Za mały i za kiepski żeby to działało? Takim warunkom stanowczo nie.

PostWysłany: 23 Paź 2017, 07:28 

A czy ktoś się orientuje czy można wynająć samochód z wypożyczalni https://euro-style.pl/ ale na OC sprawcy kolizji?

PostWysłany: 23 Paź 2017, 11:23 

Moze warto pomyslec o komisie zagranica i o sprzedazy konwojow ale jak zwykle sa nowe wazniejsze pomysly a stare leza w koszu gdzies

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 82 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość