Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Konwoje i dodatkowe korzyści
PostWysłany: 24 Cze 2016, 14:56 
Awatar użytkownika

Poza tym w wybieraniu konwoju jest 2x "wersja 6 czarna", a jedna jest biała, a nie czarna :)

w poradniku:
Kod:
-Trzeba posiadać "Garaż Konwojowy". A następnie zakupić u Dealera / w Komisie.
-Konwojów nie można sprzedawać w komisie.

No to można sprzedać/kupić w komisie, czy nie można ??

PostWysłany: 24 Cze 2016, 19:56 

Witam, chciałbym się odnieść tylko do tej wypowiedzi że konwoje nie zawsze będą jeździć załadowane na full dlatego mam taką propozycje żeby była możliwość łączenia zleceń jak jest to ze zleceniami poza spedycyjnymi

PostWysłany: 24 Cze 2016, 22:34 

speedy napisał(a):
Dodatkowo myślałem nad nowym systemem zleceń w spedycji, gdzie będzie się podawać ilość jaką chcemy a kwota będzie się dostosywać w zależności od wybranego przez nas terminu - ale to temat na kolejne miesiące.

Może zamiast tworzyć nowy script lepiej dopracować stary?
Do aktualnego dopisać obsługę ilości max i miń przy wybranych miastach i typie ładunku.
Np. po wpisaniu ilości min 2 i max 3 (k ton) powinno od razu znaleźć zlecenie z tego przedziału.

Prezess napisał(a):
Ja właściwie byłbym skłonny spróbować, bo zawsze jestem otwarty na nowe opcje ale przeczytałem:
UWAGA!!!
Aby obsługiwać Konwój, trzeba posiadać Konto Premium ważne dłużej niz 7 dni.
W związku z tym że zamierzam zredukować liczbę zestawów do takiej ilości że nie zamierzam korzystać z premium wcale, konwoje w moim przypadku odpadają ponieważ to takie delikatne wymuszenie zakupu premium.

Premium wymagane jest by zastąpić dziurę po multi wysyłaniu przy 150 zestawach.
Te parę groszy na miesiąc to nie jest majątek a pozwala serwery utrzymać.

PostWysłany: 25 Cze 2016, 09:47 

Jeżeli jest problem z tym że konwoje nie będą pełne jeździć i do magazynów w takim układzie nie będą się nadawać to może zmienić "przelicznik" miejsc zamiast 100 lub 150 do jednego to zmienić na 20,30,40,50,100,150 do kilku (1-8) wtedy każdy będzie mógł sobie dopasować do swojego stylu gry i wtedy można na przykład w garażu posiadać konwoje 1x50 oraz 1x30 oraz 1x20 (S6) czy inne kombinacje. Taka opcja również przyczyni się do odciążenia serwera a w garażu wtedy było by max 1-8 zestawów nawet różnych.

PostWysłany: 25 Cze 2016, 11:07 

Nikt nie będzie przeczył, że konwoje maja odciążyć serwery. Pytanie jest czy dbanie o infrastrukturę sprzętową należy do graczy czy do właściciela? Dlaczego gracz mający na uwadze dbałość o stan serwerów ma jeszcze za to płacić? Kolejna oznaka braku logiki.
Konwoje diametralnie zmieniają styl gry. Nie trzeba iść w dużą ilość zestawów, żeby przejść na konwoje. Tylko po co? Żeby sobie popatrzeć na garaż konwojowy? Rozumiem, że właściciel musi na grze zarabiać ale nie w taki wymuszony bzdurny sposób. To czy się chce przejść na konwoje to rzecz gracza i żadne "kuszenie" dodatkowymi opcjami tylko po to, żeby gracz zapłacił jest wprost śmieszne.
Tak jak już napisałem konwoje to rozwiązanie przeciążonych serwerów ale nie za opłatą. Dlatego czas najwyższy zmienić założenia konta premium! W przeciwnym razie problem przeciążonych serwerów nie zostanie rozwiązany. Może zostanie zmniejszony ale to jedynie na krótki czas. Uwolnienie konwojów od premium jak i "aktualizacja" konta premium to jedyne wyjście jeśli mamy dbać o stan serwerów.

PostWysłany: 25 Cze 2016, 12:25 

Mirmil napisał(a):
Nikt nie będzie przeczył, że konwoje maja odciążyć serwery. Pytanie jest czy dbanie o infrastrukturę sprzętową należy do graczy czy do właściciela? Dlaczego gracz mający na uwadze dbałość o stan serwerów ma jeszcze za to płacić? Kolejna oznaka braku logiki.
Konwoje diametralnie zmieniają styl gry. Nie trzeba iść w dużą ilość zestawów, żeby przejść na konwoje. Tylko po co? Żeby sobie popatrzeć na garaż konwojowy? Rozumiem, że właściciel musi na grze zarabiać ale nie w taki wymuszony bzdurny sposób. To czy się chce przejść na konwoje to rzecz gracza i żadne "kuszenie" dodatkowymi opcjami tylko po to, żeby gracz zapłacił jest wprost śmieszne.
Tak jak już napisałem konwoje to rozwiązanie przeciążonych serwerów ale nie za opłatą. Dlatego czas najwyższy zmienić założenia konta premium! W przeciwnym razie problem przeciążonych serwerów nie zostanie rozwiązany. Może zostanie zmniejszony ale to jedynie na krótki czas. Uwolnienie konwojów od premium jak i "aktualizacja" konta premium to jedyne wyjście jeśli mamy dbać o stan serwerów.

Mirmil ty to już najmniej masz w tej chwili do sugestii o konwoje z jednym garażykiem woż sobie dalej jak chcesz i sęp dalej o 5zł.Po co w ogóle grasz? nie masz z kim pogadać ? tylko brużdzisz w każdej propozycji nawet nie dotyczącej ciebie.a jeśli to ci poprawi humor to zasponsoruję ci premke na tydzień jak cię nie stać i może skończysz żebrać i na cb i na forum. :lol:

PostWysłany: 25 Cze 2016, 13:02 

Pifpaf, głupotę masz nabytą czy wrodzoną? Nie jestem tak ograniczony jak Ty i patrze tylko na koniec własnego nosa czyli tak krótkowzrocznie, ale znacznie dalej. Jeśli ta gra ma mieć jakąś przyszłość to nie może skupiać się wyłącznie na "utrzymaniu". Taki z Ciebie hojny "wujek" to zasponsoruj premium wszystkim graczom. Co będziesz się ograniczał? Jak szaleć to szaleć i Wszyscy będę zadowoleni a zwłaszcza Speedy :)

PostWysłany: 25 Cze 2016, 13:37 

Mirmil napisał(a):
Pifpaf, głupotę masz nabytą czy wrodzoną? Nie jestem tak ograniczony jak Ty i patrze tylko na koniec własnego nosa czyli tak krótkowzrocznie, ale znacznie dalej. Jeśli ta gra ma mieć jakąś przyszłość to nie może skupiać się wyłącznie na "utrzymaniu". Taki z Ciebie hojny "wujek" to zasponsoruj premium wszystkim graczom. Co będziesz się ograniczał? Jak szaleć to szaleć i Wszyscy będę zadowoleni a zwłaszcza Speedy :)

czyli w swoim poście przyznaleś się ze patrzysz tylko na koniec własnego nosa haha no i widzisz sam przeczysz swojej logice , a co do premki to tobie chciałem ulżyc w użalaniu się nad sobą bo inni jakoś za bardzo tak nie płaczą jak ty.Czarna dobrze napisała jeśli nie chcesz grać a tylko sobie poużalać to zmień grę , bo to speedy decyduje co będzie i jak będzie a ty tylko możesz się z tym zgodzić albo zbierać butelki

PostWysłany: 25 Cze 2016, 18:07 

pifpaf napisał(a):
czyli w swoim poście przyznaleś się ze patrzysz tylko na koniec własnego nosa haha no i widzisz sam przeczysz swojej logice , a co do premki to tobie chciałem ulżyc w użalaniu się nad sobą bo inni jakoś za bardzo tak nie płaczą jak ty.Czarna dobrze napisała jeśli nie chcesz grać a tylko sobie poużalać to zmień grę , bo to speedy decyduje co będzie i jak będzie a ty tylko możesz się z tym zgodzić albo zbierać butelki

Widać, że nawet czytanie ze zrozumieniem Tobie szwankuje. Radze wrócić do szkoły i uzupełnić braki w podstawowym wykształceniu. Jesli dla Was wytykanie błędów i brak logiki w grze jest "użalaniem się" to już na to nic nie poradzę, bo nie jestem specjalistą w medycynie. Możecie się ze mną nie zgadzać i wszystkiemu tutaj przyklaskiwać co Wam świetnie wychodzi :lol: Ja nadal będę wytykał błędy, bo jakby nie było gra ma służyć mnie i innym graczom do dobrej zabawy. A skoro Administracji uważa, że wszystko robi doskonale i jest nieomylna to już jej problem. Chętnie tu zostanę, żeby sprawdzić dokąd ich ta "nieomylność" doprowadzi :D

PostWysłany: 25 Cze 2016, 18:19 

Mirmil napisał(a):
pifpaf napisał(a):

Widać, że nawet czytanie ze zrozumieniem Tobie szwankuje. Radze wrócić do szkoły i uzupełnić braki w podstawowym wykształceniu. Jesli dla Was wytykanie błędów i brak logiki w grze jest "użalaniem się" to już na to nic nie poradzę, bo nie jestem specjalistą w medycynie. Możecie się ze mną nie zgadzać i wszystkiemu tutaj przyklaskiwać co Wam świetnie wychodzi :lol: Ja nadal będę wytykał błędy, bo jakby nie było gra ma służyć mnie i innym graczom do dobrej zabawy. A skoro Administracji uważa, że wszystko robi doskonale i jest nieomylna to już jej problem. Chętnie tu zostanę, żeby sprawdzić dokąd ich ta "nieomylność" doprowadzi :D

mirmil weź tabletkę :lol:

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości