Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!! Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Transport osób.
PostWysłany: 05 Sty 2017, 22:20 

Mi sie bardzo podoba pomysl transportu autobusowego. Przeciez gracz nie bedzie musial uczestniczyc w transporcie autobusowym ;)
A pomysl swietny !

PostWysłany: 06 Sty 2017, 16:49 

Miejscowość: WaRsZaWa
Nie ma ankiety. To po pierwsze. A po drugie jestem zdecydowanie na NIE. Dlaczego ? Pomysł nie odpowiada założeniom gry

PostWysłany: 06 Sty 2017, 20:55 

nikodem2004 napisał(a):
Propozycja transportu osób jest doskonała...
Jestem za wprowadzeniem...

8-) Dodaj listę głosowań 8-)

PostWysłany: 26 Sty 2017, 11:59 

Sam pomysł na autobusy... Jest niezły. Problem tkwi jak chcesz zrealizować?
-Towary są prowadzone w jedną stronę (przejazd magazynów) lub w obie strony (różnorodne zlecenia)
-Autobusy to przewóz osób, więc jak sobie to wyobrażasz? Magazynowanie ludzi? Czy obsługa w tą i z powrotem?

Nie sztuka jest dać pomysł, tylko jeszcze rozbudować. Jestem kierowcą zawodowym, większa część, może poza ładownością co niektórych ciągników jest mało realna, ale jeżeli nie można robić tutaj kółek (brać więcej niż 2 trasy na jeden przejazd) to wątpię aby autobusy brały przynajmniej tyle osób co samoloty i zrobią Portugalię- Rosję na strzał :)

Tak czy siak przewóz osób to jest o wiele bardziej skomplikowany, niż transport towarów.

PostWysłany: 14 Lut 2017, 12:34 

Jak najbardziej jestem za.

PostWysłany: 06 Paź 2017, 23:25 

Według mnie znacznie lepszą opcją od przewozu osób byłoby dodanie takiej funkcjonalności jak transport bydła. Może jeszcze dodać licencję na prawdziwe firmy, które się tym zajmują, takie jak chociażby wszystkim znany Venneker.

PostWysłany: 07 Paź 2017, 07:49 

Miejscowość: Sosnowiec
Martyna1982 napisał(a):
Według mnie znacznie lepszą opcją od przewozu osób byłoby dodanie takiej funkcjonalności jak transport bydła. Może jeszcze dodać licencję na prawdziwe firmy, które się tym zajmują, takie jak chociażby wszystkim znany Venneker.

Nie wiem czy to sarkazm, ale jeśli nie to zajrzyj tu:

http://s4.cargotycoon.pl/index.php?action=goods_in_game

Są to towary dostępne do przewozu w grze. Pozycja 40 to krowy, więc chyba bydło :P

PostWysłany: 21 Mar 2018, 15:42 

Cześć,
ja potrzebuje autokaru dla 40 dzieciaków w wieku szkolnym, organizuje wycieczkę zagraniczną.
Dobrze by było, żeby autokary były dostępne 24h na dobę. Sprawdzałem różne firmy autokarowe przewozowe i trafiłem na http://www.fabisiakprzewozy.pl/ firma wydaje się być solidna. Mam pytanie do was czy może korzystaliście z ich usług? Jak wygląda współpraca?

PostWysłany: 22 Mar 2018, 08:54 

Transport osob :shock:

To moze jeszcze dodac transport pizzy do klienta lub transport korespondencji :lol:

Jest Omsi2, symulator autobusu itd.

To jest tematyka przewozu towaru a nie ludzi.

JESTEM NA NIE 8-)

RockyBalboa S7

PostWysłany: 22 Mar 2018, 20:29 

Lepiej pomyslec nad rozwiniecem gry w kierunku zwiekszenia panstw niz przewozic ludzi - moze jeszcze bedziemy tworzyc zakłady komunikacyjne - Jestem na NIE

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość