Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Przebiegi samochodów
PostWysłany: 04 Lut 2011, 17:08 

Zastanawiamy się nad wyzerowaniem liczników przebiegu w samochodach, i stąd nasze pytanie do Was:

Jak myślicie, czy lepiej wyzerować liczniki w samochodach, tak by wartość w polu przebieg odzwierciedlała rzeczywisty przebieg w grze, czy może lepiej zostawić tak jak jest obecnie, że auta starsze mają już jakiś przebieg wpisany?

Chodzi o to, by przy zakupie można było określić jasno, ile dany samochód zrobił kilometrów (no chyba że wolicie za każdym razem patrzeć do dealera jaki przebieg ma samochód oryginalnie).

Proszę o Wasze opinie.

Temat postu: Re: Przebiegi samochodów
PostWysłany: 04 Lut 2011, 17:55 

Przecież przy kupowaniu pokazuje się przebieg u dealera, więc nie wiem po co patrzeć do dealera jak w komisie jest już wszystko :) Wolałbym gdyby stare auta miały jakiś przebieg, ale - tak jak już pisałem - niech dealer będzie podzielony na używane i fabrycznie nowe.

PostWysłany: 05 Lut 2011, 08:52 
Awatar użytkownika

Miejscowość: SDL
Popieram qamila u dealera powinny być samochody używane z jakimś przebiegiem i fabrycznie nowe, oczywiście za większą kase niż używane, naczepy też powinny być nowe i używane.

Może nie tutaj powinienem to napisać ale jak miały by być nowe samochody to żeby można było sobie wybrać ich specyfikacje tzn. moc silnika, wysokość kabiny (w przypadku wysokości oczywiście chodzi mi tylko o ciągniki siodłowe). Może jakiś warsztat tuningowy by powstał? Bo ja np. chętnie bym przemalował swoją ciężarówkę, założyłbym do niej chromowane kołpaki, obłożył bym góre ramy ryflowaną blachą itp.

nick S0 - ℗ietrek
nick S1 - bo®illo

PostWysłany: 05 Lut 2011, 10:00 

Jeśli chodzi o naczepy, to raczej jestem sceptykiem. Auta mają różne roczniki, i dziwne, żeby dwudziestoletni star jeździł z zerowym przebiegiem. Jednak naczepy? Są one bardzo uproszczone (zapewne z powodu grywalności, nie chciałbym przy kupnie naczepy wybierać jej wielkości i dostosowywać odpowiednią moc ciągnika pod nią) i raczej niech tak zostaną - używane w komisie, nówki u dealera. Przecież wszystkie naczepy są takie same, gdyby były nowe i używane od dealera musiałoby być ich więcej a to mija się z celem.

Tuning? To co jest wpływa na zadowolenie kierowcy. A to co proponujesz na co by wpływało? Przemalowywanie ciężarówek było i chyba odpadło, więc wszelkie zmiany dotyczące wyglądu są bez sensu. Możesz rozpisać jakie by były opcje i co by zmieniały w statystykach pojazdu, bo na razie jestem przeciwny jeszcze większej ilości opcji tuningu.

PostWysłany: 06 Lut 2011, 12:16 

qamil napisał(a):
Przemalowywanie ciężarówek było i chyba odpadło

Nie odpadlo, przynajmniej narazie nie trwaja prace nad tym a auta nie sa biale bez powodu ;)

PostWysłany: 01 Sty 2015, 12:07 
Awatar użytkownika

Ale przy zakupie pokazuje przebieg dealera, więc nie wiem czego szukać dystrybutorów, jak komisja wszystkim :) Wolałbym, jeśli stary samochód miał jakiś przebieg, ale - jak już powiedziałem - niech sprzedawca będzie podzielony na używane i nowe.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości