Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Porządek na forum
PostWysłany: 26 Mar 2018, 03:12 

Witam.
Ja wiem, że modów w grze więcej nie może być (bo nie), ale czy mogłoby pojawić się stanowisko moda forum? Nawał ostatnich ogłoszeń matrymonialnych, deweloperskich i innych bzdetów jest lekko porażający. Naprawdę nie da się z tym zrobić kompletnie nic? Naprawdę forum musi być śmietnikiem dla botów i / lub ludzi nieudolnie dorabiających sobie na pozycjonowaniu stron?

Temat postu: Re: Porządek na forum
PostWysłany: 27 Mar 2018, 00:58 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gdańsk
Jestem za, po za tym nowi gracze nie wiedzą o forum przydała by się reklama na CT ponadto przy większej ilości wpisów przydała by się stała osoba dozorująca pomysły i decydująca które przejdą do dalszej weryfikacji dla Speediego

Google+ https://plus.google.com/u/1/109615496169374362363?hl=pl

PostWysłany: 27 Mar 2018, 09:23 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Two Steps From Hell
Proszę zgłaszać wszysytkie takie posty, bo szczerze nie widzę żadnych zgłoszeń :)

PostWysłany: 27 Mar 2018, 19:08 

Miejscowość: Rogów
Jest tego pelno na ogolnym

PostWysłany: 28 Mar 2018, 06:32 

Nie wiem jak możecie nie widzieć żadnych zgłoszeń. Sama dałam sobie spokój po kilku, kiedy nie było żadnego efektu.
A poza tym skoro jesteście na forum to Wy nie widzicie co się dzieje? Zbędna uszczypliwość Czarna, naprawdę, bo jeśli sobie tego życzysz to Ci zaraz zgłoszę pół forum, bo mniej więcej tyle jest tych śmieciowych postów, pytanie co z tym zrobisz teraz i co w przyszłości.

Edit.
Chciałam właśnie pozgłaszać posty nawet z początku marca i nie mogę, bo zgłoszenia już wiszą, więc o co chodzi?

PostWysłany: 28 Mar 2018, 06:53 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Two Steps From Hell
Przejrzałam zgłoszenia i te które umknęły zostały zrealizowane. Proszę sprawdzić. ;)
Następnym razem proszę o wiadomość pw. Zakładanie wątku niczego nie wnosi do gry.
Temat zamykam.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości