Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: GPS W grze ?
PostWysłany: 19 Mar 2018, 22:29 

Witam, wpadłem na pewnien pomysl, z racji że czasem jest tak ze kierowcy sobie jeżdzą z towarem to nie mam co robić, a fajnie było by móc podglądać sobie ich na GPS'ie, z jaką prędkością w danej chwili jadą, gdzie są, ile zostało do celu, jakie im wychodzi spalanie itd :D

Temat postu: Re: GPS W grze ?
PostWysłany: 19 Mar 2018, 22:54 

Po pierwsze brak ankiety. Jak robisz propozycje daj do tego ankiete tak czy nie. Po drugie czemu to ma służyć? Masz pokazane za ile dojedzie ze zleceniem, czy kiedy wroci do garażu, więc wydje mi się to bez sensu

PostWysłany: 19 Mar 2018, 23:06 

Miejscowość: Sosnowiec
Genialny pomysł. Jest sporo graczy którzy mają kilkadziesiąt tysięcy zestawów, co oznacza nieprzerwaną, gigantyczną liczbę obliczeń . Niech serwery padną, bo Ty nie masz co robić.

Pomysł już był, a używanie funkcji "Szukaj" na forum naprawdę nie boli.
viewtopic.php?f=199&t=5119&hilit

Dodatkowo podpisuję się pod uwagą kolegi powyżej o braku ankiety.

PostWysłany: 20 Mar 2018, 12:26 

Moveri GPS to bardzo dobry pomysł,gdyż łatwiej sprawdzić gdzie Autko jest i szybciej można zlokalizować miasto na ładunek Powrotny.Bo dotychczas musimy szukać ma mapie miast ze zleceniami.Ankieta jak najbardziej by się przydała.Dziękuję. ;)

PostWysłany: 20 Mar 2018, 12:35 

dariusztessmer@wp.pl napisał(a):
Moveri GPS to bardzo dobry pomysł,gdyż łatwiej sprawdzić gdzie Autko jest i szybciej można zlokalizować miasto na ładunek Powrotny.Bo dotychczas musimy szukać ma mapie miast ze zleceniami.Ankieta jak najbardziej by się przydała.Dziękuję. ;)

na stronie glownej masz wszystkie dane predkosc czas i czy ma zlecenie powrotne
ciekawe czy jak na mapie wyswietli ci sie 30 tys pojazdow dojdziesz do ktorego chcesz dojsc
pomijajac fakt ze strona bedzie 2 godziny sie ladowac to teraz sam pomysl wysylasz w trase jedna z garazu 100 ciezarowek i jak znajdziesz te jedna o ktora ci chodzi?

PostWysłany: 20 Mar 2018, 14:53 

Miejscowość: Sosnowiec
dariusztessmer@wp.pl napisał(a):

Powrót i tak musisz brać z miasta docelowego, więc po co Ci do tego mapa. Wiesz dokąd auto jedzie, to stamtąd bierzesz powrót. Nie ważne gdzie auto jest w danej chwili, tylko kiedy dotrze do celu, a to masz na głównej jak wspomniał Avantasia. Powtórzę się, że serwery nie wytrzymają takiej ilości obliczeń.

PostWysłany: 22 Mar 2018, 20:32 

pomysł moze i dobry ale nie przydatny gdyz słuzył by tylko do zobaczenia gdzie pojazd sie znajduje co wcale nie jest potrzebne w grze bo i tak mamy podane czasy przyjazdu do garazu z którego wyjechalismy.

jesli jest mało przydatne i zbyteczne to i niepotrzebne - Jestem na Nie

PostWysłany: 26 Mar 2018, 17:25 

Pomysł bardzo dobry. Ja bym dodał jeszcze do tego las i grzybiarki co by wiedzieć który kierowca w czasie konkursu zbiera kurki a który jedzie uczciwie

PostWysłany: 27 Mar 2018, 00:53 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gdańsk
Moim zdaniem spoko pomysł, fakt brak ankiety lecz było by to spoko urozmaicenie, można by obserwować całą flotę na bieżąco i np. po kliknięciu widać by było ile trasy zostało, każdy mówi że nie bo mamy te informacje ale komu się chce szukać tego w 150 zakładkach przy dużej flocie. Jestem na TAK

Google+ https://plus.google.com/u/1/109615496169374362363?hl=pl

PostWysłany: 27 Mar 2018, 15:43 

vZBUJUv napisał(a):
Moim zdaniem spoko pomysł, fakt brak ankiety lecz było by to spoko urozmaicenie, można by obserwować całą flotę na bieżąco i np. po kliknięciu widać by było ile trasy zostało, każdy mówi że nie bo mamy te informacje ale komu się chce szukać tego w 150 zakładkach przy dużej flocie. Jestem na TAK

Jesli masz zestawy to ci sie nie bedzie chciało szukać przy konwojach jest to bez sensu poniewaz wchodzisz przez GŁÓWNA na dane miasto i pojade ci czas powrotu a gdzie on w danej chwili jest to raczej nie jest potrzebne do wozenia towaru bo i tak mu zlecenia w trasie nie dasz

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości