Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Czy jesteś za wprowadzeniem zmian w konkursie "Sztafeta"
Tak 36%  36%  [ 4 ]
Nie 64%  64%  [ 7 ]
Jest mi to obojętne 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 11
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Drobne zmiany w konkursach sztafeta
PostWysłany: 14 Gru 2017, 10:45 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Tzn 125% już chyba nigdy nie będzie, zobacz konkurs 150% na s2, tam nikt nie wziął nawet 60% na raz w drogę.

Ale jeśli startujesz w 125% i masz wysokie technologie, to trzeba pamiętać że system wylicza X ton na miejsce garażowe, więc jeśli masz wysokie technologie (auta z duzymi ładownościami) to jesteś do przodu bo jedno Twoje auto jest w stanie wziąć więcej "miejsc garażowych" na raz. Dlatego nie planujemy już dawać 125%, co najmniej to 150%.

PostWysłany: 14 Gru 2017, 14:47 

Speedy,to może coś sie skopało w proporcjonalnym,bo z tego co widze za przykład dajesz wszystkie typy po równo.
Niech przemówią liczby,bo sie nie dogadamy.W ostatnim konkursie proporcjonalnym 125% dostałem łącznie 3324,625kt.Łączna ładowność zapisanych graczy to 13588,348kt bez uwzględnienia pustych miejsc garażowych.Nawet uwzględniając bonus za technologie który w moim przypadku wynosi około 8% do ładowności,to wychodzi około 25% a nie 125%.Rozbieżność jest tak duża, że trudno nie zauważyć.
W moim przypadku 80% taboru to ciągniki eventowe.Mając na uwadze różnice w ładowności,to gdyby było około 100% to mógłbym sie z Tobą zgodzić.

PostWysłany: 14 Gru 2017, 16:55 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Carricks napisał(a):
Speedy,to może coś sie skopało w proporcjonalnym,bo z tego co widze za przykład dajesz wszystkie typy po równo.
Niech przemówią liczby,bo sie nie dogadamy.W ostatnim konkursie proporcjonalnym 125% dostałem łącznie 3324,625kt.Łączna ładowność zapisanych graczy to 13588,348kt bez uwzględnienia pustych miejsc garażowych.Nawet uwzględniając bonus za technologie który w moim przypadku wynosi około 8% do ładowności,to wychodzi około 25% a nie 125%.Rozbieżność jest tak duża, że trudno nie zauważyć.
W moim przypadku 80% taboru to ciągniki eventowe.Mając na uwadze różnice w ładowności,to gdyby było około 100% to mógłbym sie z Tobą zgodzić.

A jaki procent stanowią auta w PG ?

PostWysłany: 14 Gru 2017, 17:18 

speedy napisał(a):
A jaki procent stanowią auta w PG ?

95% taboru to pg

PostWysłany: 14 Gru 2017, 20:25 

speedy napisał(a):
Tu nie chodzi o podobanie się czy nie, moim zdaniem zrobimy po prostu krok wstecz bo za bardzo upodobni się do konkursów starych, a tak opcja "sztafety" zmienia.

Może jakaś spedycja zdąży w czasie wykonywania zlecenia, podjechać szybszymi samochodami do garażu gdzie jest kolejne zlecenie :)

A mi i ludziom z mej spedycji podoba sie ten konkurs wlasnie w takim wydaniu wreszcie zostalo stworzone cos co zmusza ludzi do jeszcze wiekszej wspolpracy a o to wlasnie w spedycji chodzi by wspulnie planowac kto co wezmie i kiedy doleci a i co do czekania jakos u mnie nikt bezczynnie niestal wystarczy wszystko dobrze wspulnie planowac

PostWysłany: 14 Gru 2017, 23:59 

speedy napisał(a):
Tu nie chodzi o podobanie się czy nie, moim zdaniem zrobimy po prostu krok wstecz bo za bardzo upodobni się do konkursów starych, a tak opcja "sztafety" zmienia.

Może jakaś spedycja zdąży w czasie wykonywania zlecenia, podjechać szybszymi samochodami do garażu gdzie jest kolejne zlecenie :)

Bardzo śmieszne? Ciekawe gdzie mam postawić te konwoje co podjadą? chyba na polu? takie knify były możliwe jak nożna było wysyłać konwoje ze zwykłego garażu. Chyba, że to sposób na gre jak ktoś ma 200 garaży, a wozi towar 20 konwojami to OK :D

Spedycja V.I.P. Transport

PostWysłany: 15 Gru 2017, 09:58 

Miejscowość: Gdynia
Jestem na nie. Podobają mi się konkursy w obecnej formie. I faktycznie gdy jedno zlecenie jest już w drodze to pozostałe samochody jadą już do garażu gdzie zostanie odblokowanie kolejne. Tak też czynimy na s6.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości