Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Zapraszam do głosowania
Tak 45%  45%  [ 10 ]
Nie 55%  55%  [ 12 ]
Nie wiem 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 22
Autor Wiadomość
 Temat postu: Korzyści dla gracza, jak i dla Administracji.
PostWysłany: 19 Lis 2017, 20:50 

Dzień dobry, wpadłem na taki pomysł by zwiększyć popularność gry poprzez wypłacanie pieniążków na konta bankowe. Przykład uzbieranie 1mld zł wirtualnych złotówek = 10 zł realnych złotówek, które można w każdej chwili sobie wypłacić.
Jakie korzyści dla gracza: takie, że jest sobie w stanie zarobić parę złotych poprzez granie.
Jakie korzyści dla administracji: takie, że każdy gracz by zwiększyć swój zarobek + go przyspieszyć będzie musiał kupić unikaty, czyli również będzie musiał wydać kasę i przede wszystkim zwiększy się popularność gry. Sądzę, że zamiast 100 graczy będzie około z 5000% więcej. Oczywiście pieniążki wysyłane były by z konta administracji, wszelkie podatki itp również.
Podsumowanie: każdy zarabia i jest zadowolony. Co wy na to?? Speedy pomyśl nad tym, to naprawdę dobra opcja do zwiększenia zainteresowania tą grą. Pozdrawiam

Temat postu: Re: Korzyści dla gracza, jak i dla Administracji.
PostWysłany: 20 Lis 2017, 00:05 

Sorki za ciekawość i za to, że pytam. Ty tak na poważnie? Zdecydowani i absolutnie: NIE.

PostWysłany: 20 Lis 2017, 11:15 

Ale po co mieszać, wystarczy, żeby unikaty były tańsze, bo dać 100 za pojazd, który zajmie mi zamiast 4 miejsca w garażu to jedno to sporo za dużo.
Niech admin zrobi auta unikatowe po 10 PLN to każdy wywali pół garażu i kupi unikaty.
Pozorna oszczędność dla graczy, bo wydadzą więcej ale więcej za to dostaną, a admin będzie liczyć zyski :)
Promocje idą najlepiej :D

PostWysłany: 20 Lis 2017, 18:00 

Dobry pomysl nie musial bym pracowac tylko bym klikal wyplate w ct no ktos tu odlecial troszke hehe

PostWysłany: 23 Lis 2017, 05:24 

Heinzel napisał(a):
Dzień dobry, wpadłem na taki pomysł by zwiększyć popularność gry poprzez wypłacanie pieniążków na konta bankowe. Przykład uzbieranie 1mld zł wirtualnych złotówek = 10 zł realnych złotówek, które można w każdej chwili sobie wypłacić.
Jakie korzyści dla gracza: takie, że jest sobie w stanie zarobić parę złotych poprzez granie.
Jakie korzyści dla administracji: takie, że każdy gracz by zwiększyć swój zarobek + go przyspieszyć będzie musiał kupić unikaty, czyli również będzie musiał wydać kasę i przede wszystkim zwiększy się popularność gry. Sądzę, że zamiast 100 graczy będzie około z 5000% więcej. Oczywiście pieniążki wysyłane były by z konta administracji, wszelkie podatki itp również.
Podsumowanie: każdy zarabia i jest zadowolony. Co wy na to?? Speedy pomyśl nad tym, to naprawdę dobra opcja do zwiększenia zainteresowania tą grą. Pozdrawiam

Watek nie ma sensu gdyz gracze ktorzy graja juz kilka lat zarabiaja od kilkunastu do kilku set miliadrow kasy wirtualnej wiec kolego teraz przelicz to sobie jeszcze raz i przekalkuluj :D :D :D

JESTEM kategorycznie na NIE

PostWysłany: 23 Lis 2017, 18:02 

Nevadaa napisał(a):
Heinzel napisał(a):

Watek nie ma sensu gdyz gracze ktorzy graja juz kilka lat zarabiaja od kilkunastu do kilku set miliadrow kasy wirtualnej wiec kolego teraz przelicz to sobie jeszcze raz i przekalkuluj :D :D :D

JESTEM kategorycznie na NIE

ale co ze ja jako poczatkujacy mam kase realna i kupie ci czeki za twoja wypracowana kase wirtualna abys mogl kupic premke , unikaty czy inne dodatki
ty wiecej jezdzisz bo cie czeki motywuja ze grajac kupisz sobie to na co realnej kasy nie wydasz

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości