Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Dożywotni ban
Tak 18%  18%  [ 2 ]
Nie 73%  73%  [ 8 ]
Inne opcje niż dożywotni ban a jak tak to jakie? 0%  0%  [ 0 ]
Ban na portal? 0%  0%  [ 0 ]
Nie mam zdania 9%  9%  [ 1 ]
Razem głosów : 11
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dożywotni ban
PostWysłany: 20 Paź 2017, 18:53 

Proponuje zwiększyć rocznego bana na dożywotniego bana bo jak wiadomo po roku banicji mogą powrócić nieodpowiednie typy do gry a wtedy robi się bajzel.
Najlepiej też dodać bana na portal aby nie było możliwości zalogowania się i dodawania nowych kont tak jak to było ostatnio.

Temat postu: Re: Dożywotni ban
PostWysłany: 20 Paź 2017, 21:24 
Awatar użytkownika

hahahah

ta gra prędzej umrze niż ktoś bana na life dostanie

chyba się Wam nudzi za takie pierdoły, get to work ppl

S6 - MarcoT
Spedycja Marco Transport

PostWysłany: 22 Paź 2017, 12:24 

Czyli pewnie jesteś jednym z tych trolli typu kiler666 który terroryzuje serwery tworząc niezliczone konta do swoich korzyści aby utrudnić normalnym graczom grę? no to gratuluje obrońco terrorystów którzy nie dają innym normalnie grać, obrońca się znalazł. Lepiej mieć jakość a nie ilość ale skoro wolisz mieć ilość trolli niż jakość porządnych graczy to lepiej unikać tej gry z daleka.

PostWysłany: 23 Paź 2017, 15:53 

Nie, ponieważ część tych banów jest dana niesłusznie, bo jakieś trolle sprowokowały :)

PostWysłany: 23 Paź 2017, 21:38 

Największym trollem to jest twój kolega kiler666. Czy może raczej twoje multi. Nie ma to jak zakładać konta tylko po to aby dodać minus do ankiety ta ankieta już się nie liczy przez takich trolli jak ty kiler666 i twoje multi załóż ich jeszcze z 20 a co tak mało i gdzie jest admin ja się pytam?

PostWysłany: 24 Paź 2017, 07:47 

Jasne

PostWysłany: 24 Paź 2017, 16:46 

Tak się składa, że nie jestem żadnym multikontem Kilera :-) Może Twoje bezpodstawne oskarżenia posiadają pod "Dożywotniego bana"?
Nie pozdrawiam.

PostWysłany: 24 Paź 2017, 18:26 

Nic dodac nic ujac

PostWysłany: 24 Paź 2017, 20:54 

Katalonia, a może sprawdzić, czy Twoja szanowna osoba nie posiada jakiś "innych źródeł" na tym serwerze... Ja w ogóle nie posiadam multi i jakoś jest dobrze, a to, że ktoś tu na komuś chce "ukręcić bata" tylko dlatego, że jemu podpadł, to jest gra dzieci z piaskownicy o zabranie komuś łopatki czy wiaderka. Także skończ z tym tematem, zakończmy go i wszyscy będą szczęśliwi i zadowoleni z gry. Ja jako weteran na CT bardzo Was o to proszę. Zakopcie wojenny topór. Ave.

PostWysłany: 24 Paź 2017, 21:01 

Ale jak mam cos zakopac jak koles wali ciagle jakies dziwne oskarrzenia w moja strone ma pretensje nie wiem o co moze kiedys mu kretki zabralem no albo cos takiego mnie ta sytuacja juz wrecz smieszy nawet nie jest na tyle w necie odwarzny by uzyc swojego nicku z gry dlamnie to raczej on i jego fobia na moim punkcie podchodza mi pod ten jego dorzywotni ban

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości